Исходное сообщение Jack_aka_SK
А скільки коштував вхід до "убожества"? :)
До речі, треба буде пошукати аудиозапис гимну, цікаво...
Ми брали з якоюсь знижкою, по 10 доларів, а так для дорослих 14, дітей 12. І це дуже дешево по канадським міркам.
А гімн нормальний, просто я його як гімн СВОЄЇ країни не сприймаю.