-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Англійська

Пятница, 05 Августа 2005 г. 22:26 + в цитатник
Багато хто запитує, чи вільно я вже розмовляю анлійською.
Нажаль ше далеко-далеко ні :(.
На роботі я використовую обмежений запас слів і то в більшісті не говорю, а пишу. Так що сказати, що робота дає мені дуже багато в плані вивчення мови , то ні, хоча звичайно щось дає. Курсів літом взагалі немає, піду тільки в вересні знову. Періодично пробую самостійно вчитись, а не можу сказати, що дуже надовго мене вистачає. Щоправда останнім часом за мене трохи взявся Владлен, навіть спеціальне програмку мені написав, змушує, так я потрошку вчусь :).
Ну звичайно дивлюсь телевізор анлійською і тільки нею, дивимось багато фільмів з титрами, стараюсь читати побільше. Є ще спілкування з неросійськомовними знайомими.
Звичайно якийсь прогрес є, хоч телефону не боюсь :), а раніше я його дійсно фактично боялась, з замиранням серця брала :). І люди мне якось розуміють, правдами - неправдами спілкуюсь. Мова вже місцями льється навіть нормально, особливо коли не хвилююсь і тема мені цікава.

Слідкуй за мовою :).

Пятница, 05 Августа 2005 г. 21:13 + в цитатник
Українську тут почуєш на вулицях досить рідко, а от російську відносно часто.Колись навіть читала у hobbit-c, як вони зустріли негра, розмовляючого російською. В мене такого не було поки , але випадки цікаві бувають.
Наприклад один раз їхали в автобусі, розмовляли як звичайно і тут до нас хлопець звертається- Извините ребята, вы на русском общаетесь? Виявився студентом, вчиться в університеті Ватерлу, надзвичайно приємним і веселим. Сам родом з Сибіру, українську фактично то ніколи і не чув, уявляю, як його наша розмова збентежилаю- то російська( Влад), то щось не зрозуміле (я ) :).
А вчора я ходила в відкритий басейн недалечко біля нас і зустріла двох російськомовних. Чую ніби дві жінки російською розмовляють, двоє гарненьких дітей біля них. Вирішила підпливсти до них і поздороватись. Підпливаю ближче, а вони фігури людей в басейні обговорюють, причому далеко не самі приємні слова використовують :). Мене вони якось проігнорували, а може я не чула :), але коли я саме поряд була, якрах Марлен доставалось. Бажання знайомитись відповідно відразу зникло.
І це вже не перший випадок, коли я зустрічаю людей, які думають, що їх ніхто не розуміє, і дозволяють в розмові те, що мабуть на батьківщині не робили б.

Київ-Львів-Краків-Варшава-Київ

Среда, 03 Августа 2005 г. 17:40 + в цитатник
Як сказав Soleu може ще комусь буде цікаво :).
Колись давно, 8.10.04-11.10.04 я проїхала таким маршрутом. Причому обішлась така поїздка дуже дешево, можна сказати "студенський формат " мала. Є звичайно екскурсії з Києва до Кракова і досить дешеві і цікаві, але це зовсім інша справа, ти сам собі господар, ти ближчий до місцевого народу і т.д.
Так що може дійсно хтось, крім Жені :), скористається моїм досвідом.
1) Для поїздки в Польщу жителям України потрібна віза. Але вона безкоштовна. отримується за півдня. Сайт - http://www.polska.com.ua/ua/konsulat/info/512/
2)Моя поїздка була швидка, буквально 3 дні, по дню на місто і не ідеально комфортна, тобто її можна модифікувати :).
Що до поїздки:

Львів.

Добирались я і мої друзі з Києва до Львова звичайним поїздом http://www.uz.gov.ua/?m=services.transppl.schedule&lng=uk, ми вибрали нічний, так щоб поспати в поїзді і вранці бути в Львові.
Місто дуже -дуже класне. Архітертура , атмосфера які не можна забути.
Як на мене , то обовязково потрібно відвідати Порохова Вежу, Собор Св. Юра, Арсенал, Оперний театр. Біля Орперного театру ми знайшли екскурсовода, якій по 5 гривень з людини провів нам екскурсію по старому місту.
Також одна із памяток- Личаківське кладовище.
Потрібно відвідати гору “Високий Замок” або Ратушу, ось вид звідти:
panorama1_edit_filtered.jpg (699x213, 54Kb)
panorma_1_filtered_small_edit-.jpg (697x176, 122Kb)
Панорами зроблені з Ратуші і любязно надані Леонідом Самойленко :). Адже в Львів ми їздили з Льонею і Мілої, і там же випадково біля Оперного зустрілись з Юрою і Аленою і гуляли по місту вшістьох.. Аж не віриться що у Юри вже є син :).
Ще в Львові звичайно смачна кава, дуже дешеві кафешки, готують смачно.
Ми пробули в Львові лише один день, всього не встигли подивитись, тим більше йшов сильний дощ. Вечором ми виїхали до Кракова. Але якщо вам дозволяє час, то можна переночувати в Льові і потратити два дні на огляд, тим більше готелі там дешеві.
Ціни-поїздка до Львова не памятаю, думаю менше 50 гривень, харчування і екскурсії теж до 50 спокійно вкластись можна , в сумі до 100 гривень

Краків.

до Кракова ми добрались автобусом http://www.bus.com.ua/cgi-bin/bus-find?tr=0&f=%cb%...2&t=%ca%f0%e0%ea%b3%e2&c=2&d=0
тим що має прибути в сім ранку. Білет бронювала прямо через сайт, викупила вже в Львові, тоді він коштував 70, зараз ніби 95. Але білет можна не бронювати, там місця вільні як правило є і купити у водія, буде трохи дешевше.
Приїхали ми до Кракова замість 7 ранку в 4(дуже швидко пройшли кордон) ,а злотих з собою фактично не мали , нічних обмінів валют не знайшли, ждали до ранку щоб поїсти :).
Місто в ночі дуже класне , куча молоді на вулицяї і т.д.
нічний Маріацький костел:
IMG_1695.JPG (466x699, 151Kb)
Про Краків є дуже класний сайт http://guide.travel.ru/krakow/ , з кучою різноманітної інформації, я взагалі роздрукувала цю розповідь http://guide.travel.ru/krakow/tour/krol_droga.htm
і проводила Владлену екскурсію, коли ми гуляли :).
В місто я просто закохалась!:
Вавільський замок:
IMG_1716-.jpg (700x525, 232Kb)
вид з Ратуші:
IMG_1739-.jpg (700x525, 249Kb)
Класно, що весь центр- це пішоходна зона, кожна будівля-шедевр, на кожному кроці музеї.
Музеї і харчування тут коштують звичайно подорожче., особливо мабуть зараз.
З Кракова до Варшави ми добрались електричкою, буквально 2 години. Якщо будете брати, то беріть швидкісну, і другий клас, це всеодно нормальні умови, а коштує значно дешевше.
Знову ж таки 1 день для Кракова -це дуже мало :)

Варшава.

В Варшову ми прибули вечором на другий день поїздки, і одразу поселились в готель, митись і спати :).
Жили ми в дешевому готелі, прямо біля вокзалу, тоді було 120(180 гривень) злотих за двухмісний з сніданками. Готель дуже простий, але постіль чиста, вода гаряча є, для однієї ночі хіба потрібно більше? :)
Варшова також дуже красиве місто, хоч ми були вже другий раз, не могли намилуватись і знову ж таки встигли подивитись тільки малу частину.
ось тут хороша інфа: http://www.e-warsaw.pl/russia/turystyka.htm
Фотки міста з 30 поверху:
IMG_1781-.jpg (700x525, 254Kb)
IMG_1787-.jpg (700x525, 262Kb)

З Варшави ми виїхали підвечір поїздом Варшава-Київ. Поїздка поїздом -це не дуже дешево, десь 200 гривень на людину. В Варшові зручно купити проїздний на день і їздити скільки завгодно :)
В цілому ми витратили десь до 150 доларів на людину.

серія з греблі

Вторник, 02 Августа 2005 г. 05:01 + в цитатник
серія з греблі, мене хотіли освіжити :)
IMG_4544-.jpg (466x699, 192Kb)
IMG_4545-.jpg (466x699, 215Kb)
IMG_4546-.jpg (466x699, 231Kb)

Елора

Вторник, 02 Августа 2005 г. 04:54 + в цитатник
Ми вчора їздили в Елору, село десь в 25 км від нас.
Прикольне, череї нього протікає Grand River, там вона вже хоч трошки виправдовує свою назву, місцями вона стає навіть досить стрімкою, є перепади висоти, камні і т.д. Саме село досить простеньке, є деякі старі будівлі. Головне в ньому- це річка і два величезні парки впродовж річки по обидва боки села.
Що мені подобається тут в Канаді що кожне містечно, а можливо кожне село має свій сайт, можна знайти всю інформацію. Ось приклад Елориного сайту http://www.elora.info/todo.php І в кожному місті-селі є інформаційний центр для туристів, все розкажуть, ще кучу брошурок і карт надають.
фотки тут- http://community.webshots.com/album/410798694mcfFWm
Один раз мене Владленка налякав, я сиділа на березі біля греблі, спиною до річки, киця ходив поряд і тут через шум води чую кличе мене, я повертаюсь, а він стоїть ось так:
IMG_4536-.jpg (699x466, 183Kb)
і щось намагається мені розповісти.
А там же і слизько і течія сильна. Ну і відповідно високо і в низу камні.

Гімн Канади

Четверг, 28 Июля 2005 г. 00:14 + в цитатник
Вчора вперше стояла під звуки канадського гімну. І де б ви думали - в цирку!
Приїзді виступ цирку організовувли шрайнери, я колись про їх парад писала тут . На початку виступив голова місцевого осередку, сказав страшно партріотично промову, заграв гімн, всі піднялися і почали співати. В мене гімн нічого не визиває поки:), але народ видно дійсно гордиться, слова знають.
Цирк доречі був не знаю як це українською, але російською -"убожество":)
Марлен же повела свого малого, він ще не разу не був і мене підбила за компанію. Так потім переживала, які ж в нього будуть спогади від першого цирку :). В неї доречі з дитинства залишились дуже якраві спогади про Московський цирк, який приїхждав в Сантьяго з гастролями, да і чілійський з її слів нормальний. Ні малому, ні нам не було цікаво, єдиний хороший номер був зі слонами, а так -я просто думала засну :)

Фестиваль

Среда, 27 Июля 2005 г. 23:34 + в цитатник
Минулими вихідними в Кітченері проходив барбекюшно-пивний фестиваль. Ми з Владленом не пропустили такої події:).
Звичайно на київський пивний цей фестиваль по розмаху не тяне, але сподобалось дуже. Були поставлено куча столиків і лавок, одна сторона площадки - контори-барбекю, готується прямо при тобі, на відкритому вогні і древисині (а не на стандартних газових барбекюшницях), кожна фірма представляла свій фірмовий соус, в якому замочують, інша сторона - фірми-пиво, пиво свіже і холодне, з бочок. Я навіть відкрила для себе, що деяке канадське пиво навіть дуже непогане :). При вході купляєш стаканчики фірмові і жетони. Один жетон коштує один долар, це одна порція будь-якого пива. Так само і барбекю, однакові порції в усіх конторах однаково. Постійна жива музика, рок, групи виконували і класику і свої композиції, ніяких дурних конкурсів :).
Все якось спокійно, ніби просто, але дуже приємна атмосфера.
Фотик ми якось не взяли, але я вже дома сфоткала стаканчики( вони лишаються тобі як сувеніри):
IMG_4478---------.jpg (699x466, 170Kb)
по центру бутилка 0,33. Це для того щоб ви зрозуміли якими манюніми дозами тут пробують пиво :). Щоб вистачило сил всі сорта спробувати.
І надпис прикольний- Drink quality, not quantity.

Відпустка

Среда, 27 Июля 2005 г. 23:11 + в цитатник
Я вже третій день у відпустці, і вона в мене аж на два тижні.
Відпустка вимушена, немає роботи до виходу нового релізу, ось як швидко і якісно ми тестуємо :).Насправді це звичайно не дуже добре, бо відпустка то не оплачувана :(.
Всього три лні пройшло, а я вже хочу на роботу, адже Владлен то працює і я одна. Зате моїй відпустці дуже зраділа Марлен, вона ж взагалі дома з малим сидить. Ми з нею в понеділок їздили в Kiwanis , це такий місцевий парк з великим відкритим басейном, зробленим в вигляді озера, навіть береги пологі:
IMG_4468---.jpg (699x466, 314Kb)
Тут взагалі досить популярні відкриті басейни, хоча і озер вистачаєю
Так що я відпочивала біля басейну і уявляла що я біля Чорного моря :).
Я також почала шукати нову роботу, але літо тут мертвий сезон, дуже мало об'яв, так що поки ніяких хороших новин в цьому плані.

Саме ДН

Пятница, 22 Июля 2005 г. 04:50 + в цитатник
було дуже класним, веселим. Пили, грали в більярд, дартц. Класно з народом було зібратись!
Моя улюблена фотка з ДН:
100_3959.JPG (700x525, 79Kb)
ну хіба не орли, українські хлопці-кібернетики? :)

Пізнувато

Пятница, 22 Июля 2005 г. 04:25 + в цитатник
але краще ніж ніколи!
Я була пропустила розповідь про приїзд Дюхи і святкування ДН Владьки.
Просто майже всі фотки ми робили на фотик Андрія, він їх з собою і забрав (наш рідер не читає його картку, шнур він не взяв), я подумала, закачаю віж Дюхи фотки- напишу. Процес закачки зайняв більше місяця :), то Андрію ліньки, то когось із нас в сітці немає, то комп перегрузився :).
Але на минулому тижні звершилось чудо! Так що коротка розповідь про поїздку в Торонто і фотки.
В ніч з пятниці на суботу(10-11 червня) приїхав зі Штатів Дюха. Дорога доречі не близька, 9 годин і це мабуть при середній 110 за годину щвидкості. Всю ніч пили пиво:), я навіть не витримала і заснула , а хлопці точно лягли коли вже сонце встало :)
На наступний день хлопці витягли мене в Торонто, щоб відвідати:
100_3896.JPG (700x525, 55Kb)
вид звідти суперний!:
100_3943.JPG (700x525, 85Kb)
ми навіть побачили, як кліп знімають( а спочатку ми навіть запідозрили, може це щось крімінальне, тим більше , що танці на бійку зхожі з такої висоти), фотка з 10 кратним збільшення:
100_3945.JPG (700x525, 109Kb)
Сиділи :
100_3927.JPG (700x525, 101Kb)
лежали:
100_3928.JPG (525x700, 88Kb)
на відомій склянній підлозі. Хлопці ступали досить впевненно, а я ледь себе змусила. Адже під ногами така прірва:
100_3913.JPG (525x700, 81Kb)
малі бігать без проблем, не розуміють що під низом, а деякі дорослі чипляються в інших і кричать, як ось ця гарненька тьотя:
100_3919.JPG (700x525, 94Kb)
А потім ми найшли прикольну вуличку з першим поверхом з ресторанчиків, кожен з яких ще має і столики на вулиці, посиділи там , погуляли біля вечірнього озера і повернулись до нашого містечка.

Тунель

Пятница, 22 Июля 2005 г. 04:11 + в цитатник
Прихожу сьогодні з роботи, а Владленка розповілає, що бачив тільки по ТВ новини.
Знайшли тунель між Канадою і Штатами, через нього переправляли наркотики. Але саме головне- тунель самий сучасний із знайдених, нелегальниї, здоровенний, з освітленням і вентиляцією :)
Це доречі яскравий приклад. Канадці-американці навіть щось нелегальне без освітлення, вентиляції не побудують.Мабуть там і електрик був, який регулярно лампи міняв :).

Скорость звука порой бывает очень низкой:

Суббота, 16 Июля 2005 г. 08:15 + в цитатник
Скорость звука порой бывает очень низкой: зачастую то, что вы говорите своим детям в подростковом возрасте, доходит до них лишь когда им исполнится 40.

Решили дед с бабкой испечь колобок. Туда-сюда, а муки-то и нет. Вот дед и отчитывает бабку:
- А по сусекам-то скребла?
- Скребла!
- А по амбарам помела?
- Помела!
- А... а клавиатуру вытряхивала?

Я выиграл путешествие в Египет на двоих, на своих двоих!

Оптимизм - это когда не моешь посуду вечером, надеясь, что утром на это будет больше охоты.

Виступ Романа КОЗАКА по телебаченню під час парламентських виборчих перегонів 2006: „Пані ТИМОШЕНКО – ваш зять англієць...”

Сamping

Среда, 13 Июля 2005 г. 06:22 + в цитатник
В минулу суботу ми гуляли по нашому Grand River, ну це тільки назва, річка маленька, але досить красиві місця є. Ходили в на водні атракціони . Нічого особливого, в Криму зараз є класніші, але з другої сторони- досить нормально і головне від нас 10 хвилин. Один спуск був навіть прикольним, ми були на нього присіли, Владлен навіть боявся, може в них тут все-таки є якись обмеження на кількість спусків( ми купували пропуск на день) :). На цьому атракціоні дві лінії, ми спускались паралельно,практикували різні практики спуску, хто швидше. Владлен навіть пятку забив, так різко, щвидко і глибоко в воду війшов. Ще класно, що там немає черг, тільки спустився, піднявся, знову можеш спускатись.
Ще подивились на кемпінг біля річки. Є наметовий, а є ціле місто з передвижних будиночків. І кожного світ лот з номером, підведена електроенергія, є вода, туалети, мусор вивозять. Мені правда це щось не сподобалось, де ж тут роматника? :). Ще і лоти манюсеньки, всі живуть в притул один до одного. Мабуть по ночам не пьють і пісні під гітару не співають :(. Ось як це виглядає:




Атракціони, Владлен в американьсих плавках !:)( тут же не плавки, а цілі шортяри прийнято носить )
за цією адресою http://community.webshots.com/album/390791973GzTMgo можна знайти

Боулінг

Понедельник, 04 Июля 2005 г. 05:15 + в цитатник
Ходили вчора з Владленом в місцевий боулінг клуб.
Правила, мячі і кількість кеглів зовсім інші ніж ми звикли в Києві.
По-перше- кеглів тут 5, кулі всі однакової ваги і розміру, невеликі досить, різна кількість балів за різні кеглі. Але страйк він всюди страйк :).
В Канаді є і боулінг і на 10 , але на 5 більш популярний ( в всякому разі так нам нам пацан, що там працює, розповів, ми з ним розговорились ).
Грати в такий що на 5 трошки тяжче, як на мене, але ми швидко освоїлись.

Ще класно, що можна оплачувати не тільки по годинно, а і по людино/грі. ( коли 2 людини тільки грають , так значно вигідніше). А ціни нижчі ніж в Україні, 25 доларів ( 100 гривень) дорожко/годину, або 3 долара( 12 гривень) за людино/гру і це була субота вечір.
Першу дві гри Владлен виграв з розгромливою перевагою. На третю я його і споювала( пиво дешевше ніж в кафешках :)), і намагалась відволікати, і ніби я грала вже краще, але всеодно він виграв з великою перевагою. Потрібно тренуватись :(.

Ця страшна звірюка

Воскресенье, 03 Июля 2005 г. 22:14 + в цитатник
вилізла із річки і хотіла відкусити мені пальчик :):

Тварини тут людей зовсім не бояться, ну хто повірить, що це не зоопарк, а дика природа ?

Niagara-Canada Day

Воскресенье, 03 Июля 2005 г. 21:38 + в цитатник
Перше липня- День Канади.
В магазинах продавались різноманітні печі з символікою, на балконах, машинах- прапорці. Одразу видно, що за свято:).
Фірма, на якій я зараз працюю, організувала на 1 липня поїздку на Ніагарую Виїзд з ранку, повернення в ночі. Ми звичайно скористались цією можливістю :). Ми і раніше хотіли поїхати, але від нас до Ніагари прямого автобусу немає, потрібно через Торонто їхать, тоді дорога 3,5 години займає. А так всього 2 години, вартість всього 10 доларів. Ми ще не маємо машини, то для нас - це взагалі ідеальний варіант, але з нами їхало і багато канадців з машинами, кажуть так зручніше- і за парковку голова не болить і не втомлюєшся, і дешевше виходить.
Водопад звичайно вразив, таку красу природа створила. Ми виходили на балкон, зовсім поряд з водопадом і заходили в арки за водопадом- аж страшко :), така сила.
Вилазили ми і на Skylon Tower, ось як з неї водопад виглядає:

І на такому кораблику катались (подивіться на веселку!):

Біля водопаду взагалі досить шумно, бризки летять, а коли до Підкови наближаєшся, то як під ливлем в грозу опиняєшся :).
Також біля Ніагари дуже красиві парки, ми в них погуляли, заходили в Baterfly Conservatory ( в оранжереї створені умови тропіків і живе величезна кількість метеликів) :

Вечором був салют. Але він мене навіть трошки розчарував.Так. він був довгим, і красивим, але якимось трівіальним, не дуже різноманітним, в Києві я бачила і кращі. Але ми дуже класно стояли, було видно і волопад з нічною підсвіткою, і салют, і навіть місце звідки пускають :).
Сподобалось як все організовано, ніби і народу куча, але черг великих не було, давки теж я не помітила. Класно організований транспотр- туристичний рейс( довжиною десь 10 км) йде паралельно річці кожні 20 хвилин і зупиняється в місцях атракціонів, по дорозі - розповідь.
З прикольного- робили замовлення в ресторанчику, я замовляю вино, а Владлен собі пиво і тут пацан що нас обслуговував- я зараз покличу когось старше, я немаю права працювати з спиртним . Я якось не думала, що 21 рік і наливання спиртного розширюється :).
Поїздка мені дуже-дуже сподобалась, правда назад ми приїхали тільки в 3 ночі( а виїхали в 11 вечора), бо були страшні пробки, всі саме в той час розїзжались, але ми з Владленкою спали і часу особливо не відчули :).
Решта фоток тут :
http://community.webshots.com/album/384472688dxetfC

Спека і безалкогольне пиво

Среда, 29 Июня 2005 г. 07:25 + в цитатник
Ну що це за погода! зараз 11 вечора , а на вулиці 25. І це при тому що дощ пройшов, а в день було десь 35. І це вже перший день :). Добре хоч маємо кондиціонер в квартирі і що він майже безшумний.
Ми присіли на безалкогольне пиво. В таку спеку- класна штука. Пепсі пити всім протипоказано :), соки теж якісь солодкі, квасуі нашої мінералки тут немає :(. Можна пити звичайне пиво, але ж не пяним весь час бути :). А безалкогольне пиво - і натуральне, і не солодке, спрагу класно вталяє і дешеве дуже. В Україні безальногольне як правило навіть дорожче, а тут ціна безалкогодьного пива в 5 рах менша ніж звичайного.
Правда свої 0,5% процента воно таки має. Але десять баночок, щоб щось відчути, я випити не можу :).
Але ще ми пили були раз безалкогольне шампанське, на смак- газований виноградний сік. Спробувати було цікаво, а от щоб повторити- то ні :).

Прапорці

Воскресенье, 26 Июня 2005 г. 04:41 + в цитатник
А ось що ми купили на фестивалі, повісимо на балконі :

Canadian :)

Воскресенье, 26 Июня 2005 г. 04:39 + в цитатник
Вчора сиділи з Владленкою в барі . Сиділа в футболці з надписом Канада, пили пиво Canadian Molson, коротко канадіан всі називають, але це дрібниці - я навіть подивлювалась на екрани з американським футболом і мені було майже цікаво :). Коли це помітила аж страшно стало :).

Фестиваль

Воскресенье, 26 Июня 2005 г. 04:21 + в цитатник
У нас тут проходить фестиваль різних культур. Ми сьогодні з Владленом заскакували :




По фоткам мабуть зрозуміло, на який саме виступ:)
Особливо мені сподобались ці дітки( доречі більшіть не то що з них, з їх батьків тільки англійською і розмовляє, невідомо яке покоління вже тут ):


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 10 9 [8] 7 6 ..
.. 1 Календарь