Исходное сообщение SOLEU
Клас!
А що там справа, водоспад великий, чи ні?
Ніагарський чи шо?
Ні, це взгалі здається штучне, там внизу по річці стоїть старий млин, мабуть для нього робилось.
Але по річці є маленькі перепади висоти, хоча звичайно на Ніагару не тянуть :).
Я писала про Ніагару 3 липня, і фотки тут
http://community.webshots.com/album/384472688dxetfC
Самих ніагарсьикх то водопадів два - американський, і канадський - підкова. А річка , на якій воні розташовані, так і називається -Ніагара.