Ценитель, у меня фирмы Cuisinart, на скидке стоил 100 канадских долларов, это 60 EUR. Но марка эта американская, у вас ее не продают. С тех, что продаются в Европе моя ближе всего к этой- http://www.ehome.by/?ProductID=6526, конвекционная и те же функции, даже внешне похожа.
У нас на роботі теж манія по хлібопічкам пішла. Народ бере додаткові рецепти на http://hlebopechka.ru - виходить досить непогано. Жаль, що зараз з таким курсом техніку купляти дуже невигідно, а то б і сам спробував. Крім того, за деякими видами борошна і всіляких додатків треба добре поїздити по місту.
Stupindo, бамбукова- бо з бамбуку :), не 100%, а десь 50\50 з бавовною. Тут останнім часом почали продавати, ось ми вирішили спробувати. Непогано, бабмук трошки ніжніший ніж бабовна, навіть самої кращої якості, і на відчуття шовковистіший. І екологічно чистий :).