Круто, особливо ідея з супутниковим ресівером :)
А хіба є телевізори на 30"? Здається лінійка така – 28 (16:9),29(4:3), 32(16:9).
Проте ви ближче до Японії і на вас можуть відкатувати якісь нестандартні рішення - типу 30" по ціні 28" :)
Ех... і на такому теліку ви не подивились Евробачення.
Наступний етап - DVD плеєр, і система Домашнього кінотеатру.
А це ж телік HDTV 16:9 ( ми доречі дивимось багато штатівських каналів, а в Штатах скоро всі телеканали на цей формат перейдуть, Канада теж поступово переходить), вони 30 бувають.
Шнур цифровий в нас є, ми фільми з DVD компа дивимось.Сам плеєр ми може купляти і не будемо , може вже потім Blu-Ray купимо :). http://3dnews.ru/storage/blu-ray_technology/ http://www.blu-ray.com/
А систему Домашній кінотеатр звичайно купимо. Тим більше тут навіть деякі канали в 5-1 звуці передають. Да цю систему потрібно хоч би для музики купити :).
Ще класно, що до всіх фільмів і телепередач можна включать титри.
А Владлен в захоплені , що можна паузу поставить або перекрутить назад:)( все що передається, насправді одночасно пишеться на винт).
А ще по тюнеру передається 40 музичних радіо( без зображення ) каналів в CD якості, без реклами, причому тематичних. Наприклад є канал джазу.Так що система нам потрібна :).
А Євробачення може я в інеті найду, закачаю.