-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Roma333   обратиться по имени Вторник, 25 Декабря 2007 г. 10:21 (ссылка)
Не знаю що здивувало тебе, але мені здавалось що середня зарплата в вас все таки вища. Так ви ще й в 20% найбагатших попасти можете :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 26 Декабря 2007 г. 07:12 (ссылка)
Исходное сообщение Roma333
Не знаю що здивувало тебе, але мені здавалось що середня зарплата в вас все таки вища. Так ви ще й в 20% найбагатших попасти можете :)

Мене багато що здивувало, середня зарплата також. Але як вони пишуть, в розрахунки входять і ті, хто підпрацьовує, наприклад учні що мають до 3 тисяч в рік, за рахунок цього середня зарплата падає. Але навіть прибуток на сімю виходить щось низьким, і по цьому ми ( More than $115,600 на сімю) також входимо в Best paid 20%. З другої сторони 20% - це багато. І як я почала думати, то в нас гарна ситуація на даний момент- в обох гарні роботи і т.д, на наступний рік ми можемо і не дотянути до 115 тисяч на рік, із-за мого декрету.

Доречі скоріше всього і ти входиш в 20% найкраще оплачуваних по Україні :).
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку