-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Ederlezi

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) strips_and_apples

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 15.08.2005
Записей: 213
Комментариев: 619
Написано: 986

...






Без заголовка

Воскресенье, 01 Января 2006 г. 04:39 + в цитатник

Свєршилось!

Усім -- усього.

Як казала бабуся, "у ручки, в ніжки і в голову трішки";)

шЮтка!..

_News_Photo_image_large_4312.jpg (452x640, 49Kb)

Без заголовка

Воскресенье, 18 Декабря 2005 г. 13:18 + в цитатник
Ще одна дурацька анкета... Спасибі, Корвін...
 
1) Имя?

Тут -- Ederlezi

2) Как ты любишь, чтобы тебя называли?

У чоловічому роді. Скажімо -- друг, дружище. Або чувак :) як це робить Макс

3) Как ты НЕ любишь, чтобы тебя называли?

Маленька:)

4) Какими глазами ты смотришь на мир?

Карими

5) Ты веришь в дружбу между парнем и девушкой?

Так.

6) А у тебя есть друг/подруга противоположного пола? Как его/её зовут?

Є, звичайно, і не один

7) Последняя глупость, которую ты совершил/а?

Напевне щось загубила... Але поки що не встигла помітити...
8) О чём ты думаешь в последнее время?

Хочу побачити фільм "Хроніки Нарнії" (дуже хочу!) і зустрітися з усім друзями... Ну або з більшістю
9) Какой вопрос ты часто себе задаёшь?

Так що -- сесія уже справді закінчилася?.. :):):)
10) Где тебе лучше всего размышляется?

На повітрі

11) Ты веришь в любовь?

Усі в неї вірять, але не всі признаються ;)
12) А в романтику?

Ну типу так...

13) Чего ты ждёшь от владельца дневника, который попросил тебя на это?

бачитися частіше, ніж раз у півроку!!
14) Назови шесть человек, которые должны ответить на эти вопросы у себя в дневнике...
Гм... Тенако, Сонце, Армазда, флудер,les, Коорі

Без заголовка

Понедельник, 12 Декабря 2005 г. 02:01 + в цитатник

Нарешті це сталося і зі мною: у мене підло викрали мого вірного друга, Siemens MT 50. Знаю, що такий собі був телефон. І все одно абідна. Думала, що на таке вже ніхто не позариться -- ан нєт, браття-могилянці постаралися. Інтелектуальна еліта, бугага.

Так що кому я раптом треба -- пишіть так.


просте свинське щастя

Суббота, 03 Декабря 2005 г. 12:47 + в цитатник
В колонках играет - MorcheebaНастроение сейчас - та таке:)

ЇМ курку відриваючи великі шматки м"яса руками і занурюючи їх у Вели-ику гірку кетчупу. Щаслива свиня.


Без заголовка

Воскресенье, 27 Ноября 2005 г. 21:48 + в цитатник

Останнім часом мені здається, що саме цікаве у моєму житті -- мої сни. Свого часу страшенно заздрила Ягенкиним снам. Вони у неї були навдивовижу зв"язними (та ще з її талантом розказувати і допридумувати на ходу...), неначе якісь сюрреалістичні новели, достатньо зв"язні, щоби з них можна було навіть писати твори. Я так і хотіла зробити, але потім вирішила, що був би плагіат. Хоча Яген мені і дозволила. Сама вона їх забувала, звісно. Але якби там не було, я була, як завжди,  занадто лінивою, щоби здійснити чергову хорошу ідею...

А зараз я неймовірно тішуся власними. По-перше. сама можу їх тлумачити. По-друге... вони незв"язні, але які яскраві... Там є щось несподіване. Чого я в принципі не можу передбачити. Неначе фільми без режисера. Неначе...

Пам"ятаю один ідіотський, пустий день, коли, засинаючи, дуже просила ще один яскравий сон...

Хе... а вранці прокинулася з посмішкою і відчуттям, що моє бажання таки здійснилося. Хоча самого сну... не пам"ятала абсолютно.


Без заголовка

Суббота, 26 Ноября 2005 г. 00:39 + в цитатник
Ну от, я також захворіла. Кахи-кахи... невчасно це...

Без заголовка

Четверг, 17 Ноября 2005 г. 11:28 + в цитатник

;)

_News_Photo_image_large_2292.jpg (500x375, 32Kb)

А ось іще одна...

Понедельник, 14 Ноября 2005 г. 01:31 + в цитатник

Навіщо я буду щось писати, описувати, коли хтось інший висловить усе куди точніше від мене?..

 

Moments of eternity
Strangers stealing someone elses dream
I've seen it all
Hunting for a mistery
Running for your live in times like these
I've seen it all
I remember the time

Once in a life, oh baby
Got you here in my head,
Here in my head, oh maybe
I've seen it all...

Waiting on a bed of nails
Time is running slow until it ends
I've seen it all
Hunting for a mistery
Running for your life in times like these
I've seen it all

I remember the time
Once in a life, oh baby
Got you here in my head,
Here in my head, oh maybe
I've seen it all...
Like iґve never seen before

Catching up a smile instead of frown
Asking you to never let me down
It will never be the same forever
I've seen it all...


Без заголовка

Воскресенье, 13 Ноября 2005 г. 11:34 + в цитатник
дуже люблю цю пісню

...

Воскресенье, 13 Ноября 2005 г. 11:29 + в цитатник

I've been here all the time
as far as i know doing right
i've always waited for the moment
that you would come through my door
but this brought loneliness ... so far
i lay my hand onto my heart
is this a life i want to live?
is this the dream i had of you?

... the dream i had of you?

now i'm standing here alone
waiting on my own
for something that will fill the emptiness inside...
the moment that you're mine
bit this is loneliness ... i know
i lay my hand onto my soul
is this what life has got to give?
is this the dream i had of you?

... the dream i had of you?


Без заголовка

Вторник, 08 Ноября 2005 г. 09:26 + в цитатник
Як бачите стомлююся так, що не маю сили щось написати!.. Але усе кльово: моїм гаврикам дуже цікаво (незважаючи на те, що я пояснюю граматику), вони підходять до мене і жаліються на інших вчителів. Це так зворушливо... Одна дівчинка після уроку видала: "Понимаете, вы еще не успели озлеть"... А це справді недолік наших педагогів -- занадто озлоблені, і діти це дуже добре відчувають.
Не все звісно шовково. Якось вже так склалося (перше враження справила різне, чи що), що у деяких класах робота йде кльово, а деякі -- розхлябані. Других менше (я б назвала два класи), але абідна все одно. Ну да нічого. Я з ними трішки розслабляюся, не така сильна емоційна віддача йде.
Діти мої...

Без заголовка

Пятница, 04 Ноября 2005 г. 22:59 + в цитатник

Для тих, хто ще не знає: я влаштувалася на роботу в школу. Я -- вчителька. Німецької мови. У мене "діловий вигляд", Я не маю права носити феньки, я складаю конспекти уроків, штудіюю підручники, кричу на двієшників і задаю домашнє завдання. Я тепер по іншу сторону барикад. І знаєте, що я зрозуміла? Я була неправа!!!

Для учителя немає кращої людини, аніж ЗАУЧКА. Крапка. Не підлиза -- такі лише гарно кліпають очицями і обіцяють себе добре вести, а в реалі ні фіга не роблять. І, звичайно, не хуліган: допустима к-кість хуліганів на клас -- 3 штуки, тоді їх можна "безболезненно" порозсаджувати і з Богом. О ні, справжня, я би сказала "pure" заучка, яка дивиться тобі у очі, піднімає руку, не забуває зошита, о, саме вона, доволі часто в окулярах, завжди у шкільній формі, що максимально приховує усі прояви вторинних статевих органів, вона, на яку не дивляться хлопці -- лише списують... Їх треба поважати. Так, поважати...

Я веду уроки у 5, 7 і 8 класі. В 5-му це ще неважливо -- скільки заучок, скільки хуліганів. Вони усі хороші. Їм ще далеко до перехідного періоду, вони -- ще чудові діти, і усі хочуть знати. А от у восьмому кастовий розподіл проглядається ЧІТКО: і от Тодііі... Тоді ти і розумієш, що, може, треба було менше викобелюватися свого часу... Так, вік, ясне діло, але тим не менше, тепер я розумію, як учителям важко без розумних працюючих дітей. Заучки… Та блін, просто зацікавлені, ті, які працюють не з-під палки, а бо відчувають потребу. Або по інерції. Мені байдуже – аби працювали з віддачею.

Втім, згадуючи себе у відповідних класах, я розумію, що я відносилася до трохи іншого виду: Я була ВУМНОЮ ДИТИНОЮ. А ці зовсім необов»язково працюють на уроці. Я, наприклад, дуже нудилася, коли учителька німецької задавала нам одноманітні вправи (по принципу «повторение  -- мать…») і увесь час пропонувала написати якийсь твір, або пограти у гру, або оформити стіннівку… І інколи (на моє превелике щастя) мені таки уступали і ми робили урок цікавішим… Тепер, в  моїх класах, такого не передбачається. Мені самій того б хотілося. Я би з радістю!..

Але, боюсь, креатифф не осилит…

:speaking::speaking::speaking::speaking:

:write::write::write::write::write::write::write:

:write::write::write::write::write::write::write:

:write::write::write::write::write::write::write:


Без заголовка

Воскресенье, 30 Октября 2005 г. 15:25 + в цитатник

http://dere.com.ua/library/mikitenko/peregony.shtml

Хороша стаття, як не дивно, хоча я не ставлю собі завдання бути лідером, але ті вимоги, які формулює автор, актуальні для кожної людини.


Без заголовка

Воскресенье, 30 Октября 2005 г. 12:44 + в цитатник

Приємний... ммм... післясмак лишається після учорашніх гостин у Їжака...

Тільки голова трішки болить)))))))))


Без заголовка

Пятница, 28 Октября 2005 г. 12:29 + в цитатник

Тоббі, спасибі)))

НЕ МОЖУ я говорити про особисте, не виходить, не підбираються слова, тремтить голос. Слова -- вони якісь немісткі. Порожненькі якісь. Інтонація якась недолуга. Ораторське вміння ховається у п"ятки, думки утікають і перемішуються.

В принципі, хтось уміє говорити, а хтось -- ні, і я... напевне, все-таки більше до другого типу. На жаль)))

Але навіть не те головне. Після того, як я все-таки видавлю із себе ті слова, я завжди почуваюся порожньою, знесиленою і нерадою з себе. Відчуваю, що не змогла передати відчуття чогось настільки... НАСТІЛЬКИ... ехххх... Це та проблема, якої нема у Тенако -- завжди зрозуміло, ЩО САМЕ вона хоче висловити. Або навіть у тебе.

Втім... спасибі!..


Без заголовка

Вторник, 25 Октября 2005 г. 00:55 + в цитатник
А це запропонувало на Lora Palmer. Дуже схоже. кіт і риба.jpg (527x425, 49Kb)

Без заголовка

Вторник, 25 Октября 2005 г. 00:49 + в цитатник
Набрала в гуглі Twin Peaks -- ось що воно мені видає. twin_peaks_big.jpg (282x226, 26Kb)

Без заголовка

Воскресенье, 23 Октября 2005 г. 13:40 + в цитатник
В колонках играет - Zulya Kamalova

Бєєєєє... Яся у Росії... Ще, здається, позавчора (так-так) якось сказала, що фізично потребує любові у своєму оточенні, а сьогодні я розумію, що я така ж сама, що би там не тилдичила про інтровертність, про те що ніхто мене не розуміє...

Але у мене чудовий настрій, і це мене саму дивує. Може, усе що було мені потрібно -- це по краплі усього: довгого сну, вільного часу, хорошого кіно, розумних книжок, спілкування, любові і, звичайно ж , музики. Тьху, соплі...


Без заголовка

Вторник, 18 Октября 2005 г. 10:35 + в цитатник
Я приїхала, а більше нічого не скажу.

Хороший день

Среда, 12 Октября 2005 г. 23:36 + в цитатник
В колонках играет - Morcheeba feat. K. Wagner

Нарешті!!! Нарешті я кудись їду, та ще й із Ясею!!!! Кам"янець-Подільськ уже у суботу... еххххх... до чого ж мені зараз це потрібно... Сьогодні придбали квитки. Так дешево -- десь 25 грн з рила, і це купе. А завтра у Оксани день народження.

Сьогодні вони мали йти на фізкультуру, що відбувалася на Трухановому, але... кияни знають, що сьогодні падав дощ)))) Втім, Яська і Окси однаково не встигли б, бо відійшли від Сковороди ту хвилину, коли їх одногрупники стояли на перекличці:)

Тому ми сиділи на дерев"яних пеньках (туфлі у вологому піску) і пили вино. І говорили "за жизнь", як завжди.....

Якщо вірити оксані, я стала злою. Більш злою, аніж завжди (хоча що зн. завжди?..). Я схильна їй вірити, бо вона мене добре розуміє.

Блукала по дощовій Петрівці -- у пошуках повного Лавкрафта. Для іменинниці. Боже... украла 3 книжки. До чого я докотилася з ціми клептоманськими замашками... Почалося усе з диску Браяна Адамса, який мені нафіг не треба, а сьогодні -- у мої лапи попав збірник по шаховій стратегії (комусь подарувати?хтось грає в шахи?я ні), КАСТАНЕДА (!!!) -- "Отдельная реальность" сірникового формату (не інакше, як це якийсь знак...) і "Основы психоанализа". Фройд. ........................... Як любила лаятися Тозельда, японский бог!..

що ще?..

А... Побачила у якомусь цивільному кіоску, поміж напігвголих янголяток, собачок, кішечок та іншої фігні маленького їжачка з маленьким яблучком у руках...лапках. Він сумно на мене подивився і почесав лапкою животика. Спитала -- 7 гривень. Купила. Подарувала ясі. Яся хвилин п"ять повторювала "боже який кайф, боже який кайф" і неперервно посміхалася.

Хто би мені зробив яку маленьку радість



Поиск сообщений в Ederlezi
Страницы: 9 ..
.. 5 4 [3] 2 1 Календарь