І до нас прийшла зима |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
Исходное сообщение Серебрянный_Принц
Снiг почався десь опiвночи: я виходив до гаража, постояв пiд ним кiлька хвилин: у нього був свiй cмак i запах!
А ближче до ранку вiн перетворивсь у ледову завирюху, потiм - на снiгову.
Зараз у нас в Рiчмонд Хiллi cкрiзь на тротуарах та на драй-вэях лежить cнiг, а на проiзжей частинi -справжнесенька каша!)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |