Новини з України |
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Scruj
Проблема на в покранні конкретно цього типа - якби він був повним козлом він би просто втік з місця пригоди і ніхто б не взявся свідчити, що бачив його номер.
Він буде розплачуватись не тільки за себе, а й за всіх які думають що вони самі розумні і з ними нічого не станеться...
Країні потрібна стабільность.
Исходное сообщение LittleAnt
Ну не факт що у нього була можливість втекти.
Я на 100% впевнена шо то було чисто фраерство: от дивіться який я крутий і яка крута у мене тачка, я вас всіх тут обжену! І те що він ризикував власним життям - його особисті проблеми. Але ж ціною чергової дози адреналіну стали життя тих дітей!
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |