Исходное сообщение Stupindo
Знаєш пораду з одного безсмертного твору Ільфа та Петрова, щось типу - "Не читайте радянських газет за сніданком оскільки це дуже погано впливає на травлення!"?
Ти впевнена, що канадських газет це не стосується? Будь обережна! :)
А картина прикольна! От якби ще українською... ;)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |