Исходное сообщение Stupindo
А Ваша машина ніколи не стояла взимку вночі на вулиці? Коли вранці виходиш і починаєш навколо неї танцювати з щіточками і скребками, щоб перетворити той сугроб з обльоденілими вікнами на засіб пересування з достойним обзором дороги? Якщо стояла, то Владлену розчищати виїзд з гаража буде не так і важко, напевне. :)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |