-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Робота

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


N31101975   обратиться по имени Четверг, 12 Мая 2005 г. 09:39 (ссылка)
Рада, що все монотонно - бо якби зразу і бурхливо - було б важко... На мою думку, ти б хвилювалася і т.д. А так все потихеньку, "наберешся досвіду" - це я про те, що вже перший досвід роботи в Канаді, який дуже важливий. Підтянеш мову і вперед!!! Шукати цікавішу і більш оплачувану роботу. Успіхів!!!
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Воскресенье, 15 Мая 2005 г. 09:09 (ссылка)
Привіт :)!
В нас зараз житло і робота майже теж стало болючим місцем.Я вже не працюю,хоч би сесію якось відмучити,а от Юрі доведеться відчути зайві напряги,шо мене зовсім не тішить.Власне причина в тому,шо в зв`язку з моєю вагітністю нас вирішили виставити з квартири...Тіпа " сирість в хаті розведеться",хоча звідки їй взятись при наявності пральної машинки?! Ну а через пару днів,сказали,шо ми такі хороші люди,майно не паскудим.Та й підняли нам квартплату ше на 50$.
Я не знаю,чи вийде в нас нашкребти на кредит,але сил немає вже...Тим більше зняти квартиру молодій сім`ї з маленькою дитиною - майже нереально.Але ми не сумуємо,не ми перші,не ми останні :)!
Сьогодні їдемо з Лотоцьким і Рощиною на шашлики,погода,ніби,обіцяє бути непоганою :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 16 Мая 2005 г. 06:11 (ссылка)
Исходное сообщение kvinka
шо в зв`язку з моєю вагітністю

А я і не знала!Вітаю!
А проблеми- це тимчасове :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку