| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Vitador
Може в тому і є трохи правди, але я би не сказав, що ми настільки виділяємось серед інших націй. Вони ж не приводять ніяких порівнянь і опитувань в інших країнах. Я впевнений, що та сама Росія мала б не нижчі показники по заздрощам, а якщо взяти самовихвалянна, то невідомо США чи Росія була б першою.
Исходное сообщение Scruj
http://www.izvestia.ru/search.html?query=%DF%ED%E8%ED%E0%20%D1%EE%EA%EE%EB%EE%E2%F1%EA%E0%FF%20(%CA%E8%E5%E2)
дура оказывается еще и много пишет
PS: Танчик. переезжай нафиг с этого liveinternet
Исходное сообщение Roma333
Ти ще коментарі на тому сайті не читала :). Взагалі - жовта преса,що з них візьмеш. А от результати опитування почитати було цікаво, в них я як раз і вірю.
http://www.kipu.com.ua/Sotsyolog/Files/pres_conf_reliz_13.11.2007_ukr.doc
Исходное сообщение LittleAnt
Дякую, посміялась :)). І черговий раз загордилась нами :))
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |