Tenako, Замазюкав :)
Ти перебільшує. Нічого в мені такого хорошого немає :( Звичайна людинка, яка не вміє ані співати, ані писати _такі_ романи, ані грати на гітарі.
_______________________________________________
Настя, Женьчик, а давайте зберемо компанію та влаштуєм пікнік десь у лісі (зараз така соняшна погода!)? :) Зробимо багаття, аби було аж жарко!, та спечемо шашлики зі свинини чи курятини! Візьмемо теплого вина та зіграємо на гітарі. Треба вириватися з цього міста! :) (У мене влізе чоловік з 6-7 спокійно, а якщо взяти дівчат на руки, то десь 10. Без мене :) )