-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Ніагара зимою

Вторник, 17 Февраля 2009 г. 05:47 + в цитатник

Сонячно і приємно, але все-таки кілька градусів нижче нуля.

фото
Рубрики:  Pictures

уривки з статті про Газпром в Wall Street Journal

Четверг, 12 Февраля 2009 г. 23:48 + в цитатник

...

In an interview, Alexsander Medvedev, Gazprom's deputy chief executive officer, said the price its European customers pay for gas will fall 32 per cent to $280( U.S.) per thousand cubic meters this year from $409 per thousand cubic meters las year.  Exports to Europe by will decline 5 per cent to 179 billion cubic meters due to an anticipated decline in demand.

...

The roots of the problem is falling price of oil.That hurts Gazprom because the price of its gas in European markets is linked to he crude oil price with lag of six to nine months.

..

Shippents to the former Soviet republics also are set to decline this year, he  said, largely because Ukraine is consuming less gas in the aftermath of its price disputr with Gazprom. But this would be compensated by the higher price Russian's neighbours now have to pay for its gas:The average price this year would be  $198 per thousand cubic meters, up from $159 per thousand cubic last year.

Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Четверг, 12 Февраля 2009 г. 22:12 + в цитатник

"Путешественник подошел к древнему городу и спросил у привратника:
- Как вы здесь поживаете?
- А как было там, откуда ты пришел? - спросил в ответ страж.
- Это было ужасное место, - ответил путешественник. - Люди там недружелюбные и готовы перехитрить друг друга на каждом шагу. Работы нет и везде ужасная грязь. Кошмарное место.
- Ну, так здесь ты найдешь то же самое, - ответил страж.
Странник покачал головой и продолжил далее свой путь.
Часом позже к сторожу подошел другой человек и также спросил:
- Как вы здесь поживаете?
- А как было там, откуда ты пришел? - опять спросил страж.
- Это было чудесное место - приветливый народ, прекрасные возможности, много отличной пищи и богатая культура.
Ну, так здесь ты найдешь в основном то же самое, - ответил страж.
Человек улыбнулся и прошел через ворота к своему новому дому."

Рубрики:  Places, facts, etc

Даня і прогулянки на вулиці

Четверг, 12 Февраля 2009 г. 00:20 + в цитатник

У нас відлига, перша за всю зиму, вже кілька днів +10, ще пару таких днів і сніг, що накопився з листопада місяця,  майже розтане :). Вчора-позавчора було зовсім гарно і ми з Данькою багато гуляли навулиці. Сьогодні ж дощ, сіро і туманно, я збиралась не йти на вулицю, але Даня думав зовсім по-іншому :), так просився, що я не витримала і вирішила - вийдемо на 5 хвилин , він побачить що там сиро і сам захоче додому. Ага, зараз..  Йому навпаки було цікаво, роздивлявся кожну калюжу, як по ній розходяться круги від краплин дощу.

фото і відео
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Среда, 11 Февраля 2009 г. 22:28 + в цитатник

Виявляється Чарльз Дарвін і Абрахам Лінкольн народились в один і той же день., 12 лютого 1809 року.

Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Среда, 11 Февраля 2009 г. 22:16 + в цитатник

Можна сказати на тему партіотизму українців в Канаді :).

Ось яку милу річ я отримала сьогодні в подарунок:

 (692x635, 92Kb)

Ручна робота, в стилі "писанка", на шкарлупі страусиного яйця.

Рубрики:  Pictures

Патріоти України

Суббота, 07 Февраля 2009 г. 18:37 + в цитатник

Для того щоб стати справжнім патріотом України потрібно спочатку імігрувати до Канади :)


 Дійсно у нас тут багато таких патріотів :) . І як не соромно усвідомлювати, це частково стосується і мене :(.


 




Процитировано 2 раз

Did You Know ?

Среда, 04 Февраля 2009 г. 06:55 + в цитатник
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 03 Февраля 2009 г. 18:01 + в цитатник

Містечка, в яких ми живемо і працюємо (http://en.wikipedia.org/wiki/Kitchener-Waterloo), скажем так мягко, далеко не самі красиві в архітектурному плані. Як звичайно, і вся Канада- далеко не Європа в цьому плані, історичних будівель мало, але ж наші містечка мають дуже гарні бюджети і хоча б сучасні будівлі, мені здається, могли б виглядати на багато краще. Ні, не можна сказати, що тут все погано, окремі будівлі\моменти дійсно красиві. З іншої сторони, тут немає страшних районів, розвалюх  чи грязі.  І за ті 4 роки, що ми тут живемо, помітні позитивні зміни, центри стають красивішими і зручнішими для пішоходів, будується щось небанальне. Ось наприклад зараз на завершальній стадії цікавивй проект- будівля  University of Waterloo School of Pharmacy( факультет фармацептики місцевого унверситету) . Будівля скляна і скло не просте, а прикрашене квітами і лікарськими рослинами: 

 (368x267, 27Kb)

тут красиві і більш зрозумілі фото з сайту архітекторів:

http://hariripontarini.com/#project/university_of_waterloo_school_of_pharmacy

Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Воскресенье, 01 Февраля 2009 г. 18:50 + в цитатник

Rafael Nadal-Roger Federer  7-5 3-6 7-6 3-6 6-2

 (280x400, 26Kb)

Тяжко не плакати разом з ним :(.  Але з іншої сторони Надаль теж заслуговує на перемогу своєю грою.

http://ca.youtube.com/watch?v=DYmm-moprwY

Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

I am Ukrainian :)!

Суббота, 31 Января 2009 г. 04:38 + в цитатник



Процитировано 1 раз

funny quotes about babies

Суббота, 31 Января 2009 г. 04:11 + в цитатник

Mark Twain

Adam and Eve had many advantages, but the principal one was that they escaped teething.

A baby is an ineatimable blessing and bother.

A soiled baby with a neglected nose cannot be conscientiously regarded as a thing of beauty.

---

Autor Unknown

A baby is an angel whose wings decrease as his legs increase.

----

Charles Osgood

Babies are always more trouble than you thought - and more wonderful.

 ---

Leo J. Burke

People who say they sleep like a baby usually don't have one

---

Irena Chalmers

There are three reasons for breast-feeding: the milk is always at the right temperature; it comes in attractive containers; and the cat can't get it.

---

Ed Howe

Families with babies and families without babies are sorry for each other.

---

Theresa Bloomingdale

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

---

Carone Tabron

A crying baby is the best form of birth control.


day care

Пятница, 30 Января 2009 г. 21:16 + в цитатник

Як я вже говорила, я планую повертатись на роботу, в середині лютого. Я довго думала над цим рішенням, розглядала всі варіанти, розписувати свої нудні думки не буду, скажем просто- це рішення не вимушене, і надіюсь для нашої сімї від нього буде тільки користь.

Відповідно виникло питання про догляд для Дані. План у нас такий - перші два місяці, з ним побуде моя мама, за що я їй дуже вдячна. Я звичайно хотіла б щоб вона побула подовше,але вона ніяк не може. Думаємо, що бабуся змягчить переіод розділення, як для мами, так і для сина. Я планую працювати повний день, на обід приїзджати додому( ми живемо за 6 км\8 хвилин від роботи). Далі я думаю перейти на 30 годин в тиждень і віддати Данилка в дитсадок чи домашній дитсадок.  Адже вибору місцевих нянь фактично немає, а запрошувати із-за кордону ми не хочемо, при цьому варіанті няня або має жити з нами( а ні я , ні особливо Влад жити з чужою людиною в будину не зможемо), або знімати їй окреме житло поряд( а це вже вийде не так і дешево). Ну і з нянею- це привязка Дані до дому. А дитсадки тут хороші. Коротко я їх саме так і б охаректеризувала - хороші і дорогі.

Дисадки в Онтаріо майже всі приватні, але всі ліцензуються і працюють за одним принципом. Розділення йде за віком :Infants - 6 Weeks to 18 Months, тут групи як правило по 10 дітей і на кожну групу не менше 3 вихователів. Toddlers - 18 to 30 Months, тут групи як правило по 15 дітей і співвідношення дітей: вихователів 5:1,  Preschool - 2 1/2  to 4 years, тут ніби 16 дітей і два вихователя і останній рівень Kindergarten - 4 to  6 years, тут вже готують до школи. Менші дітки живуть не за загальним графіком, а сплять\ідять коли хочуть,а коли підростають, то всі переходять на єдиний режим, за дитиною все записують, в кінці кожного дня батьки отримують детальні записи, коли і як  дитина їла, що робила і т.д. В багатьох стоять вебкамери і є можливість подивитись на дитину на протязі дня в реальному часі. З ними багато граються, харчування хороше, є багато розвиваючих програм і т.д.

Домашні дитсадки- це коли жінка чи дві організовують міні-дитсадок в себе дома, максимум дозволено 5 дітей на одну виховательку.

Вартість залежить від віку дитини( чим менша-тим дорожче) і конкретного садочка. Дитсадки, що мені відносно подобаються, для Дані( до 18 місяців) коштують 1100-1400 канадських доларів в місяць.

Я давно і активно вибираю дитсадки, відвідаю мабуть всі що є в місті :). Поки ще точно не визначилась, але потім обовязково напишу що вибрала і чому.

Рубрики:  Dan
Day by day

Про Даньку

Пятница, 30 Января 2009 г. 20:12 + в цитатник

Даня росте, стає все цікавішим і цікавішим, кожен день навчається чомусь новому.

Коли він тільки почав ходити, місяць тому, то не міг підніматись на ноги без підтримки, але оскільки він дуже впертий, то його пересування виглядало так : пройшов кілька метрів, втратив рівновагу, опустився, проповз до найближчого предмета інтерєру, піднявся і знову пішов. І так годину чи дві :). через два тижні він навчився вставати сам , а зараз вже повністю відмовився від повзання, бігає, носить тяжкі іграшки і майже ніколи не падає. Взагалі дуже багато ходить\бігає,  по магазину його вже не повозиш, хоче сам гуляти.

Почав підспівувати, до кількох свої улюблених пісень. Намагається танцювати, поки це виглядає як хитання зі сторони і сторону :).

Коли я його саджу на горшик, то після цього  хвалю - "молодець" і аплодую йому, так він став сам собі плескати в долоні після слова "молодець". А минулого тижня підходить до мене і так старанно аплодує, я дивлюсь , а він впісявся :).

Став ласкавішим, обмімає, цілує, інколи, коли сам захоче :), хоча з іншої сторони, став інколи відмовлятись від моїх поцілунків.

Улюблені ігри- розбити вежу із блоків, що склав татко чи "вкрасти"в мами  щось, бажано заборонене і втікати з цим.  А на моє погрозливе "ні-ні-ні! " робить заперечливі рухи головою і сміється. Ще дуже любить коли його шукають, ховається за шторкою чи диваном. 

Слів говорить не дуже багато, але як сказав Влад : " Он говорит очень много, просто не все еще разборчиво " :). Вже відчутна суміш мов, на Влада говорить "тата", на всі питання відповідає "да". Цим користується Влад, питає малого, " ты любишь папу?" , "мама тебя обижала ?".  Хоча ми не розмовляємо з ним англійською зовсім, він точно розуміє деякі слова, типу на "bye-bye" махає ручкою.

Дуже любить дівчаток :). Граємось в  дитячому центрі, мимо побігла дівчинка, років 5, в спідничці, Данька все кинув і за спідничкою, догнав і почав за спідничку смикати. Минулих вихідних підійшов до дівчинки десь його віку, заглядав в очі, старанно щось до неї говорив, а потім так ніжно провів їй рукою по губам :). Любить роздивлятись дівчаток в каталозі дитячого одягу . Влад каже : " Ему уже таком возрасте супермодели нравятся! ". Вчора їдемо оглядати черговий дитячий садочок, Данька не хоче одіватись, а Влад до нього- " Поехали девок смотреть! ",  так Даня одразу дозволив одягнути на нього теплі речі. :).

Рубрики:  Dan

Бюджет

Пятница, 30 Января 2009 г. 03:40 + в цитатник

Кабінет Міністрів Канади подав бюджет на наступний 2009-2010 фіскальний рік( фіскальний рік з 1 квітня по 31 березня). І дуже великі шанси що його приймуть, з маленькими змінами. Коли минулого року я писала про бюджет- http://www.liveinternet.ru/users/779967/post70981500, ніхто і не думав про рецесію, падіння економіки і т.д., все виглядало так гарно :). Цей же бюджет несе в собі очікування дефіциту, 85 мільярдів за пять років, країна збирається багато витрачити, щоб стимулювати економіку. Головні витрати - 1)зменшення податків, щоб народ мав більше грошей і більше витрачав, 2) планується вкласти багато в нові проекти  типу будівницва\ремонту  інфраструктури- доріг, соціального житла, щоб створити робочі місця. Планується стимулювати ринок нерухомості за рахунок повернення маленької частини податків тим хто купує. Максимальний термін отримання допомоги по безробіттю збільшується з 45 тижнів до 50.

Реально для нас з Владом цей бюджет несе 1)маленьке зменшення податків 2) загальну користь в плані ремонту доріг\катків і т.д. 3) ну про неруховість теж непогано, може ми надумаємо купувати будинок :). О , і ще Інститут Квантової Кібернетики нашого університету отримав 50 мільйонів на розвиток.

 

Доречі чи знали ви про друге значення слова рецесія :) ? :

Рецесія 1. ....2. Хірургічне виправлення косоокості.

Російською : Рецессия — это хирургический метод лечения косоглазия, заключающийся в ослаблении действия более сильной глазодвигательной мышцы и соответственно изменении угла косоглазия.


Andy Roddick-Roger Federer

Пятница, 30 Января 2009 г. 00:07 + в цитатник

Дивилась маленькі уривки і фото із їх напівфінала на Australian Open.

І виникло неспортивне питання, чи це мені здається чи дівчина Федерера вагітна? :)

 

 (371x600, 28Kb)
Рубрики:  Pictures

Children's Museum

Понедельник, 26 Января 2009 г. 20:17 + в цитатник

Вчора ходили в місцевий дитячий музей.

Кожен член нашої сім'ї знайшов щось цікаве для себе- Данилко був в захваті від спеціальної зони для малят, особливо від стобчиків з плаваючими в середині них рибками\кульками повітря і світлового кубу, світло в якому реагує на зовнішні звуки; Влад з таким ентузіазмом досліджував модель супутника що керується компьютером і кабінку з інфрачервоним світлом, що я подумала про помилку- чи то музей не зовсім дитячий, чи то Влад у мене не зовсім дорослий :). А для мене найцікавішим була виставка робіт  Енди Уорхол (Andy Warhol), відкрила для себе що також він оформляв дитячі книжки і взагалі має чимало робіт для дітей, питу такої:

 (348x450, 84Kb)

( за основу взята радянська іграшка! :)).

Сподобалось як оформлена ця виставка- роботи для дітей розміщені на рівні дитячих очей, а роботи для дорослої аудиторії - на звичайній висоті.

Взагалі музей класний- все подається через гру і в дії, майже все можна торкатись руками, діти не хочуть йти звідти, а це багато про що говорить :). Багато ідей дуже простих, але гарно оформлених, так що вони стають цікавими і самим маленьким і підліткам і навіть дорослим. Наприклад ось така штука: 

 (466x699, 50Kb)

на підлогу проектується зображення трави і там же стоять датчики руху і в зоні руху починають " цвісти квіти", тобто проектуватись зображення квітів. 

 (699x466, 50Kb)

Даньці сподобалось ловити квіти, Владу як все технічно реалізовано, а мені художнє оформлення :).

Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Воскресенье, 25 Января 2009 г. 21:00 + в цитатник

Взагалі в National Geographic є дві дуже класні серії фотографій  Patterns in Nature( текстури в природі)  і  Life in Color( життя в кольорі)

Приклади деяких із них:

http://photography.nationalgeographic.com/photogra...s/patterns-island-aerials.html

http://photography.nationalgeographic.com/photography/photos/life-color-red.html

 

Рубрики:  Pictures

Snowflakes

Воскресенье, 25 Января 2009 г. 20:43 + в цитатник

Мабуть всі в дитинстві любили роздивлятись сніжинки. В всякому разі я любила :)  і памятаю як цікаво було знаходити різні цікаві форми\обриси. Навіть памятаю, як татко мені маленькій розповідав про те що сніжинки- це кристали води,  і цим пояснюється їх симетрична форма.

Але тільки зараз мені трапилась інформація про їх класифікацію.

Классификация снежинок. В 1951 году Международная Комиссия по Снегу и Льду приняла классификацию твёрдых осадков. Согласно ей все снежные кристаллы можно разделить на следующие группы: звёздчатые дендриты, пластинки, столбцы, иглы, пространственные дендриты, столбцы с наконечником и неправильные формы. К ним добавились еще три вида обледеневших осадков: мелкая снежная крупка, ледяная крупка и град.

  • Звёздчатые дендриты - кристалл или другое образование, имеющее древовидную, ветвящуюся структуру. Они имеют шесть симметричных основных веток и множество расположенных в произвольном порядке ответвлений. Их размер - 5 мм и более в диаметре, как правило, они плоские и тонкие - всего 0.1 мм.
  • Пластинки - множество ледяных ребер как будто делят лопасти снежинок на сектора. Как и звёздчатые дендриты, они плоские и тонкие.
  • Столбики. Хотя плоские, пластинчатые снежинки больше притягивают взгляд, тем не менее самой распространенной формой снежных кристаллов является столбик или колонна. Такие полые столбики могут быть шестигранными, в виде карандаша, заостренные на концах в виде конуса.
  • Иглы - столбчатые кристаллы, выросшие длинными и тонкими. Иногда внутри них сохраняются полости, а иногда концы расщепляются на несколько веточек.
  • Пространственные дендриты. Очень интересные конфигурации получаются, когда плоские или столбчатые кристаллики срастаются или спрессовываются, образуя объемные структуры, где каждая веточка расположена в своей плоскости.
  • Столбики с наконечниками. Изначально такие кристаллы имеют столбчатую форму, но в результате некоторых процессов меняют направление роста, превращаясь в пластинки. Такое может произойти, если, кристалл заносит ветром в зону с другой температурой.
  • Кристаллы неправильной формы На долю снежинки может выпасть немало приключений, она может попасть в зону турбулентности и потерять в ней некоторые из своих веточек или разломаться совсем. Обычно таких "покалеченных" снежинок много в сыром снеге, т.е. при относительно высокой температуре, особенно при сильном ветре.

Симметричные неповторяющиеся формы снежинок сильно зависят от температуры.

Хороший ресурс- http://www.o8ode.ru/article/krie/klaccifikacia_cneginok.htm

Фото приклади( National Geographic) : 

http://photography.nationalgeographic.com/photography/photos/patterns-snowflakes.html 

 (700x525, 132Kb)

Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Воскресенье, 25 Января 2009 г. 17:24 + в цитатник

З приводу 25-річчя Macintosh-

http://ca.youtube.com/watch?v=G0FtgZNOD44

(Demo of the first Apple Macintosh by Steve Jobs, January 1984)

Рубрики:  Places, facts, etc


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 50 49 [48] 47 46 ..
.. 1 Календарь