Исходное сообщение N31101975
Привіт! Ну зуби це моя болюча тема – теж збираюся зайнятися чисткою – у мене парадантоз і вже добряче корені повідкривалися. Так от - повноцінний імплантант треба ставити від 6 місяців до 1 року – просто вживлюють корінь і дивляться як він приживається – на Україні це було в зимі 1000 американських доларів. Класно, що у Владлєна на роботі є страховка, це дуже класно і гроші вам економить, які можете наскладати якраз на протезування. У нас страховка (в залежності в якій страховій компанії) від 160-260 на місяць на нашу сім’ю – поки це для нас дорого : (((
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |