-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Футбол

Пятница, 17 Апреля 2009 г. 03:10 + в цитатник
Молодці! Я, на жаль, як завжди, не бачила останні матчі Динамо і Шахтаря, але навіть просто читати трансляції як приємно!

funny commercials

Среда, 15 Апреля 2009 г. 03:01 + в цитатник

У мене зараз навчання, відправили на тренінг на три дні, вдосколалюю деякі свої професійні навички :). Лектор дуже прикольний, веселий, приводить дуже багато цікавих прикладів і показує дуже багато смішного відео, ось знайшла в інеті деяке з того що він нам показував:


Сьогодні в клубі будуть танці

Понедельник, 13 Апреля 2009 г. 05:00 + в цитатник


Рубрики:  Dan

America Goldfinch

Суббота, 11 Апреля 2009 г. 20:55 + в цитатник

Влад не полишає свого хобі- годівничок для пташок, купує і розміщає в нас на задньому дворику нові і нові, Дані в радість.

Ось остання, спеціальна, для щиголів або як їх тут називають " диких канарок": 

 (538x699, 171Kb)

 (699x538, 160Kb)

вони дуже-дуже красиво співають, одне погано, що починають вони це робити з 6 ранку, прямо від вікнами нашої спальні :).

Рубрики:  Pictures

Монетки

Вторник, 07 Апреля 2009 г. 06:47 + в цитатник

  Я все ще продовжую збирати монетки, колекція монет 20 і 21 століття з всіх країн світу в основному поповнюється за рахунок друзів, які збирають їх для мене де тільки можна :). А колеція ювілейних та пам'ятних монет України поповнюється за рахунок Влада :), він їх скуповує для мене на ebay. На днях отримала несподіваний приємний подарунок:

Bandura_R (200x200, 8Kb)

 (200x200, 59Kb)

 (200x200, 43Kb)

так що мені ще потрібна ще ця монетка:

 (200x200, 29Kb)

і в мене буде чергова колекція, Народні музичні інструменти :)- 

http://www.bank.gov.ua/bank_mn/Yuv_m/tematyka.htm#...D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8

Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Заголовок

Понедельник, 06 Апреля 2009 г. 19:58 + в цитатник

Мені не тільки погода створює неприємні сюрпризи ...  На роботі спочатку пообіцяли мені можливість попрацювати 6 наступних місяців в режимі 30 годин на тиждень, а потім добре високе керівництво відмовило мені.  Ще й по причині, яку я поки не можу оголошувати публічно. І роботою завалили, реально змушена цілими робочими днями працювати :). Єдині позитивні моменти- що робота цікава і що прямий щеф все ще обіцяє\дозволяє неофіційно працювати з дому і втікати з роботи раніше, головне щоб виконувала завдання.

Звичайно я дуже засмучена що не дали 30 годин на тиждень, ми з Владом планували що я їздитиму на роботу на 8 ранку, а він відвозитиме Даню в дитсадок і працюватиме з 10; тоді б я могла забирати Даню в 2:30, а так зможу тільки в 4. 

 

Рубрики:  Day by day

Light freezing rain

Понедельник, 06 Апреля 2009 г. 19:22 + в цитатник

Вчора в нас було десь градусів 15 і сонячно, народ ходив в футболках, діти грались водяними пістолетами, цвіли квіти. Сьогодні я зранку я прокинулась від звуків грому, виглянула в вікно, а там сніг! ....і зараз близько нуля, періодично йде не то дощ не то сніг, не то лід :).


Заголовок

Пятница, 03 Апреля 2009 г. 18:38 + в цитатник

Звичайно банально і "баян" , але красиво і не залишає байдужою

Я... свяжу тебе жизнь...
Из пушистых мохеровых ниток...
Я свяжу тебе жизнь...
Не солгу ни единой петли.
Я свяжу тебе жизнь...
Где узором по полю молитвы...
Пожелания счастья...
В лучах настоящей любви...
Я свяжу тебе жизнь...
Из веселой меланжевой пряжи...
Я свяжу тебе жизнь...
И потом... от души подарю...
Где... я нитки беру?
Никому... никогда... не признаюсь...
Чтоб связать тебе жизнь...
Я... тайком распускаю... свою...
 


Заголовок

Понедельник, 30 Марта 2009 г. 23:31 + в цитатник

 В нас на фірмі різними методами намагаються підвищити професійний  і загальносвітній рівень працюючих. Оплачують навчання, запрошують різних  відомих лекторів. А ще проводять "олімпіади" ( це я їх так називаю) серед програмістів. Періодично задають якесь цікаве завдання( типу подайте ваше рішення як можна оптимізувати цей алгоритм), розглядають всі відповіді і вибирають переможця. Відповіді як правило потрібно присилати на якійсь конктретній, вказаній мові. Переможця нагороджують якимось  матеріальним призом, частіше всього карточкою з певною суммою грошей з якось магазину\ресторану. Звичайно справа це добровільна, але багато хто бере участь, бо цікаво+ призи, ну і ніби для роботи не зашкодить, народ вчиться чомусь новому один і одного.  А всю цю розповідь я веду до того, щоб похвалитись своїм чоловіком, я  вчора знайшла подарункому картку до одного магазину , виявилось що її виграв Влад і одному із таких недавніх конкурсів. Зараз планую, як її витрачу :).

Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 30 Марта 2009 г. 23:08 + в цитатник

 (466x699, 51Kb)

Не думайте, ми не знущаемось над дитиною :)! Страх був тільки кілька секунд, потім він почав посміхатись , чесно-чесно.

А взагалі Данька молодець, починає гратись з дітьми , а не просто поряд з дітьми . Сам спускається з невеличких гіркок. А ще втікає від нас і відбирає з землі все що можна :(.

Рубрики:  Dan
Pictures

herbs garden

Понедельник, 30 Марта 2009 г. 22:15 + в цитатник

В нас до цих пір періодичні заморозки по ночам , але я вчора вже закупилась різною розсадою. До помідорчиків я ще не доросла, але вирішила цього року висадити різні трави( типу мяти, базиліку) , якщо і не буду використовувати в приготуванні, то хоч буду засолоджуватись ароматами. Тимчасово рослини прикрашають\ароматизують мою кухню, потім висаджу в землю.

Ну а оскільки в теплиці, в які ми їздили надзвичайно великих вибір квітів( власне на цьому вони і спеціалізуються), то змушена  була :)закупитись і квітами. Ще й мамі купили деякого насіння/ цибулинь, надіюсь на кордоні пропустять.

 

 

Рубрики:  Day by day

roller skates

Понедельник, 30 Марта 2009 г. 22:01 + в цитатник

Я давно хотіла навчатись кататись на роликових ковзанах, навіть вслух про це казала, але мабуть не дуже хотіла :), бо все якось відкладала, ну а потім завагітніла і т.д. Але Влад добре памятав ту, колись сказану про ролики, фразу, і на минулі вихідні допоміг моїй мрії збутись :). Так що , не дивлячись на мої протести  і завіряння,  що мрія перестала бути такою, мою пропозицію почекати до хоч до наступного літа , я стала щасливим володарем роликів:

IMG_8880- (466x699, 57Kb)

Кататись дуже сподобалось, можливо тому що поки ні разу не впала :).

Дані теж дуже сподобалось як катається мама, він з мене сміявся і дразнився, коли я місцями розводила руки в сторони для балансу, він також так робив і біг мені на зустріч :).

Рубрики:  Pictures
Day by day

Заголовок

Пятница, 27 Марта 2009 г. 19:34 + в цитатник

Я багато що хочу побачити в своєму житті і багато що відвідати , тепер ще хочу і сюди :)

http://www.zimbio.com/pictures/xbmzh9wK0sN/50000+Sardines+Swimming+New+Tank+Launched/_YwnXAmLJaF

Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Пятница, 27 Марта 2009 г. 19:27 + в цитатник

Мої улюблені фото з тваринами-малятами :)

Amy, an eight-year-old lemur, nurses her twin week-old offspring at the Sarafi Park in Ramat Gan, Israel.(Photo by Handout/Getty Images Europe) : 

 (472x594, 101Kb)

 (594x437, 91Kb)

Рубрики:  Pictures

Gabriel Garcia Marquez, Love in the Time of Cholera

Четверг, 26 Марта 2009 г. 22:01 + в цитатник

Перечитую, на цей раз англійською. Як же він все-таки пише! І варіант\переклад англійською теж дуже красивий.

Цитати звідти:

The problem with marriage is that it ends every night after making love, and it must be rebuilt every morning before breakfast.(Проблема шлюбу в тому, шо він закінчується щоночі після фізичного акту кохання , і кожен ранок потрібно встигнути відновити його до сніданку)

No, not rich. I am a poor man with money, which is not the same thing. ( Ні, я не багатий. Я бідняк з грошима, а це не одне і те саме.)

The heart's memory eliminates the bad and magnifies the good.(  Память серця знищує всі погані спогади і звеличує всі добрі. )

The only regret I will have in dying is if it is not for love.( Коли я буду помирати, я буду жалкувати тільки про те, що смерть ця не від кохання)

Wisdom comes to us when it can no longer do any good. (Мудрість приходить до нас тоді, коли вона вже не потрібна)

----

І ше три чудових фрази що теж належать Маркесу:

It is not true that people stop pursuing dreams because they grow old, they grow old because they stop pursuing dreams.( Це не правда, що люди перестають мріяти тому що вони дорослішають, вони дорослішають тому що перестають мріяти)

A person doesn't die when he should but when he can.( Людина помирає не тоді коли повинна, а коли може)

What matters in life is not what happens to you but what you remember and how you remember it. ( В житті важливо не те , що трапилось з тобою, а те що ти памятаєш і як памятаєш).

Рубрики:  Places, facts, etc

Ходити по воді

Среда, 25 Марта 2009 г. 22:35 + в цитатник

Photo: Christopher Furlong/Getty Images

Keswick Mountain Festival volunteer Tara Vallente walks on water inside an inflatable sphere in the Lake District in Keswick, England.

 (500x351, 47Kb)

А взагалі прикольний фестиваль придумали, чого там тільки не планується-

http://www.zimbio.com/pictures/rxB5BvBDotj/Walking+Water+Launch+Keswick+Mountain+Festival,

http://www.keswickmountainfestival.co.uk/programme/

Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Заголовок

Понедельник, 23 Марта 2009 г. 19:48 + в цитатник

В Даньки новий етап розвитку, він зрозумів, що якщо підтянути велику машинку до маминого компютерного стола і стільця, взібратисть на цю машинку, то можна вилізти на стілець, а з нього і до стола подати рукою. Так що бабусі з внуком весело, не можна розслабитись ні на хвилинку :).

Данилко починає проявляти характер і голос, кричить , коли йому не дають бажаний предмет, або коли заводять з вулиці додому. Але ми з допомогою терпіння, хитрості і ласки поки що справляємось.

З смішного.. коли Даня ховається, то говорить " де ти? ", по аналогії з тим що каже бабуся, коли його шукає. Звуки досить складні для вимови і  в його вустах звучать як ніби з російським акцентом :), дуже схоже на російське слово " дети "( дєті).

Рубрики:  Dan

Без заголовка

Понедельник, 23 Марта 2009 г. 19:31 + в цитатник

Класно коли мама поруч. З нею спокійно і затишно, як в дитистві. А ще вона дає мені виспатись на вихідних ( нянчиться з внуком по ранках). робить мої улюблені налісники, дає нам можливість розважатись поза домом по вечорам. А Даня який щасливий!, його стільки уваги і любові оточують.

Страшно, що ми будемо робити, коли вона летить назад, в Україну. Влад вже не раз запитував "Может мы ее как-то уговорим остаться еще на несколько месяцев?  :).

Рубрики:  Day by day

First day of fall

Пятница, 20 Марта 2009 г. 17:42 + в цитатник

Написала попередній пост і подумала, а в Австралії то ж перший день осені! яка там картинка? ось що google.com.au видає:

 (276x135, 12Kb)

P.S. мабуть зрозуміло, що працювати мені не хочеться? :). Хоча і роботи вистачає :(.

Рубрики:  Places, facts, etc


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 52 51 [50] 49 48 ..
.. 1 Календарь