Одкровення бувають тоді, коли люди хоч трішечки люблять один одного (по-дружньому)

і хочуть чимось поділитися. То ж все гаразд!

А вчора я також набігався. І ввечері, закутавшись у величезну пухнасту ковдру, солодко заснув...
Дівчинка з трошки хлопчачим характером. Яка ти!
Сумніваюсь, що у тебе вийде, ти ж не знаеш мого характеру! Чи знаеш

? Але спробувати звичайно можна! Все одно це цікаво :) Я зайду до тебе ввечері, пиши, обнімаю тебе! Бувай