-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

Вторник, 13 Февраля 2007 г. 01:20 + в цитатник
У нас все ще холодно, вже другий вихідні не катаємось на лижах. І проблема навіть не в темпаретурі, а в холодному вітрі. Позавчора вийшли погулятиі швиденько задубли :). А може просто це ми такими ніжними стали ? :).
Але ми не скучаємо, розважаємось як можемо. Ходимо на закритий каток, ось Дімка виклав фотографії - http://dall.fatal.ru/foto/2007-01-27.na_katke/index.html. На минулому тижні зібрались компанією, грали в покер на гроші, я програла 3,5 долара :), але я ще нічого, дехто босий і голой вийшов, всю свою ставку в 5 доларів програв :). А більше всіх виграв Юрка, аж цілих 16 доларів! :). Позавчора зібрали велику компанію на боулінг, я стабільно тримаюсь серез середнячків, але з нами досить досвітчений народ грав і головне ж не перемога, а участь? :)
В цю пятницю збираємось на laserquest, аналог київської Мегазони. Надіюсь сподобається, Мегазону я обожнювала.

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку