Мами, вони і на Північному полюсі мами :) |


І ще два фото в коментарях.
|
Kefir |
Раніше в нас кефір можна було купити фактично тільки в польско-російсько- українських магазинах.
Але останнім часом майже в кожному супермаркет почали продавати кефір звичайної канадської фірми Liberte. Чи я тільки останнім часом його стала його більше помічати? не важливо :) Головне- надпис на упаковці розповідає :" Real Kefir made with authentic Kefir grains from Caucasian mountains. Under exclusive licence from the Moscow Dairy Institure" . А на сайті пишуть- http://www.liberte.qc.ca/en/page.ch2?uid=Kefir22. А я навіть не знала про зерна, думала просто набір бактерій і все тут.
Цей кефір трошки відрізняється за смаком від звичного, але здається навіть смачнішим. Стало цікаво, а в Україні кефір виробляють просто з бактерій чи з кефірових зерен?
|
|
RIM |
Компанія, на яку працюємо і я, і Влад в черговий раз втратила до списку Canada 100 Top Employees, тобто до списку 100 найкраших компанії-роботодавців.
http://www.eluta.ca/top-employer-rim
Цікаві факти:
Voluntary employee turnover last year: 8.2%.
Number of applications received last year: 282,358.
Percentage of employees who are women: 32%.
Average age of all employees: 34.
А працюючих в нас вже більше 8 тисяч по всьому світі, і в нас в місті вже майже 5 тисяч. Навіть минулого року вже не змогли знайти зал, щоб всім разом відсвяткувати Різдво, кожна група окремо святкувала. Правда минулого року зняли критий стадіон в Торонто і організували рок-концерт, а цього року - тільки святкові обіди в ресторанах. І подарунки цього року так собі- спортивний одяг і мячі від фірми Umbro, звичайно із імблемами компанії. Мені то ще сподобалось, я футбол люблю, а от деяким дівчатам... ну подарують своїм другим половинкам.
|
Голос з минулого |
У мене є ящик , для спаму, на mail15.com. Я його вказую коли десь регіструюсь, щось купляю онлайн і т.д.
Кілька днів тому в них впав сервер, зникли всі листи. Я навіть занервувалась, бо деякий спам був корисним :). Але ось він запрацював, але так прикольно. З листами по 9 грудня все ок, а от з новими- так весело, то зявляється по 4-6 копій одного і того ж листа, то заголовок в листа один- вікриваєш а там щось інше! То листи зникають зовсім. А ось зараз прийшло два листи з датою 12\31\1969 7 p.m. , жаль прочитати не можу :).
|
|
Санки |
А санки я таки купила:

( позаду виглядає weather shield, в випадку сильного вітру можна Даньку накрити ).
|
Designation as inventor |
Я зажди знала що мій чоловік дуже розумний і що він великий винахідник :). Ось позаминулі вихідні Влад і Дімка приговорили 1,5 літра глітвейну, почали малювати схемки на клаптиках паперу і вести розумні розмови. До нас з Машею долинали слова- "апприксимирование, вероятносное соотношение, квантировать", " а если вот так? а давай по-другому" . Какао мабуть не настільки стимулює мозок, тому що ми з Машею розмовляли про вязання, плани на свята і ну і щоб не виглядати в очах чоловіків "забитими", трошки охопили світові новини і проблеми :).
Але зараз маю документальні підтверження. Маю бумажку з Європейського Бюро Патентів, де його визнали винахідником. Він один із шести авторів( хлопці із його команди) нової ідеї під назвою " Application integration in networked computing devices". Патент наспраді ще не опубліковано, він в процесі затвердження, але що його дадуть- майже 100%. Бо на патенти для нашої компанії RIM подає спеціально нанята компанія, яка спочатку робить перевірку на існуючі патенти і все гарно оформляє. Також ця ідея подана на патентацію до штатівської бази.
Влад дуже сердиться коли я його називаю inventor чи винахідник, каже що винахід манюсенький, просить, щоб я менше про це розповідала, але хіба я втримаюсь? :) . Його премію з цього приводу ми вже прогуляли :).
|
|
Так і живемо |
У нас сніг, мокрий сніг, сніг і знову мокрий сніг. І якби ще сонечно світило, так ні - небо майже цілими днями сіре і вітри. Данька терпіти не може одягати теплий одяг, на вулиці правда веде себе гарно, можливо із-за шоку :). Але всеодно часто не погуляєш і багато часу на вулиці не проведеш, а дома сидіти нудно, тому ми відвідуємо різні дитячі точки- центри розвитку, закриті ігрові майданчики, влаштовуємо "play dates" з Ярославом.
Зате на контрасті з такою погодою ше більше насолоджуєшся вогнищем каміна, глітвейном( дорослим гостям і Владу, а мені і дітям- какао :)). Ще серед наших гостей великою популярністю користуються сирне фондю, запечене мясо і шоколадне печиво. Я так відчуваю що ми з Владом за цей сезон свят наберемо ваги :), адже спортом фактично не займаємось, з Данькою ковзани і лижі нам не світять ще років два точно. А гостей приймаємо часто, багато друзів розлітаються на період свят і ми почали святкувати все зарання, ще з початку грудня обмінюємся подарунками.
|
Без заголовка |
В світовій фінансовій кризі є свої плюси, адже був період коли ціна на базовий бензин в нас доходила до $1,40 за літр, а вчора заправлялись по 68 центрів( це десь 55 американських по теперішньому курсу). Ціна фактично така, як ми приїхали до Канади майже 4 роки тому.
|
|
Розвиваюче відео |
Ми дуже рідко дивимся телевізор, якщо чесно, то коли ми переїхали в цей будинок, ми навіть не підключили кабельне, і з того часу в нас тільки 3 канали, причому один із них- французькою. Я тільки інколи дивлюсь новини і спорт, а Влад мабуть вже кілька місяців нічого не дивився. Щоправда ми дивимся 1-2 художні і десь один документальний фільми щотижня чере плеєр. А ще ми включаємо дитяче відео для Даньки.
Я була проти, але коли Даньці було 2 місяці, Влад включив йому один із роликів " Baby Einstein "( http://disney.go.com/disneyvideos/preschool/babyeinstein/) . Малому так сподобалось, він буквально не відривав очей від екрану ! Я могла ці 15 хвилин займатись своїми справами спокійно :). Я почитала в інеті про користь і шкоду подібного, і домовились з Владом що будемо показувати малому подібне відео кілька раз на тиждень по 15 -20 хвилин. Зараз вже показуємо навіть частіше. Данька їх дуже любить, причому смаки міняються з часом, саме зараз йому дуже подобаються Baby Newton-Discovering Shapes and Baby Galileo- Discovering the Sky. Мінус що всі ці ролики не доступні українською чи російською, але з іншої сторни слів там зовсім мало, ну і анлійську малому теж потрібно вчити. Коли я була в Україні я купила диск " Професор Карапуз. Співочі ручки", ( http://profesorkarapuz.com.ua/), там є і російська і українська дорожки. Дуже схоже на Бабі Енштейн, але Даньці подобається значно менше :(, можливо йому ще рано.
Ще ми стали включати мультики, вірніше Влад включає російською мовою, і дивиться разом з малим, Даньці теж подобається, але дивиться не так уважо, періодично відволікається, грається іграшками паралельно.
|
Про Даньку |
Зараз мої чоловіки дивляться мультики, " Простоквашено", Влад сміється час від часу, а Даня дивиться на тата і теж сміється :). Взагалі Данька став посилено нагамагатись все за нами повторяти, звуки і рухи.
Найулюбленіша іграшка у Даньки - це Владові окуляри, не знаю чому вони йому такі цікаві, мабуть тому що вони йому потрапляю до рук не так часто і щоб їх дістати він змушений прикласти багато зусиль :). І цим далі тим гірше- як тільки окуляри опиняються в межах досяжності, Данькині очі загоряються, руки починають труситись. Ось і зараз тато відбивається від Данилки, бо малий одразу ж їх знімає з татового носу і намагається примостити на свій :). Мабуть хоче бути схожим на тата чи виглядати розумнішим :). І дуже сердиться :( якщо ми забороняємо брати окуляри, чи забереємо їх назад.
Мабуть наш син буде великим вченим :). Дуже швидко читає розумні журнали і навіть вириває і ховає листки з самим цікавим :). Йому дуже подобається чемоданчик з шахматники фігурами і білий ферзь вже перетворився на дві півфігурки :). А сьогодні він весь день повторює- Google, Google :).
|
walkers |
Здається ще недавно Данька не міг самостійно сидіти, а зараз хоче постійно стояти чи ходити. Сам ходити поки не може, ходить навколо меблів, чи вимагає щоб ми водили, а ще в нього є два улюблених засоби для допомоги пересування:
http://ca.youtube.com/watch?v=TtUFPpPoIjQ
http://ca.youtube.com/watch?v=o1jYUFUeYCY
|
Ялинка |
На днях розмовляла з пОдружкою пОдружки :) , яка за професією -дизайнер, зайшла мова про ялинки. Виявляється виділяють багато стилів прикрашення ялинки. Що я запамятала : 1) самий розповсюджений стиль- це стиль двох кольорів, коли іграшки двох кольорів, наприклад червогоно і золотого 2) прикраси різних відтінків одного кольору 3) прикраси одного виду, частіше всього кулі, але різного кольору. Є ще стиль vintage зі старовинними іграшками, стиль з іграшками зробленими виключно своїми руками і навіть "дитячий стиль", коли всі прикраси такі, що можуть втрапляти до дитячих рук.
Цього року і я поставила невеличку ялинку, червоно\срібну :

наступного року мабуть ставитиму в " дитячому стилі" :).
|
bambino |
Ну, все, останній запис про Домінікану :). Вірніше про Даньку там.
Даня взагалі із захопленям сприймає все нове, а тут стільки цікавого! Можна бовтатись в воді, кидатись піском . Перекрикуватись із фламінго і не одягати пелий одяг.
А скільки уваги! Можливо тому що малих дітей в готелі було не так і багато, а можливо це рахується частиною чудового сервісу, але Даньку всі зачіпали. Кожний ставив собі ціллю розмішити малого, а то і взяти на руки. А скільки раз ми почули про те що в нас дуже красивий і розумний син і що він виглядає старше свого віку. Що він дійсно так старше виглядає?! Я вже повірила :) Чи це такий комплімент? :) . В одному із ресторанів музиканти навіть заспівали пісню спеціально для Данилки- італійський варіант пісні " Танец маленьких утят".
І саме головне- тато завжди поруч, цілими днями з ним грався.


Весь понеділок, коли Влад пішов на роботу, я тільки і чула- тата, тата.
|
mamajuana |
Що везуть із Домінікани в вигляді сувенірів і подарунків? Ну звичайно ром і каву, сигари, прикраси з лімінару, спеції. Але все це можна в принципі найти і в інших країнах, а от мамаюану- ні :). Мамаюана- це місцевий агкогольний напій, по своїй суті ром з медом, настояний на травах. Лікує все :), а ще його називають місцевою Віагрою. Ну звичайно після такої реклами ми закупили його як подарунок кільком знайомим, як і готовий навій, як і набір" зроби сам": ром, мед і трави. Але що за трави туди входять- секрет, візуально я визначила тільки палочки кориці і ніби коріння імбиру :).
|
|
Pico Isabel de Torres |
І ще одне з місцевих визначних місць, яке ми не не могли не відвідати - гора Ізабель і навісна дорога на неї:

гора 780 метрів, а канат 3,5 км, підйом лесь 10 хвилин.
|
Puerto Plata |
Ми намагались не розлінитись :), не тільки їсти і валятись на пляжі. Звичайно дитина до року + активні заняття не завжди сумісні, ми не могли наприклад одночасно грати в пляжний волейбол чи брати уроки танців. Але трошки займались по черзі, Влад брав уроки тенісу( під час вранішнього сну Даньки), я ходила на степ( під час другого, вечірнього сну малого).
Також в наявності було багато екскурсій\ розваг за межами готелю, деякі одразу відпадали із-за сина, деякі мені були не цікаві. До того ж я недуже люблю організовані екскурсії , мінус- не ти вибираєш скільки часу на що витратити . Рентувати машину було ліньки, особливо враховуючи, що домініканці- дуже відчайдушні водії, з дотриманням правил ще гірше ніж в Україні :). А подивитись хоч навколиці хотілось. Тому ми вибрали середній варіант, ми взяли таксі на певний час, водій відвозив нас куди ми бажали і чекав нас в кожному місці скільки нам завгодно. А хороший путівник Влад мені подарував ще перед поїздкою.Так ми оглягули місто Пуерто Плата, біля якого знаходився курорт.
З побачиного варто відмітити набережну:

|
Про готель |
Як і багато готелів за схемою " все включено" наш готель являв собою цілий комплекс на березі океану. Тут тобі і кілька барів і ресторанів, і тенісні корти, і салон краси, і фітнес клуб, і spa салон, і дайвінг центр, і магазинчики. Різноманітна розважальна програма -вечірні шоу і танці, заняття аеробікою і уроки танців, змагання і конкурси. Лодочки і серфінги, трубки і ласти- бери і користуйся.
Але виділяється цей готель серед інших тим, що його територія- по суті ботанічний сад, ще й з деякою живністю.


|
Домініканська Республіка |
Це веселі і в більшості дуже бідні люди.
Це кава і какао, сигари і цукор, ром і тропічні фрукти.
Національний спорт- бейсбол, а танець- меренга.
Природа надзвичайно красива, країна славиться не тільки своїми пляжами, а й тропічними лісами, водоспадами. Живність різноманітна - від китів і крокодилів до метеликів і папуг.
А чи знали ви? :), що Домініканська Республіка- це батьківщина для більше ніж 300 видів орхідей?
|
Без заголовка |
Як канадці проводять свої відпустки? Як і всюди в світі, дуже по різному, все залежить від конкретної особи.
В нашому регіоні дуже популяний відпочинок в котеджах ,своїх чи рентованих, літом на березі озер, зимою біля лижних спусків ( аналог наших дач, тільки без городу :)).
Частина любить подорожути по Канаді і Штатах, на машинах і зупиняється в готелях, чи взагалі в спеціальних трейлерах( будинко- автомобілях :)) і зупиняються в місцях, спеціально відведених для цих трейлерів. Також є народ ( в основному пенсіонери) що їздить на автобусні екскурсії, на багато днів, знову ж зупиняючись в готелях.
Звичайно народ літає по світу, в Європу і Латинську Америку, Азію і Африку. Хоча із-за цін цей відпочинок доступний далеко не кожному :(. Літають самі по собі( частіше молодь) чи беруть організовані тури( пенсіонери), їх дуже багато варіантів.
Ще одна із самих популярних форм проведення відпустки- це відпочинок на Кабирах чи інших місцях поближче до екватору, в готелях за схемою " все включено". Найбільше цих курортів в Мексиці, в Домініканській Республіці і на Кубі. Ці ж місця і є найдешевшими. Також популярні варіанти, дорожчі- Джамайка чи Коста Ріка, Аруба чи Антігуа, Гаваї чи Багами, Флорида. Останні мають менше готелів за схемою" все включено, але багато звичайних готелів.
Ось ми і провели тиждень в одному із таких "все включено" готелів. З однії сторони мене трошки мучить совість за таку " ліниву" форму відпочинку, але ми вирішили, що так буде найкраще для Даньки , да і Влад у мене дуже любить пляж і пиво :).
|
Без заголовка |
Повернулись. Ох і тяжко ж повертатись в сніг і вітер( зараз за вікном шторм і обіцяють до 25 см опадів) від таких видів :
|