Я теж таке наблюдаю досить часто. Нажаль :-(. У нас пів міста угорську знають, і чомусь часто вважають шо саме зараз навколо них таких людей нема, починають обговорювати когось. Зате коли відповідаєш їм тією мовою, або навіть українською в тему, такий облом настає :)