Исходное сообщение Jack_aka_SK
Ех, "лепота"!!!
А купатися там дозволено?
В парках біля села відведені місця для купання. Там дійсно безпечно,зручно, вода найчистіша і рятувальники є. Просто в цілому в річки високі береги, камні, течія, купатись в будь-якому місці не варто.
Є ще куча інших розваг- байдарки можна арендувать, так називаємий тюбінг, це коли на кругах по річці спукаються http://www.grandriver.ca/index/document.cfm?Sec=27&Sub1=124&Sub2=1