Переглянув фотки будівлі в цілому...
Я не суперестет, але задумку автора не прошарив. Іншими словами мені взагалі не сподобалась ця фішка з розмальованими вікнами в такому порядку і стилі...
Чомусь згадалось, що в далекому дитинстві, в нас в дитсадку "Золотий ключик" теж на вікнах всякі казкові герої були намальовані... :)
Я теж не оцінила , правда трошки по іншій причині. Меі це нагадало такі радянські будівлі, щось на зразок нашого рідного факультетського корпусу. Вони, можливо, коли нові виглядають і нічого, але з часом робляться якимись брудно -унилими. Хоча , підозрюю, що в Канаді вікна миють частіше ніж у нас :)
Stupindo, Kytska, ідея була така фармацептика- значить ліки - значить лікарські рослини. Це не зовсім вікна розмальовані, це ніби тверді штори позаду скла. А взагалі тут багато скляних будівень, мабуть віна миють часто, бо виглядають чистими :). Я не можу сказати, що мені дуже-дуже сподобалось, але ж кажу, тут з цим - криза :), на фоні того що поряд- гарно виглядає :). Renata_Babak, ага, у нас тоже есть план, есть даже сайт с красивыми картинками- http://www.downtownkitchener.ca/news/kingstreet/
Я так і знала - таки миють і навіть в любу погоду :) А у нас жеж ніби і набудували нових скляних Торгово-офісних центрів, а от вікна в них такі ж брудні як і в радянських НДІ. Можливо весною щось зміниться на краще.