-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Smoking with kids in cars

Пятница, 23 Января 2009 г. 23:42 + в цитатник

Два дні тому в Онтаріо вступив в силу закон, що забороняє курити в машині, якщо в ній також знаходяться діти  віком менше 16 років. Штраф - до 250 доларів.

З однієї сторони жаль курців, їх притісняють як можуть, вже залишилось дуже мало місць де вони можуть курити, але ось дійсно потрібно якось діяти на батьків, в яких не вистачає свого власного розуму і які курять в присутності дітей. Хоча звичайно тут це і так не дуже розповсюджене явище, на  відміну від України :(.

Доречі всі ці закони, соціальні реклами і високі ціни на тютюн діють -з 2003 року обєм куріння в Онтаріо зменшився на 30%.

Рубрики:  Places, facts, etc

Реклама BlackBerry

Среда, 21 Января 2009 г. 04:58 + в цитатник

blackberry (200x150, 5Kb)

Як відомо багато народу любить купляти речі, якими користуються відомі люди,  так називаєме "наслідування". Тому багато компаній ставлять за мету щоб кінозірки і різні популярні люди користувались саме їх товарами.  Платять за це великі гроші. І наша компанія займається таким видом реклами, роздає BlackBerry безкоштовно, платить за рекламу в фільмах.  Девід таким інколи займається, літає в Голівуд чи Нью Йорк. Є навітьс пеціальний сайт- http://celebrityblackberrysightings.com/tag/brad-pitt/ А зараз на BlackBerry звалилась безкоштовна велика реклама- суперпопулярний в Північнй Америці новий президент США Барак Обама являється великим фанатом девайсу, на багатьох фотках він щось набирає на цьому смартфоні. Ще й збирається продовжувати користуватись своїм BlackBerry 8830 World Edition в Білому Домі.

 

А моє імя дуже сподобалось відділу перекладів і локалізації нашої компанії і вони попросили дозволу використовувати його в рекламі і в навчальній документації  українською і російською мовами . Кажуть "In order to make these translations culturally appropriate, translators need names that are native to each culture\language." Влада , в якого прізвище 100% українське, використання його не попросили, а моє попросили :). Мабуть звучить екзотично :)


drinking

Понедельник, 19 Января 2009 г. 04:21 + в цитатник

Як я вже мабуть писала, в Онтаріо фактично монополія держави на продаж алкоголю. І випивка дорога, в основному за рахунок великих податків. Все це з зроблено з доброю метою- щоб алкоголь був не дуже доступний і люди не спивались . Також розпиття алкогольний напоїв дозволено тільки з 19 років і до цього віку люди не тільки не можуть його купити, а часто навіть втрапити в місця де його розливають, типу нічних чи більярдних клубів. Тут рідко коли продають пиво на якісь фестивалі чи свята, якщо продають - то тільки на маленькому кусочку території і зі стаканами за неї виходити не можна. Недавно судом заборонили продаж пива, яке виробник продавав по 24 долара за 24 бутилки розміром 0,33 літра, бо це дуже дешево. До цього всього я ставлюсь нормально. В цьому є свої плюси- пють дійсно не дуже багато, значить це позитивно впливає на криміногенну ситуацію в провінції і т.д.

Але останнім часом тут нова хвиля. Подають в суди на чи закривають точки, які на думку державних інспекторів не слідкують за своїми відвідувачами, щоб ті не напивались, а якщо якісь особи все ж таки випили лишку- то за ними не прослідкували, щоб вони безпечно добрались додому . І це вже мені здається трошки ненормальним. Що, бармен повинен бути нянею 40-річному мужику ?!

А я в силу того що продовжую годувати малого своїм молоком, на період свят пила в основному обезалкоголене шампанське. Саме обезалкоголене, а не газований сік, на смак досить непогане. Похвалила його Владу і він вчора привіз ящик ( 12 бутилок) того самого, що мені сподобався.  Тепер на довго вистачить :). Доречі про шампанське, тут же притримуються правил патенту , за яким слово "шампанське" належить Франції, і все ігристе вино, яке не належить до регіону Шампань, тут так і продається, просто під назвою " ігристе вино".  Ми кілька раз  пробували справжнє шампанське, наприклад цього року Влад купував бутилку на Новий рік, різниця в смаці таки є, хоча можливо  і не така велика як в ціні :).


Іграшки

Понедельник, 19 Января 2009 г. 04:20 + в цитатник

Останні декілька тижнів у Даньки улюбленою іграшкою була машинка на радіоуправлінні, проста модель: всього дві великі кнопки на пульті. Коли її йому подарували в його 7 місяців ( прабабуся, в Україні), він її взагалі боявся :). Коли ми її запускали, його лякав навіть її звук. Я поклала машинку серед інших іграшок, чекати поки Данька підросте, але  Данилко почав випадково її зачипати, сідати на пульт  і якось поступово розібрався як вона працює, як каже Влад " прошарил в природе радиоволн" :).  Почав дуже добре гратись, може він і не розумів, яка саме кнопка за шо відповідає, але добре знав, шо краще нажимати дві кнопки по черзі, щоб машинка далеко не заїхала. Коли вона буксувала, від її підпихав чи стукав по ній, щоб знову поїхала.

http://www.youtube.com/watch?v=NLte5tXv12M&feature=channel_page

А два дні тому приходить до мне, приносить машинку і пульт і старанно імітує звук машинки "д-р-ррр". Я за машинку - не працює, думала що просто в черговий раз сіли батарейки, але ні.. І навіть наш татко  не зміг поремонтувати.  Влад, який старанно підримує тягу в Данилки до машинок і тому подібного( заявляє що Дані це від нього по генам перейшло), на заміну вже замовив дві подібних машинки по інету, і сьогодні купив поїзд з пультом, поїзд крім того ще й гудить і трошки світиться.  І вони з Данькою весь вечір програлись, обоє були такими щасливими :).

І це не перша наша загублена\поломана улюблена  іграшка. Колись з поїздки на озеро не повернулась качечка, якою Данька дуже активно грався перші 4 місяці. Мабуть втікла на волю :). Потім я поломала телефон, що Данька мучив в свої 7-9 місяців. Телефон йому подарувала бабуся, при нажатті на кнопки грали дві ну дуже голосні мелодії. І ось однієї ночі цей телефон почав грати сам по собі!  Я довго шукала джерело страшного шуму, спросоння намагалась витягнути батарейки і не розрахувала свої сили :). Я йому купила новий телефон, і ніби модель новіша :), " розкладушка", із дзеркальцем і  т.д , але місця в Даніному серці він якось не відвоював, мабуть гучність не та :).

А взагалі краще всіх іграшок- це татовий універсальний пульт і маминий  BlackBerry :) , тільки дістаються вони Дані не так і часто .

Рубрики:  Dan
Day by day

Як плине час

Понедельник, 19 Января 2009 г. 04:19 + в цитатник

16 січня виповнилось 4 роки, як ми прилетіли до Канади.

Через 4 тижні я повернусь на роботу, а здається зовсім недавно йшла в декрет :)

Рубрики:  Day by day

Географія

Четверг, 15 Января 2009 г. 00:12 + в цитатник

Помітила що liveinternet тісно ввійшов в моє життя :). Буваю переказую Владу що цікаве в когось прочитала. Чи знайомим кажу, а ось там і там так-то і так-то, звідки взнала? та із одного щоденника :).

А вчора в магазині купую молоду баранину із Нової Зеландії і одразу згадала extraodinary, сардини з Португалії - подумала про Ценитель :).


Заголовок

Среда, 14 Января 2009 г. 17:47 + в цитатник

Ура! Ура! Ура!
Мої батьки сьогодні отримали візи до Канади.
Хоча в Канаду відносно легко дають візи, особливо батькам, і в нас були всі потрібні документи, але все-одно хвилювалась, адже батьки просили візи одночасно, і інколи в таких випадках відмовляють.
А все пройшло чудово, їх навіть не викликали на співбесіду, зранку здали документи і в 12:15 вже мали паспорти на руках.
Ще більше люблю державу Канаду :).


Без заголовка

Суббота, 10 Января 2009 г. 04:43 + в цитатник

Прочитала цікаву статтю-теорію про майбутню харчову кризу.

І там ссилались на деякі історичні факти, ось один із них:

Ukraine

Decline The long hot summer of 1972 in Ukraine led to a decline in yields in the breadbasket of the former Soviet Union. The crop failure destabilized world food prices for two years after the Soviets quietly bought up surplus grain in the United States. Wheat prices eventually rose more than threefold. The episode shows the extreme interdependence of the global food system.

Говориться про довге гаряче літо в 1972 році, що призвело до неврожаю зерна в Україні і Радянський Союз був змушений купувати зерно в Сполучених Штатів , все це підняло світові ціни на зерно.

Ніколи раніше не чула про це.

Рубрики:  Places, facts, etc

Royal Ontario Museum

Пятница, 09 Января 2009 г. 06:21 + в цитатник

Ще в музеї проходить виставка Mysteries of Ancient Ukraine: The Remarkable Trypilian Culture (5400-2700 BC), про трипілля. Ну і звичайно багато постійних виставок, серед дітей особливою популярністю користуються скелетики динозаврів і інших  миленьких тварин: 

 (699x466, 56Kb)

Так що хто живе в Торонто чи поряд і ще не був там, не бачив останніх поповнень - рекомендую!


Рубрики:  Pictures

Royal Ontario Museum. A Season of Gems

Пятница, 09 Января 2009 г. 06:05 + в цитатник

Про третю виставку із серії про самоцвіти,  а саме різні дорогоцінні камені і вироби із них,  із особистів запасів Майкла Скота.  Цей Майк був не тільки першим CEO Apple, а ще і дуже багатим і з непоганим смаком :).

Те що мені найбільше сподобалось із представленого:

 (699x437, 76Kb)

Рубрики:  Pictures

Royal Ontario Museum. A Season of Gems

Пятница, 09 Января 2009 г. 05:40 + в цитатник

За кілька днів до Нового року ми їздили в Royal Ontario Museum.

Цієї зими в музеї A Season of Gems ( Сезон Самоцвітів),  а проявляється це в трьох спеціальних виставках : The Nature of Diamonds( Природа Діамантів) , Earth's Treasures( Скарби Землі),  Light & Stone: Gems from the Collection of Michael Scott( Світло і Камінь, дорогоцінні камені із колекції Майкла Скота). 

На першій можна дізнатись все-все про діаманти, які бувають, як добуваються, як оброблюються і т.д. Також на виставці багато надзвичайно красивих, унікальних прикрас-витворів мистецтва з величезною кількістю діамантів.  Можливо саме тому там не дозволяють фотографувати :(. Тут трошки про неї - http://www.rom.on.ca/exhibitions/special/diamonds_exhibition.php

Але найбільше мене вразила Скарби Землі. Можливо тому що від діамантів я і багато очікувала, а про цю думала що там сірі і нудні експонати. А виявилось шо там неймовірні кольори,  і взагалі я там побачила і дізналась дуже багато нового. 

Ось кілька прикладів багатства кольорів і текстури:

 (699x437, 95Kb)

 (699x466, 50Kb)

 (699x437, 78Kb)

 (699x437, 112Kb)

Рубрики:  Pictures



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Четверг, 08 Января 2009 г. 19:20 + в цитатник

На днях Данька "допомагав" Владу класти посуд в посудомиючу машину. Чую Влад йому говорить" Смотри, учись, скоро сам будешь делать. А мы будем давать тебе за это карманные деньги, будешь копить на Play Station".  Данька послухав про важливість грошей і сьогодні вікрив мою сумочку, дістав гаманець і намагався зробити перші накопичення на ігрову приставку, вибити гроші із кредитної картки :).

Рубрики:  Dan

Данькин перший Новий Рік

Четверг, 08 Января 2009 г. 19:08 + в цитатник

Враховуючи багато факторів і обставин, а саме головне- бажання Влада, ми вирішили 2009  зустрічати дома, тільки вдвох.

План був простим - святково повечеряти, вкласти Даньку спати, запалити камін і сотні свічок по дому, о 12 вікрити бутилку справжнього шампанського і [далі вирізано цензурою :) ]. Данило слухав наші плани і посміхався, ми не звернули на це уваги, а варто було.

Спочатку все йшло за планом, ми зізвонились з рідними, о 5 вечора за канадським часом  зустріли український Новий рік і Данилко заснув( він вже інколи спить один раз на день, але частіше два рази, другий раз десь з 5 до 6 вечора), я почала готувати омарів. 7 вечора- стіл накритий, я красива, а Данька продовжує спати. 8 вечора- та ж картина... о 9 вечора ми з Владом не витримали і повечеряли.

Даня прокинувся о 10 вечора, зустрів з нами Новий рік, допомагав як міг- намагався підкринути полін до вогнища, прибрати непотріні бокали, ляскав в долоні опівночі, і заснув о першій ночі.  О так ми зацікавили дитину розповідями про Новий рік :). А може це він хотів не пропустити момент коли Дід Мороз кладе подарунки під ялинку? :).

Доречі про подарунки. Ми з Владом не могли вирішити, яких традицій притримуватись, і чи притримуватись взагалі , знайшли просте рішення :). Данька отримав подарунки і від Святого Миколая, і від Санти, і від Діда Мороза, і на Коляди, від тата і мами. Потрібно ж дитині відчувати переваги народження в україно-російській сімї на території Канади, а не тільки мінуси - вивчення трьох мов одночасно :)? Я навіть красиву історію придумала. Що Санта приходить до всіх канадських діток, але оскільки в Дані є бабусі і дідусі в Україні, то вони попросили І Святого Миколая і Діда Мороза залетіти до такого хорошого внука.

Ще Данька пішов, саме 31 грудня, в той момент коли я розмовляла зі своїми братиками по телефону.  Дуже радіє своєму новому таланту -

http://www.youtube.com/watch?v=4mZ67yUMWXU&feature=channel_page

Рубрики:  Dan

Без заголовка

Понедельник, 05 Января 2009 г. 20:35 + в цитатник

28 грудня 2008 року не стало чудової  людини - Маринки Гавриш. Її було 31 рік, сину -12 років. Я сама дізналась тільки 1 січня, намагаючись привітати їх сім'ю зі святами.


З Новим Роком!

Среда, 31 Декабря 2008 г. 08:13 + в цитатник

Нехай 2009 рік для кожного з нас буде роком реалізації всіх задумів, роком гармонії з навколишнім світом і самим собою, роком добробуту, звичайно роком кохання і неоднінно роком здоровя !

 Toronto Eaton Centre, ялинка прикрашена кристалами Swarovski і багато інших сяючих прикрас:

 (699x437, 129Kb)

Рубрики:  Pictures

dog show

Понедельник, 29 Декабря 2008 г. 06:33 + в цитатник

Сьогодні заскочили на виставку собак.

Звичайно було цікаво подивитись виступи\змагання, але ще цікавіше було походити в стороні, де готують собок до змагань, розчісують і т.д.  Ніколи не бачила стільки різних порід в одному місці !На деяких песиків не можна дивитись без посмішки. Ось наприклад :

 (699x598, 57Kb)

А ці собачки найбільше сподобались Данці, він так до них сміявся! і вони всі разом одночасно(і Даня також) стрибали :):

 (699x549, 238Kb)
Рубрики:  Pictures

Santa Claus

Суббота, 27 Декабря 2008 г. 04:58 + в цитатник

Ще про традиційні різдвяні штуки.

Всім мабуть знайомий по голівудським фільмам образ Санта Клауса, що сидить перед святами в торгівельних центрах. До нього підходять діти, сідають на коліна, кажуть який подарунок хочуть на Різдво і фотографуються. Тут так само, ці дідусі на кожному кроці. Ми не могли пройти мимо і вирішили познайомити Даньку з Сантою. Даня Санту не признав, був в шоці що за страшний дядько взяв його на коліна, і навіть почав вириватись і кричати :).

До крику:

 (500x700, 69Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Christmas and eggnog

Суббота, 27 Декабря 2008 г. 03:27 + в цитатник

Вчора більшість канадських сімей збирались, щоб дружньо попоїсти індиків. Нажаль, наші родини далеко, тому ми обїдались з друзями. Нас запросили до себе Роланд і Аніта, я колись про них розповідала, канадці, що декілька років прожили в Україні. Також серед гостей було ще два українці і одна білоруска. І Аніта влаштувала україно- канадське свято, включила в меню салати, полюбила і навчилась готувати які саме в Україні: оселедць під шубою, Олівє і салат з крабових палочок :). Застолом постійно переходили з англійською на російську, потім на українську, і навіть на німецьку :).

А про канадцьку кухню.. Всі звичайно знають про індичку.  А от чи знаєте ви  про традиційний  різдвяний напій eggnog - напій з яєць, молока, цукру і вершків? Його роблять самостійно дома або купляють( причому продають його тільки в районі Різдва). Також є варіанти з алкоголем- бренді, ромом чи віски. Якщо честно- то страшно противнюча штука ,  я змогла зробити тільки кілька ковтків :). Коктель з журавлини, теж відносно традиційний для Різдва, набагато кращий!

Рубрики:  Day by day

Bread maker

Среда, 24 Декабря 2008 г. 18:56 + в цитатник

В цьому році в нас з Владом намічався кризис подарунків, ми не тільки не могли придумати хороші подарунки один одному, а навіть самі собі, в голову лізли тільки корисні господарчі речі, а їх дарувати не цікаво :). Влад запропонував- " А давай в этом году будем дарить подарки только Даньке и дому" . А з подарунками дому гарно пішло... ми вже стільки всього накупили. Бамбукова постіль, набір посуду, кавомолка і т.д. Не знаю як будинок :), але я найбільше радію хлібопічці. Вчора експерементувала- спекла хліб з blue cheese and cranberry ( сир з цвіллю і журавлиною). В рецепт ще входить трішечки вина і меду, не дивно що вийшло непогано. Коли хліб був готовий, Влад саме повернувся з вулиці після вечірніх занять спортом під назвою " Відкинь з підїзду до будинку сніг шаром 15 см" і одразу зїв третину  :). На днях планую приготувати ще хліб з оливками і хліб на пиві.

І що класне в хлібопічці- це мінімум праці і мороки, просто вкинув всі компоненти і десь через 3,5 години хліб готовий. Ще моя модель дозволяє готувати просто дріжіве тісто і використовувати його наприклад для випічки пиріжків в духовці. А я люблю дріжджове тісто, але замішувати і все зробити правильно, щоб воно гарно піднялось-  не вміла. Ще ця модель сама варить джеми і варення. Ох я  і розгуляюсь! :) . Влад не вірить, думає що я скоро закину . Все може бути, в мене таке часто буває :). Але ось наприклад рисоварку\пароварку я вже більше року використовую десь два рази на тиждень.

Звичайно в нас можна купити хороший хліб і навіть теплий, готувати самій не думаю шо вийде економніше,  головна причина з якої я купила хлібопіч- це аромат хліба і солодкого дріжджового тіста. Цей аромат для мене - аромат затишку і матусиного дому, з ним повязані найкращі спогади мого дитинства. Хочу щоб і в мене в будинку так пахло! Особливо що є режим вікладання і можна так налаштувати , що хліб буде готуватись  якраз на час вашого пробудження.

Рубрики:  Day by day

The year 2008 in photographs

Суббота, 20 Декабря 2008 г. 18:54 + в цитатник

Замечательные фото и возможность вспомнить события уходящего года-

http://www.boston.com/bigpicture/2008/12/the_year_2008_in_photographs_p.html

( там три части)

Рубрики:  Pictures


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 49 48 [47] 46 45 ..
.. 1 Календарь