-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Монетки

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Loclier   обратиться по имени Четверг, 09 Апреля 2009 г. 12:41 (ссылка)
Цікаво. А чому саме монети збираєш?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 09 Апреля 2009 г. 18:00 (ссылка)
Loclier, сама не знаю, як так склалось. Мені подобається тримати монети в руках :), за монетами з різних країн стоять якісь факти і історії, кожна монетка щось і собі несе, а я люблю це вивчати :). Українські почала збирати вже в Канаді, народу з інших країн показую, буду Даньку по ним вчити українській історії :).
Ответить С цитатой В цитатник
Loclier   обратиться по имени Пятница, 10 Апреля 2009 г. 11:41 (ссылка)
Танчік_із_Канади, Так історію цікавіше вчити :) Велика вже в тебе колекція? Скільки коштують (від - до)? Ніколи не знала :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 13 Апреля 2009 г. 04:44 (ссылка)
Loclier, колекція не дуже велика, але вже і не маленька, десь під тисячу монеток. Монети в основному зовсім дешеві, максимальна вартість - 50 доларів, бо я стараюсь зібрати звичайні монетки, що були\є в використанні, ціль зібрати монетки зі всіх країн світу за 20-21 століття, хоч по одній з кожної країни. І ще збираю українські ювілейні, але не золоті чи срібні, а мельхіорові, вони недорогі.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку