-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

National Geographic Photography Contest

Пятница, 07 Декабря 2007 г. 20:05 + в цитатник
http://ngm.nationalgeographic.com/ngm/photo-contest/animals.html
Ось приклад:
Photo and caption by William Bickle
Honorable Mention
A female mallard protects her young from a great blue heron.
 (362x466, 31Kb)

Reuters

Четверг, 06 Декабря 2007 г. 03:38 + в цитатник
Найкращі фотографії 2007 року:
http://www.reuters.com/news/pictures/slideshow?col...nId=1067&galleryName=Showcases
фотографії листопада:
http://www.reuters.com/news/pictures/slideshow?col...nId=1355&galleryName=Showcases
Або ше тут зручно дивитись- http://www.pictures.reuters.com/c/C.aspx?SVP=VBI&R...8295CR3P&RP=A&CT=AlbumsOfAlbum

Куча класних фоток, але мене чомусь найбільше вразила ця-
This handout image from October 24, 2006, shows the world's most premature living baby, Amillia Sonja Taylor's, feet held in contrast with adult hands, just after her birth at Baptist Children's Hospital in Miami, Florida. Taylor, only slightly longer than a ballpoint pen at birth was due to be sent home in the coming days from a Florida hospital after four months of neonatal intensive care, the hospital said on February 20, 2007.
REUTERS/Baptist Health South Florida/Handout (UNITED STATES):
 (660x408, 31Kb)

Без заголовка

Вторник, 04 Декабря 2007 г. 20:58 + в цитатник
В неділю до нас в гості приходили Марлен з Габрієлем. Девід в відрядженні, він недавно поміняв свою позицію, продовжує працювати в тій же компаеії що ми і з Владом, але став Product Manager відповідальним за Латинську Америку, тому, поки ми тут під снігом :), їдить до сонячних Мексики, Бразилії, Аргентини і т.д.
Габрієлю виповнилось 6 років тиждень тому, вже зовсім великий. Ми подарували йому пістолет, шо стріляє мягкими кульками. Як завжди вибирав Влад і як завжди вгадав, малий в захваті. У Влада з Габрієлем взаємна любов, мені взагалі здається що Габрієль - єдина дитина з якою Владлену по справжньому цікаво. І він Влада також явно виділяє, все йому показує, навіть дозволяє гратись своїми іграшками, така честь мало кому випадає :). До мене в нього відношення зовсім інше. Причому чим далі, тим більше він тянеться до Владлена , а не до мене.
Памятаю, як ми недавно приходили в гості до Марлен і Девіда , Габрієль знав що ми прийдемо і чекав , виглядаючт в вікні. Тільки ми зайшли він одразу схопив Влада, щоб завести і показати свою нову комп'ютерну іграшку. І тільки через кілька годин, коли напевне захотілось показати ну хоч ще комусь, він покликав мене :).
Але з іншої сторони я цьому всьому і рада, приємно що Влад може гарно ладити з дітьми, це йому скоро пригодиться.
Габрієль планує, як він буде гратись з нашим малим, дуже радий що хлопчик планується, він активно не поважає дівчаток останнім часом. А кілька місяців тому, коли Марлен сказала йому, шо я чекаю на baby, він дуже скептично оглянув мене і видав: " Are you sure?" She doesn't look fat." :). По мені тоді дійсно ще зовсім не було видно. І навіть потім дуже переживав, що живіт в мене не достатньо великий і дитина буде маленькою. Зараз же залишився задоволеним розмірами, тільки просить щоб родила я пошвидше :).

Зима

Вторник, 04 Декабря 2007 г. 20:27 + в цитатник
Завірюхи, велика кількість опадів - ось така в нас погода.
В неділю прокинулись, а на вулиці стільки снігу! Прийшлось Владу перший раз в житті розчищати сніг. Щоправда в нас виявились дуже добрі сусіди , тільки Влад почав, вони прийшли на допомогу і спеціальною машинкою для розчистки снігу все прибрали і в нас. Я навіть зняла маленький ролик, сьогодні вечором викладу і дам лінк в коментарях. А особливо весело було, коли після обіду пішов дощ :).
А поки можна глянути на сніг в Монреалі:
 (500x350, 32Kb)

До виборів в Росії

Вторник, 04 Декабря 2007 г. 20:15 + в цитатник
Alexandra Zhaldybina, 101, signs papers Sunday before voting in a village of Markovo, 80 kilometres west of Smolensk, in western Russia :
 (500x350, 79Kb)

Eighth wonder of the world?

Вторник, 04 Декабря 2007 г. 19:46 + в цитатник
Стаття з фотками тут:
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/new...icle_id=495538&in_page_id=1811

А коротка історія - недалеко від Турина в 1978 році страховий брокер і кілька його друзів почали рити печери. Ніяких архітектурних планів, ніяких серйозних викладок, просто постарались передати те що снилось Oberto Airaudi, тому самому страховому брокеру, ще з дитинства. В 1991 році, коли поліцейські вирішили перевірити, що ж там риють підозрілі особистості, вони були щоковані красою і величчю комплексу. Воно і не дивно, подивіться фотки. З того часу проект знаходиться під патронажем держави, тобто Італії :).

Офіційний сайт- http://www.thetemples.org/



Процитировано 1 раз

Carol of the Bells

Четверг, 29 Ноября 2007 г. 00:57 + в цитатник
Я дуже люблю настрій Різдва. Гірлянди, прикрашені ялинки,новорічні прикраси в магазинах, запах печева, а особливо музику. І українські колядки, і стандарні північноамериканські песіньки (Christmas carols). Мабуть все це мене переносить в дитинство :). Зараз ще місяць до католицького Різдва, але будинки вже прикращають, музика всюди лунає і т.ж
А є одна пісня, я чую її тут часто, особливо мені подобається- http://washingtonmo.com/christmas/lyric/1005.htm . Сторінка музична, можна послухати. Нічого вам не нагадує? :). Ось і мені нагадує :), почала шукати в інеті інформацію, і точно- http://en.wikipedia.org/wiki/Carol_of_the_Bells
Вкрали нашу пісню :).

Дослідження

Среда, 28 Ноября 2007 г. 19:31 + в цитатник
Я в щоці від російської преси- http://www.izvestia.ru/world/article3110705/
Стало цікаво що ж це за інститут і шо за досліждення.
Ніяких подібних результатів найти не можу, навіть на сайті цього дослідницького інституту: http://www.kipu.com.ua/Sotsyalog.html

BlackBerry в Росії

Вторник, 27 Ноября 2007 г. 19:12 + в цитатник
http://www.lenta.ru/news/2007/11/27/blackberry/
http://www.korrespondent.net/main/218340/

Особливо прикольно відчути різницю в описі події, особливо враховуючи , що Корреспондент- український сайт :).

Влад і моя вагітність

Вторник, 27 Ноября 2007 г. 00:12 + в цитатник
Не секрет, що в нашій сімї я завжди хотіла дітей більше. Влад був не проти, але хотів вікладати цей щасливий момент :) якомога подовше.
Я сторониця "ненасильницьких методів" :), хотіла щоб він сам прийшов до рішення, а не під моїм тиском. Він ніби був і прийшов до такої думки, але скоріше "ну раз краще вже не відкладати, то так хай і буде". І я пішла на вагітність з думкою, що чоловіки міняються після родів :). Моя мама розповідала про тата, Марлен про Девіда як вони не особливо хотіли дітей, не зажди гарно пітримували під час вагітності, але після родів ставали ідеальним батьками і вмовляли їх на наступних дітей. Дійсно кращих батьків ще пошукати, від цих і інших прикладів мені ставало легше, але я мала найменші очікування, була готова переживати вагітність без особливої підтримки, що Влад мене не буде розуміти і т.д. Хоча і ніколи не сумнівалась що він буде хорошим батьком
Можу з радість константувати, мені не прийшлось чекати пологів :), Влад міняється на очах. Звичайно на особливо романтичні вчинки він не здатний, такий вже в нього характер, але можливо саме за це я його і кохаю. Можливо я б і не цінила моменти ніжності і приємні слова, якби вони були не такими кострубатими :), від цього вони стають тільки більш справжніми. Мене оточує турбота, він багато цікавиться вагітністю, читає спеціальну літературу. Він як завжди слідкує за тим щоб я не забувала випити вітаміни, щоб не обламувалась багато гуляти і займатись спортом. Вибирає речі малому, планує шо він з ним буде робити і т.д. Навіть від одного того як він з гордістю каже "We are expecting...." стає приємно :).
Можливо це все тому що вагітність в нас протікає поки дуже легко і я не мучу Влада особливо :)? Також думаю багато зіграло, що він чує як малий рухається, шо він був на ультразвуках і відвідував лікаря зі мною.
Єдине що він не впевнений, чи бути присутнім в палаті при пологах. Я цього хочу, але як мудра жінка і з цим на нього давити не буду :).
Звичайно в вагітності є мінуси, цієї зими я не можу кататись на ковзанах чи лижах. Да і полетіти кудись в теплі країни на цей Різдвяний тиждень я не зможу. Мені б не хотілось щоб це сильно впливало на Влада, я йому одразу сказала, що він не зобовязаний сидіти біля мене на ланцюжку, спокійно зможе проводити час і без мене з друзями, але він категорично проти, каже що без мене йому не хочеться нікуди.
Так що поки для мене вагітність - дуже щасливий період в всіх відношення :). Поки вагітність тільки посилила нашу сімю і почуття один до одного.

Медичний догляд в Канаді під час вагітності.

Понедельник, 26 Ноября 2007 г. 23:40 + в цитатник
Мене часто запитують деталі про канадську медичну систему, особливо як воно все працює від час вагітності, тому трошки розкажу.
Взагалі в Онтаріо кожна сімя в ідеалі повинна мати сімейного лікаря, але порядка 10% їх не мають, так як вони тут дефіцит. Особливо коли хтось переїхав, часто приходиться чекати , буває і до року, щоб отримати свого лікаря. Ми маємо такого лікаря. А не можу сказати, шо вона ідеальна, мінус- вона старенька :), але в здоромову глузді і в цілому нас задовольняє. Сімейний лікар - це як терапевт, лікує тільки простуди, посилає на аналізи і т.д., направляє в випадку проблем до інших лікарів в т.д. Якщо в тебе немає лікаря, в випадку коли ти погано почуваєшся, мусиш йти до walk in clinic або якщо зовсім погано до emergency room in hospital. Якщо лікар є- то звониш і йдеш до нього, але якщо дуже погане щось- то теж прямо до emergency room in hospital.
Це як наша швидка допомога, тільки тут вона рідко приїзджає за викликом, лище в випадку коли людину не можна транспортувати, інакше люди самі добираються.

В випадку вагітності жінка тут має кілька варіантів:
1) До 22-26 тижня вагітності бути зі своїм сімейним лікарем, а далі з obstetrician( гінеколог, що спеціалізується саме в вагітності і родах)
2) Всю вагітність і роди пройти тільки з midwife( мабуть наближче з українських професій до цієї є акушерка).
3) До 22-26 тижня вагітності бути з nurse practitioner( близько до midwife) , а далі з obstetrician.
4) Всю вагітність з obstetrician.

Ультразвуки роблять спеціально підготовлені спеціалісти і спецлабораторіях, не важливо хто тебе веде.

Перші три варіанти можливі тільки якщо вагітність протікає без проблем, інакше тебе ще раніше направлять до лікаря.
Кожний з цих варіантів має свої плюси і мінуси. Наприклад midwife більше проводять часу зі своїми пацієнтами, практикують роди і дома, але все-таки вона менш кваліфікована ніж лікар. Сімейний лікар - близька тобі людина , знає вже тебе, але вона не спеціалізувалась в вагітності, як правило має менший досвід в цьому. Лікар - це завжди класно, але в них менше часу на тебе, ніхто з тобою цяцькатись по часу за один прийом не буде. Лікарі також не приймають роди дома і навіть приймати роди в тебе може інший лікар, ніж вів твою вагітність. Взагалі вони стараються приймати "своїх дітей", але не зобовязані приїзджати, якщо в тебе почалися роди в ночі, не в той час коли він чергує.

Я вибрала для себе третій варіант, вирішила що мені важливо, щоб мені і уваги психологічної побільше приділили, особливо спочатку, і щоб за дитиною слідкував лікар, особливо в кінці моєї вагітності. Народжувати дома я все-одно не хочу, хоч і постарюсь щоб роди були максимально натуральними, але хочеться мати допомогу поряд, якщо вона знадобиться.

