Вторник, 13 Февраля 2007 г. 01:20
+ в цитатник
У нас все ще холодно, вже другий вихідні не катаємось на лижах. І проблема навіть не в темпаретурі, а в холодному вітрі. Позавчора вийшли погулятиі швиденько задубли :). А може просто це ми такими ніжними стали ? :).
Але ми не скучаємо, розважаємось як можемо. Ходимо на закритий каток, ось Дімка виклав фотографії -
http://dall.fatal.ru/foto/2007-01-27.na_katke/index.html. На минулому тижні зібрались компанією, грали в покер на гроші, я програла 3,5 долара :), але я ще нічого, дехто босий і голой вийшов, всю свою ставку в 5 доларів програв :). А більше всіх виграв Юрка, аж цілих 16 доларів! :). Позавчора зібрали велику компанію на боулінг, я стабільно тримаюсь серез середнячків, але з нами досить досвітчений народ грав і головне ж не перемога, а участь? :)
В цю пятницю збираємось на laserquest, аналог київської Мегазони. Надіюсь сподобається, Мегазону я обожнювала.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-