Исходное сообщение Scruj
Проблема на в покранні конкретно цього типа - якби він був повним козлом він би просто втік з місця пригоди і ніхто б не взявся свідчити, що бачив його номер.
Він буде розплачуватись не тільки за себе, а й за всіх які думають що вони самі розумні і з ними нічого не станеться...
Країні потрібна стабільность.
Звичайно, в країні загальна безнаказаність, дурні правила і т.д.
Але робити обгон на пішоходному переході, де лежачі поліцейські і знак "Обережно діти"?!! А потім коли стоїть загроза поцарапати свою машину( навряд собі чи водію зустрічної він би щось зробив, адже надіюсь хоч коли першу дитину він збив, то швидкість понизилась?!) , він вибрав збити ще двох дітей.
Доречі ще не факт, шо він міг втікти і свідків мало було. І про розплату не знаю :(. Калиновський ось вже розплачується десь за кордоном. Чи ти віриш в українську судову і слідчу системи?