На тижні ходила з Анамікою на мультфільм Мadacascar. Мультфільм ніби нормальний, мені тяжко оцінювать, я мультфільми взагалі не дуже люблю, Анаміка цього не знала, вона за ними вмирає, от і хотіла зробить приємне і мені- купила білети :). Але від мультика враження залишилось приємне-вже хоч тому, що дуже вже добре я його розуміла , абсолютно кожне слово.
Але найбільше враження на мене справила одна із реклам перед фільмом( тут взагалі в кінотеатрі реклами противно багато- десь 15 хвилин звичайної, 15 хвилин інших фільмів ).
Реклама була знята дуже якісно, мотив такий, показують як крадуть телік, DVD, касеті і т.д. Все в таких темних кольорах, камера ніби дьоргається, породжує якесь неприємні відчуття, хочеться зупинити кадри. Далі ніби всі події відкручуються назад, стає все поступово світлішим,в мене якесь було полегшення навіть, голос за кадром- ти не можеш врасти ТВ, касету і т.д. Зявляється вікно закачки з інету, мишка клікає на стоп- і голос- ти не можеш красти, це також крадіжка, це авторське право. Я навіть задумалась була, не так звичайно щоб припинити це діло :), але все-таки.
Тут взагалі такого тиру і соціальні реклами, як на мене, дуже класні, професійні , продумані. ЇЇ досить багато. Ось ще приклади:
1) В газетах можна побачити фотографію дідуся, лице в зморшках, очі ясні і розумні, на ньому кілька скромних нагород-одним словом викликає повагу і довіру. Підпис- Можна курити в вязниці, але не в нашому кулубі ветеранів.
Доречі це не реклама проти купіння ,як може хтось подумав( і я в тому числі спочатку :), це народ збирає підписи під петицією, шоб дозволити ветеранам курити в пабах, в їхніх клубах. Виявляється майже 100% ветеранів курять( їм же цигарки видавали на шару), і для них проблема виходить з примішень курить, особливо зимою.
2) По телевізору.Камера починає рухатись по вечірній вулиці, звук і швидкісь як в автомобіля десь, глядач все бачить ніби як з позиції водія. Зявляється стакан, ти вже все бачиш через нього, трошки розпливчато, потім ще один , чіткість ще зменшується, третій- і ти майже вже нічого не розбираєш, камера врізається в щось, звуки автомобільної аварії.