В мне ж і цей тиждень вихідний, тобто з останніх чотирьох тижнів я пропрацювала тільки один- не весело :(. Правда компанія клянеться, що з починаючи з наступного понеділка до закінчення контракту роботи буде куча, я буду зайнята. Побачимо :).
А поки я вирішила не витрачати даремно час і підлікувати зуби. У Влада ж від роботи є страховка, на кожного члена сімї (на нього і на мене :)) оплачують 80% до 1 000 $ в рік на зубного лікаря. Так що позавчора і вчора була в клініці.
Як це не дивно, але сподобалось:). Атмосфера приємна, сервіс на найвищому рівні. Першим ділом наробили кучу фоток моїх зубів, ренгенів, все це вивели на комп( в кабінеті стоїть), показують тобі все, пояснюють, де проблеми, що робить потрібно і т.д. , завели на мене карточку, карточка з моделлю мого рота, прикольно :) Тут велику увагу приділяють медичній чистці зубів, кожний проходить один-два рази на рік, я цього раніше не робила :(, так що мені зробили і робили довго.
Не всі роботи робить лікар, наприклад фотки , ренген робить, всяку фінгю подає асистент, чистку зубів, лікування десен робить гігієніст, лікар тільки дивиться на фотки, вирішує що робити і як, і звичайно він робить пломби. І у лікаря одночано два пацієнти, в різних кабінетах, він між ними бігає, але організовано все правильно, я ні секунди не чекала.
Мені потрібно було дві пломби зробити, невеличкі. Наш діалог:
Лікар- Я зроблю зараз заморозку
Я- Так тут же нічого страшного, давайте без неї
Лікар в ступорі - Я свердлить буду!
Я- так тут то і болі не буде, я потерпіти можу
Лікар-Ні, так не можна , це обовязкова процедура.А що в Україні не роблять уколів?
Я погодилась, а то ще подумає, що у нас країна варварів :).Зате коли пломбували, думала засну :).
Саме пломбування, як операція, біля лікаря ассистент, все подає, відкачує слюну, сушить пломбу і т.д. Через це процес був дуже швидким. Ну звичайно матеріали і інструмети сучасні, стільці прикольні, ти не сидиш в них, а по-справжньому лежиш, а лікар сидить, коли з тобою працює. На стінці телеліки, так що ти ще і фільм дивитись паралельно можеш :).
Звичайно, в дорогих клініках в Києві мабуть таке саме, але тут всі такі клініки, я ходина в саму звичайну, лікар доречі кореєць за походженням. Ціни дуже високі, єдине що приємно в нашому випадку, страховка покриває потреби в лікуванні. Правда не покриває протезування, а мені потрібно буде замінити одне часткове нарощування зуба, колись давно мені робили. Я не хочу коронки, бо вона сусіднім зубам шкодить, запитала скільки коштує повноцінний імплантант. Так от 4 тисячі! мабуть почекаю, коли приїду в Україну і там зроблю.