-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Вид

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Roma333   обратиться по имени Понедельник, 09 Мая 2005 г. 06:43 (ссылка)
http://image48.webshots.com/48/5/78...31GVEOam_fs.jpg

Width 2400px
Height 231px

Може це в мене баг, але схоже що ти залила лише маленьку полоску від фотки: 74.3 KB (76088 bytes)

І не треба викладувати фотки з таким розміром, 1280х960 буде достатньо, а розмір буде в 4 рази менший (десь 160 кб з такою якістю як те що ти виклала).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 09 Мая 2005 г. 07:08 (ссылка)
Исходное сообщение Roma333
http://image48.webshots.com/48/5/78...31GVEOam_fs.jpg

Width 2400px
Height 231px

Може це в мене баг, але схоже що ти залила лише маленьку полоску від фотки: 74.3 KB (76088 bytes)

І не треба викладувати фотки з таким розміром, 1280х960 буде достатньо, а розмір буде в 4 рази менший (десь 160 кб з такою якістю як те що ти виклала).


Це ж панорама ( десь з 10 фоток склеїна), так її сильно зменшив( обробив, щоб на екран влазило) сайт, я звичайно погану якість поставила, але відправила десь 900 кб, надіядась, що так не зменшить.

Доречі, чого це ви не спите ? :)
Ответить С цитатой В цитатник
Roma333   обратиться по имени Понедельник, 09 Мая 2005 г. 07:21 (ссылка)
Исходное сообщение Танчік_із_Канади

Це ж панорама ( десь з 10 фоток склеїна), так її сильно зменшив( обробив, щоб на екран влазило) сайт, я звичайно погану якість поставила, але відправила десь 900 кб, надіядась, що так не зменшить.

Доречі, чого це ви не спите ? :)


Хм непонятно як він її зменшив. 74 кб якось замало, я думаю там повинен бути вищий ліміт.
А 2400х231 на екран не влазить :)

Блін, до мене тільки дійшло , що фотка не обрізана по висоті, а зжата. Мабуть там обмеження по ширині <2400 :)
А який був розмір оригіналу?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 09 Мая 2005 г. 07:27 (ссылка)
Я теж дивуюсь, який принцип роботи, але явно є обмеження по ширині.
Бо я там же викладала решту http://community.webshots.com/user/tanchik123, все нормально.
О, ти в асьці, потріщим там.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Понедельник, 09 Мая 2005 г. 13:33 (ссылка)
Місто виглядає дуже охайним, для такого невеликого міста дуже багато освітлення вночі - це все показує що там вже давно всі забезпечені, нам ще (як країні) дійсно до такого дуже далеко.
І ще майже немає заборів між будинками в приватному секторі.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 10 Мая 2005 г. 04:57 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Місто виглядає дуже охайним, для такого невеликого міста дуже багато освітлення вночі - це все показує що там вже давно всі забезпечені, нам ще (як країні) дійсно до такого дуже далеко.
І ще майже немає заборів між будинками в приватному секторі.

О, загорожі тут взагалі часто декоративні.
А двері такі, що я вибити можу :).
А освітнення і акуратність- що да, то да, тут прямо все фанатіють цим, гуляли вчора- всі довбуться, 2 квартатних своїх метри оброблюють. Наприклад бачили чоловіка, на колінах фактично вишукував на своєму газоні паростки не його типу трави і виривав.
Хоча звичайно красу створюють буває неймовірну. Біля нас будинок недалеко є, так народ зробив там маленьке озерце з водоспадом, вода так класно дзюрчить, дуже класні клумби, а на них ще ліхтарі в формі дзвіночків, в ночі супер!
Ответить С цитатой В цитатник
Lightpower   обратиться по имени Re: Вид Вторник, 10 Мая 2005 г. 10:22 (ссылка)
Оце так так... Яка краса....
Flow musicШмели - Скелеты

LI 3.9.25
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку