Исходное сообщение Roma333
Не знаю що здивувало тебе, але мені здавалось що середня зарплата в вас все таки вища. Так ви ще й в 20% найбагатших попасти можете :)
Мене багато що здивувало, середня зарплата також. Але як вони пишуть, в розрахунки входять і ті, хто підпрацьовує, наприклад учні що мають до 3 тисяч в рік, за рахунок цього середня зарплата падає. Але навіть прибуток на сімю виходить щось низьким, і по цьому ми ( More than $115,600 на сімю) також входимо в Best paid 20%. З другої сторони 20% - це багато. І як я почала думати, то в нас гарна ситуація на даний момент- в обох гарні роботи і т.д, на наступний рік ми можемо і не дотянути до 115 тисяч на рік, із-за мого декрету.
Доречі скоріше всього і ти входиш в 20% найкраще оплачуваних по Україні :).