psina, тут ялинки ставлять ще в кінці листопада :) а стоять вони до 2 січня, адже головне зимове свято- Різдво, а не Новий рік і святкуюється 25 грудня.
У нас таких пухнастих і компактних і не знайдеш , або це будуть браконьєрські , котрих не омобливо хочеться підтримувати. Ми в цьому році теж будемо ставити вже саме ялинку і мабуть в дитячому стилі :). А в минулі роки, то купували віночки з гілок ялинкових і прикрашали вікна і двері. Дуже гарно, але в цьому хочеться щоб малюк вже міг підходити і торкатися ялинки.
Kytska, тут всі дуже пухнасті, їх спеціально вирощують. Але чомусь вони все-таки менше пахнуть, ніж українські :). Я навпаки взяла маленьку, поставила на підставку, бо в нас всі рослини страждають :), а підставка малого не дуже цікавить, тільки Дід Мороз біля неї, він тим більше рухається. Я також вінок на двері повісила і гірлянди на вікна. Хоча в вашому віці :) звичайно краще на повний зріст. Тут доречі є можливість поїхали на ферму по вирощуваню ялинок і вибрали ялинку самому, діти в захваті! може років через два ми так спробуємо.
Я дуже рада, що прийшов той час, коли радієш Різдву і Новому року повним серцем. Коли можеш для когось робити саме свято і казку. В минулому році Аілінка ще зовсім байдужа була до всього Новорічного, а от в цьому вже чекає Діда Мороза подарунків і прикрашання ялинки :) А ви думаю вже в наступному будете сознатєльні точно