Аноним обратиться по имени
Воскресенье, 15 Мая 2005 г. 09:09 (ссылка)
Привіт :)!
В нас зараз житло і робота майже теж стало болючим місцем.Я вже не працюю,хоч би сесію якось відмучити,а от Юрі доведеться відчути зайві напряги,шо мене зовсім не тішить.Власне причина в тому,шо в зв`язку з моєю вагітністю нас вирішили виставити з квартири...Тіпа " сирість в хаті розведеться",хоча звідки їй взятись при наявності пральної машинки?! Ну а через пару днів,сказали,шо ми такі хороші люди,майно не паскудим.Та й підняли нам квартплату ше на 50$.
Я не знаю,чи вийде в нас нашкребти на кредит,але сил немає вже...Тим більше зняти квартиру молодій сім`ї з маленькою дитиною - майже нереально.Але ми не сумуємо,не ми перші,не ми останні :)!
Сьогодні їдемо з Лотоцьким і Рощиною на шашлики,погода,ніби,обіцяє бути непоганою :)