Про сам догляд- як правило жінка починає ходити до лікаря\медсестри і т.д. десь тільки в 8-10 тижнів вагітності, інколи раніше. Спочатку вона має прийоми десь раз в 3-4 тижні, а з 28 тижня раз в 2 тижні, і з 36 тижня ніби раз в тиждень. В самому звичайному випадку, без ускладнень жінка має 2 планових ультразвуки. Аналізами сильно не мучать, з самого початку здаєш кров з вени на все-все, потім ще раз десь в 10-13 тижнів на дефекти і потім вдесь в 24 тижні на цукровий діабет. Здається це все, може щось і пропустила, але аналізів точно не багато і сама вибираєш коли їх здати, просто приходиш в лабораторію. Ну і звичайно кожен прийом провіряють на цукор і білок, але це моментальний аналіз самі здаєте чого :). Ще кожен раз коли приходиш, міряють тиск, вагу, слухають сердечко, обміряють живіт.

Взагалі до вагітності тут ставляться легко, як не до хвороби :), такого поняття як "загроза" тут і не знають, хоч знаю що в Україні це ставляь кожній другій жінці. Мені це сподобалось, але можливо це і мінус для когось. Ще тут швидко виписують після родів, десь 24 години тримають, ну і днів 4 після кесерево. Багатьом з "наших" жінок це не подобається, я поки не знаю, це мене тільки чекає :).

Leaf Collection

Понедельник, 26 Ноября 2007 г. 07:28 + в цитатник
Як я вже можливо писала, в Канаді і зокрема в наших містечках сортують мусор, на той що йде на переробку( папір, скло, пластик і т.д.) і на той що дійсно сміття. Багато хто з людей також окремо перероблює органічні відходи з кухні на компост. Раніше коли ми жили в квартирі, то сміття викидали сміттєпровід, а те що можна переробити зносили в спеціальні контейнери вниз.
Для тих хто живе в будинках система інша. Сміття вивозять з кожної вулиці раз в тиждень, в який саме день- залежить від району. В нас наприклад вивозять по понеділкам. Для цього нам зранку в понеділок потрібно винести на своє подвірря, ближче до дороги пакет з повним сміттям і спеціально промарковані ящики з сміттям на переробку. Десь о 9-10 ранку їздять машини, збирають це все.

А ще є різні програми, наприклад в жовтні-листопаді раз в два тижні їздять машини і збирають листя і т.д., так називаємий yard waste. Ну ми з Владленом теж вирішили бути зразковими громадянами, прибрати листя з свого подвірря і віддати його державі :). Купили мішки, зібрали кучу листя, виставили мішки в потрібний день, повертаємось додому, а мішки на місці і наклейка на них- "ми не можемо забрати ваші мішки з листям , так як вони не правильно підготовлені". Я давай читати правила на сайті міста, а мішки то повинні бути паперовими :), я ж купила красиві, легкі і прозорі целофанові :). І виявляється що той день- то був останній день збору листя в нашому районі :). Але добре що по місту є також спеціальні місця, де ти можеш сам привезти і скинути своє листя. Так що нам не прийшлось зимувати з 9 мішками листя в своєму гаражі :).

А взагалі збирати листя нам навіть сподобалось. Мені це нагадало моє дитинство, Владлену це в новинку, тому теж було цікаво. Ще завдяки загрібанню листя ми знайшли , шо в нас росте полуниці чимало. Побачимо чи сподобається Владу відкидати сніг зимою з дорожки і від гаража, адже листя то ми збирали в гарну погоду, коли самі захотіли, а зі снігом часто виходить зовсім по іншому :).

Без заголовка

Понедельник, 26 Ноября 2007 г. 06:24 + в цитатник
Інколи вдається сфоткати такі прикольні моменти:
 (700x437, 41Kb)
 (699x498, 37Kb)

 (700x449, 27Kb)

Пташки

Понедельник, 26 Ноября 2007 г. 06:22 + в цитатник
Виклала тут трошки фоток і роликів з нашими гостями на задньому дворику:
http://good-times.webshots.com/album/561563737XKEeQn?start=0
Прилітає куча пташок, постійно. Приходять сірі білки і крадуть пташину їжу, ми з ними воюємо, Влад перевісив годівниці, але вони це легко обійшли. Сьогодні він правда подумав новий захист, побачимо як піде, потім сфоткаю :).
Мої улюблені пташки, що прилітають до нас, це кардинал
 (700x488, 24Kb)
і сойка:
 (700x454, 30Kb)

а Владлен більше дятлів любить.

Вино

Четверг, 22 Ноября 2007 г. 21:38 + в цитатник
A bottle of 1891 Livadia Red Port Wine, embossed with the Tsar Nicholas II seal can be seen at an auction house in London, Thursday, Nov. 22, 2007. The wine from the Massandra winery in the Crimea is to be auctioned in a sale on Nov. 28 with an estimated price of 2,500 to 3,000 pounds (US$5,153 to 6,183 or 3,474 to 4,169 euro). (AP Photo/Sang Tan)
 (437x291, 53Kb)

А Владлен теж став колекціонером вин, ну не такого класу, поки це трошки задорого для нас :), але вже має пару бутилок в колекції . Є там в одна бутилка з Масандрівського заводу- "Білий мускат червоного каменя", нам подарували під час останньої поїздки на Україну.
А взагалі моє найулюбленіше українське вино- це Каченське Каберне(http://www.inkerman.ua/ua/product/info-17.html?PHP...9693615c4cd86fd624bc58d6842eab) і даруючи його\пригощаючи їм мені не соромно за українське виноробство :). Доречі дача батьків Влада знаходить саме під Качею , на мої очах можна сказати виноград для цього вина росте :).

ДТП статистика

Четверг, 22 Ноября 2007 г. 20:59 + в цитатник
Доречі в Канаді в дорожніх аваріях також гине багато народу, не стільки як в України, разів в 2-3 менше, але також багато:
http://www.tc.gc.ca/roadsafety/tp/tp3322/2005/page4.htm
Звичайно в Канаді менше людей, тільки 30 мільонів, але автомобілів тут набагато більше.
І ще цікава статистика- http://www.tc.gc.ca/roadsafety/tp/tp3322/2005/page3.htm, хоча звичайно тут пішоходів гине відносно мало тому, що їх тут взагалі як класу мало.

А в цілому, як помітно, канадська стастика покращується, з кожним роком все менше людей гине. Все більше і більше робиться для цього, збільшують штрафи, додають вимоги до дитячих автомобільних сидінь і т.д.

Новини з України

Четверг, 22 Ноября 2007 г. 20:23 + в цитатник
Я читаю багато українських новин і аналітики, кожний ранок починаю з перегляду http://www.korrespondent.net/ чи http://www.podrobnosti.ua/. І в більшості випадків від перечитування цих новин в мене погіршується настрій. Я звичайно читаю багато канадських новин також і багато з них несуть негатив, така вже природа головних новин :(, але я не боюсь відкривати канадські сайти з думкою-"невже чергова трагедія?!". Причому трагедія, яку можна було попередити :(.
То вибух газу, то шахтарі, то матроси.
А скільки історій подібних цій- http://www.korrespondent.net/main/217515/ ?( http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=750)

І до нас прийшла зима

Четверг, 22 Ноября 2007 г. 20:12 + в цитатник
Коли для України сніг цього року вже не новина, то ми його до сьогоднішнього ранку ще не бачили. Але і до нас прийшла весела погода :). Вчора весь день йшов дощ, в ночі він перетворився на кусочки льоду, а потім на сніг. І зараз біленька гадість продовжує падати :). Уявляєте в якому стані дороги були сьогодні зранку? :) Хоча ми свої 6 км на роботу проїхали нормально. І звичайно це ні йде в ніяке поріняння з тим ненастям, що пережила Україна два тижня тому.

RIM Rock 2007

Пятница, 16 Ноября 2007 г. 21:08 + в цитатник
На рахунок вчорашнього концерта я частково розчарована.
Головними виступаючимо були Van Halen. Не те що я не люблю hard rock чи heavy metal, але все-таки я мабуть більше прихильниця мягкого року . Плюс я не застала піку слави цієї групи, в 70-80 я не слухала таку музику, більше пісні з мультиків любила :).
Хоча з іншої сторони мені сподобадось, особливо сподобалось соло на гітарі. щось типу такого- http://www.youtube.com/watch?v=Kb1wuBFfALs&feature=related

А ще виступали Tragically Hip. Теж непогана група.

Взагалі враження концерт справив велике, я ніколи не була в такому великому критому залі, освітлення, різні ефекти- все в сумі дає враження що ти не в реальному світі.

Ссилки про групи
http://en.wikipedia.org/wiki/Van_Halen
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Tragically_Hip

100% Unknown fiber

Среда, 14 Ноября 2007 г. 07:55 + в цитатник
Недавно побачила в магазині і не втрималась щоб не сфотографувати:
 (700x525, 92Kb)


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 32 31 [30] 29 28 ..
.. 1 Календарь