-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Пятница, 28 Декабря 2007 г. 07:58 + в цитатник
Доречі всіх зі святами :), для декого вони вже почались, для декого все попереду.
Але головне щоб ви провели їх і весь наступний рік, як мрієте.
Ваша Морозка :):
 (524x699, 56Kb)

Hoarfrost

Пятница, 28 Декабря 2007 г. 07:52 + в цитатник
В нас доречі справжня святкова погода була на Різдво, сніг, маленький морозець, а ось який іній був 26 числа:
 (700x466, 89Kb)

Білки

Четверг, 27 Декабря 2007 г. 21:02 + в цитатник
В нас тепер є не тільки годівнички для пташок, а і окрема для білочок
http://good-times.webshots.com/video/3077336610064675970eIjryk
Знову ж сайт зжав відео і якість погана, але все-таки видно як Владлен їх мучає :).

Знову про подарунки

Четверг, 27 Декабря 2007 г. 20:37 + в цитатник
Деякі з подарунків що ми з Владом подарували один одному:
1. Влад мені підписку на The Clobe and Mail, мою улюблену газету, вже почала приходити. Це навіть не газета, а щоденний журнал :), куча розділів: просто загальні новини, Globe Sports, Globe Auto, Globe Review( огляд фільмів, вистав і т.д.), Globe Life, Report on Business і т.д. В сумі 50-70 сторінок. І приносять рано вранці, я тепер п'ю чай як в кращих будинках Англії :), з газетою.
2. Я йому вино до його колекції, бутилку LOUIS JADOT BEAUNE BOUCHEROTTES 2005, 1er Cru. Це вино рекомендують пити після 2013 року.
3. Я йому, щоб не забував :):
 (698x281, 26Kb)

Плани на свята

Среда, 26 Декабря 2007 г. 07:23 + в цитатник
В нас розпочалися різдвяні канкули. З 25 грудня по 2 січня гуляємо. В принципі канікули розпочались і раніше. Я 24 виходила на роботу, але в нас було максимум 20% персоналу, побула там півдня і фактично нічого корисного не зробила :).
Я спочатку переживала шо ж ми будемо робити з такою кількістю вихідних ?, сидіти дома я не звикла. Але якось так вийшло що в нас плани в нас самі склались і всі дні заповнені :).Сьогодні, 25 до нас приходили гості, завтра ми йдемо в гості.
27 тільки дома поки, а 28 вже їдемо в Штати до Андрія в гості, там пробудемо до 1 січня, зустрінемо Новий Рік в великій компанії, може заїдемо в Нью-Йорк. І 2 січня знову на роботу :(.

Без заголовка

Понедельник, 24 Декабря 2007 г. 22:17 + в цитатник
Хороша стаття про те як Канаді розподілені прибутки, трати і накопичення, шо тут значить бути середнім класом і т.д. Щоправда стаття дуже довга і мабуть для неканадців не все буде зрозумілим:
http://www.canadianbusiness.com/my_money/planning/...nt=20071127_094158_5856&page=1
Мене особисто дані в статті дуже здивували.

Подарунки

Понедельник, 24 Декабря 2007 г. 21:42 + в цитатник
Останні два тижні в магазинах твориться щось неймовірне, коли туди не поїдемо, і причому незалежно від магазину, таке враження що все місто туди приїхало також :). Всі купляють подарунки і продукти. Причому ні щоб отримувати задоволення :), так люди виглядають замученими. Нащастя мені не потрібно купувати дуже багато подарунків, і все що мали ми закупили зарання. Наприклад на Новий рік ми вирішили не купувати подарунки кожен кожному в компанії, а просто кожен купить один подарунок, а потім ми їх розіграємо і кожному дістанеться також один. Зручно, просто і при цьому все таки елемент подарунку і сюрпризу залишається. Ми так робили минулого року, ніби всім сподобалось.
Звичайно головний подарунок в моєму випадку- це подарунок Владу. Довге сімейне життя дає взнаки :) і ми вже зробили один одному подарунки без сюрпризу. Я запропонувала Владу що подарую йому новий монітор, а він сам його вибрав. Ну що поробиш, якщо я не можу зробити вибір? вірніше можу, але він буде неідеальним. Таким же способом я отримала чергову нову сумочку :). Але при цьому всьому романтика ще не зовсім нас покинула :), до цих подарунків ми купили і маленькі сюрпризи один одному. Причому цього року ми пішли навіть далі і купили багато подарунків і почали їх дарувати по одному зарання.
Я просто почала вибирати Владу подаруночок і стільки цікавого найшла, то книжку про вино (він захоплюється останнім часом), то футболку на замовлення, то спортінвентар, то спецкаву і т.д. І я пригадала як Влад колись з захопленням розповідав про один Новий рік з дитинства, коли він отримував по одному подарунку на протязі кількох днів ще до самого свята. Тому вирішила влаштувати йому щось подібне. Владу така ідея видно сподобалось і він почав дарувати і мені. Я доречі просікла звідки він носить подарунки, але зібрала всю свою витримку в кулак і не почала там ритись :). Надіюсь і він мою ничку не розсекретив і завтра нас обох чекають чергові сюрпризи.

Без заголовка

Понедельник, 24 Декабря 2007 г. 21:01 + в цитатник
В минулу суботу їздили в Торонто на SLEEPING BEAUTY ON ICE, St Petersburg State Ballet on Ice. Мені дуже сподобалось.
http://www.youtube.com/v/vkn9M0RduCY&rel=1
А ще за тиждень до того ходили в нашому містечку на концерт різдвяної музики.
Потрібно ж малого привчати до класики, а не тільки до рок :).
А взагалі Влад дуже серйозно до цього ставиться, прочитав, яку музику рекомендуть дітям ще до народження і до року, закачав її, навіть купив додаткомий програвач ( у нас немає музичного центру, раніше весь час слухали через комп, а зараз комп з колонками в окремому кабінеті). Марлен з Девідом також подарували якийсь компакт. Так що малий буде в нас музичним генієм :). Але звичайно ми на цьому не зациклюємось, просто слухаємо те що нам подобається, зараз в мене період англомовної різдвяної музики, слухаю Have Yourself A Merry Little Christmas і Let It Snow по 5 раз на день, в різному виконанні :). Особливо люблю Frank Sinatra.

The Year in Images.Time.

Понедельник, 24 Декабря 2007 г. 20:21 + в цитатник

The little house

Суббота, 22 Декабря 2007 г. 06:40 + в цитатник
The littlest house in Toronto, a 300-square-foot home squeezed into what was once intended to be a laneway, is shown for sale in Toronto. Built in 1912, it was bought and renovated this year, and is back on the market for C$173,000.
 (500x352, 50Kb)
Photo: Mike Cassese/REUTERS

Це менше ніж 30 квадратних метрів. Сайт будиночку - http://www.thelittlehouse.ca/page1.aspx

ЗАЗ і Мерседеси

Пятница, 21 Декабря 2007 г. 19:29 + в цитатник
А я і не знала:):
http://www.zaz.ua/car.php?lang=ru&producer=8&car=36
Надіюсь що вони туда приходять фактично готовими, а не дійсно збираються, а все затіяно тільки для зменшення податку.

RIM doubled its third-quarter revenues and profit

Пятница, 21 Декабря 2007 г. 18:56 + в цитатник
Справи в моєї компанії йдуть якнайкраще
http://www.rim.com/news/press/2007/pr-20_12_2007-01.shtml
Коли в 2006 прибуток за третій квартал був $ 175,192, то за цей рік за той же період- $ 370,461 , все в мільйонах.
Прикольні трати :
Research and development 92,150, а Selling, marketing and administration аж 238,175.
Від таких результатів стоки компанії полізли вверх- http://www.reportonbusiness.com/servlet/story/RTGA....wrim1221/BNStory/robNews/home
Хоча куди вже далі можна?!, і так за рік подвоїлась їх ціна.

Надіюсь що і наступнйи квартал( закінчується 1 березня) буде таким же хорошим. Адже нам виплачують щорічні премії в березні базуючись на прибутку і на персональних заслугах. Да і підвищення зарплати в таких умовах краще дають :).

Update: Насправді суми в тисячах, американських доларів, тобто прибуток у нас за третій квартал 370.5 мільйонів.

Без заголовка

Четверг, 20 Декабря 2007 г. 23:57 + в цитатник
Наш місцевий університет зібрав нехилі кошти:
http://news.therecord.com/News/Local/article/285164
Він звичайно досить крутий університет, випусники в нього непогані :), але все-таки 420 мільйонів! Ну і держава додала.
А якщо врахувати що навчання платне, недороге, особливо в порівнянні зі Штатами, але все-таки платне, то стає зрозуміло, чому університети тут мають непогане обладнання, бібліотеки, спортзали і т.д., чому викладач в універі нормально заробляє :).
Цікаво який бюджет в мого рідного Київського Університета?

Сувора канадійська зима

Среда, 19 Декабря 2007 г. 06:51 + в цитатник
В нас на минулі вихідні знову була заметіль, снігу випало аж 30-40 см.
Владлен знову розчищав підїзд до гаражу :(, на цей раз сусід йому дав самому погратись снігоочищуючою машинкою:):
http://good-times.webshots.com/video/3096695750064675970OacDSW

Без заголовка

Среда, 19 Декабря 2007 г. 05:56 + в цитатник
А я і не помічала раніше:
podborka_216_40 (700x276, 53Kb)

Злий ельф

Понедельник, 17 Декабря 2007 г. 23:13 + в цитатник
Уявляєте, серед помічників Діда Мороза завівся злий, поганий ельф.

The Ottawa Citizen said at least 10 nasty letters had been delivered to little girls and boys in Ottawa who wrote to Santa this year care of the North Pole, which has a special H0H 0H0 Canadian postal code.

http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNew...071214/20071214?hub=TopStories

І сторія мабуть має бути сумною, але я читаю приклади листів і згадую фільм "Bad Santa" і так смішно стає :).

Робота

Пятница, 14 Декабря 2007 г. 23:29 + в цитатник
В мене багато новин на роботі. Мою команду перевели в іншу будівлю, з RIM11 to RIM2, поки місце дуже подобається. Я чомусь думала що сумуватиму за старим місцем, за знайомими, але тут умови ще кращі. Влад працює в RIM1, і як можна здогадатись :), ми тепер сусіди, то він ходить до мене обідати, то я до нього.
Знайшли на підміну на моє місце дівчину, імя- Мої, китайські корні, але вона тут в Канаді з 5 років, і навіть китайською вже майже не говорить. Вона не новенька, захотіла перейти з іншого відділу. Причому виявилось що навіть кілька людей хотіло на моє місце, я навіть загордилась цим фактом :). Я дуже задоволена, що буде саме вона, і розумна, і старанна, і як людина приємна, їй легко передавати справи. Ми сьогодні навіть сходили в ресторанчик на обід: Влад, я , Мої і її хлопець, теж виявився що в нашій же компанії працює.
Доречі про приємні неочікувані новини - в ресторанчику виявились знижки для працівників нашої компанії - 10% :).

Декретний

Пятница, 14 Декабря 2007 г. 23:12 + в цитатник
Почала оформляти свою декретну відпустку. Процес виявився простим, потрібно просто написати листа до одного із відділів і до свого шефа, вказати коли я планую залишити роботу і коли повернутись.
З приємного- виявилось що за той рік (17+35 тижнів), що я буду в декреті, мені нараховують і відпустку з повною оплатою, тобто я матиму наспраді 52+3 тижні. Плюс виявилось що крім стандарної оплати від держави і тижневої зарплати від компанії як подарунка( я писала про це раніше), в мене ще будуть виплати від додаткової страховки, що оформила на мене компанія. За нею я після пологів матиму 6-8 тижнів STD insurance( Short Term Disability is private insurance that replaces some of your income if an injury or illness prevents you from working). Згідна, що пологи заважатимуть мені працювати :), але чому саме такий термін? Але це не важливо, головне, що це ще додаткових прибуток, і саме головне неочікуваний. Побільше б таких новин :).
Також в мене залишаються на цей рік всілякі бенефіти, компаніє платитиме і за мій BlackBerry, зможу з госпіталю в Україну написати чи позвонити :).
Доречі в мене плани працювати до 15 лютого, а дату пологів поки ставлять 18 лютого. Але не лякайтесь :), 1-15 лютого я буду в відпустці.
Прикольно було б як би я саме 18 і родила, адже в нас ввели новий вихідний, Family Day і в 2008 він випадає на 18 лютого and this holiday is granted in recognition of the values of home life and the importance of family :).

Влад теж візьме відпустку після моїх пологів, хоча б на тиждень.

Без заголовка

Пятница, 14 Декабря 2007 г. 19:51 + в цитатник
Доречі про дітей кібернетиків, знаєте як вони ше в животику, на ультразвуці виглядають?
 (500x497, 27Kb)
Ну це звичайно гумор, але звук клавіатури для мого малого точно буде рідним ще до народження :).

Без заголовка

Пятница, 14 Декабря 2007 г. 18:46 + в цитатник
Серед знайомих і друзів епідемія дітей :). Воно звичайно зрозуміло, саме вік такий.
Ось сьогодні на світ народився ще один чудовий хлопчик, ще один кібернетик, Леонідович :). Богатир- вага 3760, ріст 54 см.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 33 32 [31] 30 29 ..
.. 1 Календарь