-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Receiver

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Понедельник, 23 Мая 2005 г. 09:55 (ссылка)
Круто, особливо ідея з супутниковим ресівером :)
А хіба є телевізори на 30"? Здається лінійка така – 28 (16:9),29(4:3), 32(16:9).
Проте ви ближче до Японії і на вас можуть відкатувати якісь нестандартні рішення - типу 30" по ціні 28" :)
Ех... і на такому теліку ви не подивились Евробачення.
Наступний етап - DVD плеєр, і система Домашнього кінотеатру.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 23 Мая 2005 г. 20:34 (ссылка)
А це ж телік HDTV 16:9 ( ми доречі дивимось багато штатівських каналів, а в Штатах скоро всі телеканали на цей формат перейдуть, Канада теж поступово переходить), вони 30 бувають.
Шнур цифровий в нас є, ми фільми з DVD компа дивимось.Сам плеєр ми може купляти і не будемо , може вже потім Blu-Ray купимо :).
http://3dnews.ru/storage/blu-ray_technology/
http://www.blu-ray.com/
А систему Домашній кінотеатр звичайно купимо. Тим більше тут навіть деякі канали в 5-1 звуці передають. Да цю систему потрібно хоч би для музики купити :).
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Понедельник, 23 Мая 2005 г. 20:50 (ссылка)
Як людина, яка обпеклася на ДК скажу, що для музики дійсно краще купити окремо стереосистему.
Ответить С цитатой В цитатник
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 23 Мая 2005 г. 21:12 (ссылка)
Ще класно, що до всіх фільмів і телепередач можна включать титри.
А Владлен в захоплені , що можна паузу поставить або перекрутить назад:)( все що передається, насправді одночасно пишеться на винт).
А ще по тюнеру передається 40 музичних радіо( без зображення ) каналів в CD якості, без реклами, причому тематичних. Наприклад є канал джазу.Так що система нам потрібна :).
А Євробачення може я в інеті найду, закачаю.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Понедельник, 23 Мая 2005 г. 21:55 (ссылка)
Повинен буде вийти DVD Євробачення, сподіваюсь ціна буде розумна і його копію можна буде вислати... (якщо не буде проблем з зонами)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку