-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Ederlezi

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) strips_and_apples

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 15.08.2005
Записей: 213
Комментариев: 619
Написано: 986


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Tenako   обратиться по имени Понедельник, 24 Октября 2005 г. 09:31 (ссылка)
Умгу, "вєлікій" інтроверт. ото понавигадують! Ти інтровертів не бачила. Базилевс - інтроверт. Є ще Вікт, який інтроверт за маскою. Але ти - ніі... А з приводу кіно - давай ходити на молодість. Бо я ходжу у гордій самотності!
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Понедельник, 24 Октября 2005 г. 12:58 (ссылка)
Давай))))
Ответить С цитатой В цитатник
bluescout   обратиться по имени Понедельник, 24 Октября 2005 г. 17:20 (ссылка)
Исходное сообщение Ederlezi
В колонках играет - Zulya Kamalova

Може, усе що було мені потрібно -- це по краплі усього: довгого сну, вільного часу, хорошого кіно, розумних книжок, спілкування, любові і, звичайно ж , музики. Тьху, соплі...



чому соплі? дуже здорові потреби ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Вторник, 25 Октября 2005 г. 00:06 (ссылка)
Ну дик цього усього як правило разом не буває)))) на жаль...
Ответить С цитатой В цитатник
bluescout   обратиться по имени Понедельник, 31 Октября 2005 г. 14:38 (ссылка)
зроби таке:

ПЕРЕЛІК МОЇХ ПОТРЕБ

1) Пігулки від жадібності
2) .......

;)
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Понедельник, 31 Октября 2005 г. 20:37 (ссылка)
Самі напросилися...
1. Любов і розуміння
2. Любов і розуміння
3. Розуміння і любов
4. Яся під боком
5. Мані... Достатньо, щоб за них можна було купити усе, що мені потрібно купити...
6. ...а якщо вже не дасте грошей -- то просто купіть МОТОЦИКЛ. От.
Ну як???:)
Ответить С цитатой В цитатник
bluescout   обратиться по имени Среда, 02 Ноября 2005 г. 11:34 (ссылка)
нормальні потреби :) і упорядковані симпатично ;)
і ще пігулочки постав хоча б на 2 місце - і все буде гарно ;)

іноді я бачу що ще вчора чи місяць тому _було_ розуміння і любов, і грошей трохи було, і..
і коли воно було, якось воно залишалося непомітним, хотілося більшого..
а зараз дупа страшна, а от тоді _було_ гарно :-/
отака штука. жабність ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Среда, 02 Ноября 2005 г. 20:03 (ссылка)
Істинно, істинно глаголеш ти...;)
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Пятница, 04 Ноября 2005 г. 21:49 (ссылка)
Є:
Розуміння
Сім'я
Друзі
Навчання
Робота
Гроші
Майже "Мотоцикл" :)

Але без любові _все це_ блідне та не приносить радості... :( Тільки Женьчик, Тенако та її пісні приносять радість :)
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Пятница, 04 Ноября 2005 г. 22:51 (ссылка)
Так-то воно так, на любові тримається світ. Але я все одно хочу мотоцикл:) А що значить "майже"? Машина? Мерседес-бемць?:)
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Пятница, 04 Ноября 2005 г. 23:18 (ссылка)
Не мерседес-бемць, але їздить добре :) Тільки на тому тижні стукнув її трохи у лісі, коли не помітив двометрової ями та упав туди :( Тепер треба трошки ремонтувати...

А чому саме мотоцикл? Це не дуже беспечно з нашими "людьми" :/ Я от уже у дві маленькі аварії попав через нашу культуру водіння. Добре, що 2000 кг :) А так би...
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Суббота, 05 Ноября 2005 г. 00:07 (ссылка)
Я не знаю, чому. Мрія...
*іншими словами -- бздик*
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Суббота, 05 Ноября 2005 г. 01:09 (ссылка)
Мрії завжди збуваються! І твоя теж обов'язково справдиться! :) Будемо з вітерцем мандрувати дорогами та радіти життю :) А який саме? Байк чи щось інше?
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Суббота, 05 Ноября 2005 г. 18:01 (ссылка)
Поживемо-побачимо, поки що мрія неконкретизована. Ні, знаєш, піднесу я батькам записочку: "Любий Дідусю Морозе, постав мені будь ласка під ялинку байк такої-то фірми, такого-то випуску...":):):):)
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Воскресенье, 06 Ноября 2005 г. 15:52 (ссылка)
Ederlezi, Так і запишемо!! :) :) (Записує) А батьки знають про твою мрію? Напиши ж їм! :)
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Воскресенье, 06 Ноября 2005 г. 21:30 (ссылка)
"Запишемо"? Так ти у нас Дід Мороз:-)
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Воскресенье, 06 Ноября 2005 г. 21:38 (ссылка)
Ederlezi, Авжеж! Тільки маленький :) От підросту, розбагатію і зроблю тобі подаруночок! :) Треба ж знати про твої мрії...

Як твої вихідні минули? Що цікавого побачила?
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Воскресенье, 06 Ноября 2005 г. 22:03 (ссылка)
А що за роман ти пишеш? Поділишся з нами хоч трошки? :)
Ответить С цитатой В цитатник
Ederlezi   обратиться по имени Понедельник, 07 Ноября 2005 г. 11:15 (ссылка)
Ойй....%) Та ну його
Ответить С цитатой В цитатник
Сонце   обратиться по имени Понедельник, 07 Ноября 2005 г. 22:27 (ссылка)
Нууу!!.. (Ображається...) Розкажи мені! Будь ласочка :) :) :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку