[i]Исходное сообщение
Влад теж візьме відпустку після моїх пологів, хоча б на тиждень.
Оскільки у вас нормальна компанія і практично все співпадає з нами, тому можливо і у вас є таке як Maternity leave для татів (1 тиждень - оплачуваний) дають батькові після народження сина чи дочки. Це взагалі логічно - бо дитина народилася в сім'ї а не тільки в мами : ))))) Тому поцікався - може буде ще однією приємною новиною більше. Ще це може бути уточнено у Владовому договорі.