Исходное сообщение Scruj
Місто виглядає дуже охайним, для такого невеликого міста дуже багато освітлення вночі - це все показує що там вже давно всі забезпечені, нам ще (як країні) дійсно до такого дуже далеко.
І ще майже немає заборів між будинками в приватному секторі.
О, загорожі тут взагалі часто декоративні.
А двері такі, що я вибити можу :).
А освітнення і акуратність- що да, то да, тут прямо все фанатіють цим, гуляли вчора- всі довбуться, 2 квартатних своїх метри оброблюють. Наприклад бачили чоловіка, на колінах фактично вишукував на своєму газоні паростки не його типу трави і виривав.
Хоча звичайно красу створюють буває неймовірну. Біля нас будинок недалеко є, так народ зробив там маленьке озерце з водоспадом, вода так класно дзюрчить, дуже класні клумби, а на них ще ліхтарі в формі дзвіночків, в ночі супер!