Там крупновузлова зборка. У випадку саме з мерсами, наскільки я чув, дуже крупновузлова. :)
З цими униканнями поджатків іноді доходить до абсурду - тільки колеса прикручують і все.
А взагалі зараз дуже багато іноземних автомобілів, які продаються на Україні, збиваються вже в нас і не тільки на запорізькому, але і на ЛУАЗі, наприклад і т.д.
Питання в іншому - чого це тебе зацікавили українські Мерседеси, вже плануєш сюди вливати інвестиції? ;)
Исходное сообщение Stupindo
Питання в іншому - чого це тебе зацікавили українські Мерседеси, вже плануєш сюди вливати інвестиції? ;)
Да ні, випадково найшла і здивувалась :).
А по інету лазила і дивилось що в Україні продається, збирається і т.д., бо батькі Влада купили собі Daihatsu Sirion кілька тижнів тому, а я навіть не знала як він виглядає :), вирішила просвітитись трошки.