Танчік_із_Канади, Ні. Вони не виставочні. Тобто безпородні. Суміш Московской сторожевой та Середнеазіатской овчарки. Ала дуже гарні та красиві для нас. Раніше в нас була доберман - суперпородиста та гарна. Але ми і шї не віставляли.
Таня_Бодякина, Так, я памятаю ваших собак, дуже красиві! і я думала породисті, я мало в цьому розбираюсь. Але дійсно, любимо ми собак не за породистість :)! в моїх батьків всі собаки, що були і є- всі безпородні.