-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Новини з України

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


LittleAnt   обратиться по имени Пятница, 23 Ноября 2007 г. 11:36 (ссылка)
Стрілять таких потрібно, причом прилюдно і без суда.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Пятница, 23 Ноября 2007 г. 16:59 (ссылка)
Проблема на в покранні конкретно цього типа - якби він був повним козлом він би просто втік з місця пригоди і ніхто б не взявся свідчити, що бачив його номер.
Він буде розплачуватись не тільки за себе, а й за всіх які думають що вони самі розумні і з ними нічого не станеться...
Країні потрібна стабільность.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 23 Ноября 2007 г. 21:53 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Проблема на в покранні конкретно цього типа - якби він був повним козлом він би просто втік з місця пригоди і ніхто б не взявся свідчити, що бачив його номер.
Він буде розплачуватись не тільки за себе, а й за всіх які думають що вони самі розумні і з ними нічого не станеться...
Країні потрібна стабільность.


Звичайно, в країні загальна безнаказаність, дурні правила і т.д.
Але робити обгон на пішоходному переході, де лежачі поліцейські і знак "Обережно діти"?!! А потім коли стоїть загроза поцарапати свою машину( навряд собі чи водію зустрічної він би щось зробив, адже надіюсь хоч коли першу дитину він збив, то швидкість понизилась?!) , він вибрав збити ще двох дітей.
Доречі ще не факт, шо він міг втікти і свідків мало було. І про розплату не знаю :(. Калиновський ось вже розплачується десь за кордоном. Чи ти віриш в українську судову і слідчу системи?
Ответить С цитатой В цитатник
LittleAnt   обратиться по имени Суббота, 24 Ноября 2007 г. 03:56 (ссылка)
Ну не факт що у нього була можливість втекти.
Я на 100% впевнена шо то було чисто фраерство: от дивіться який я крутий і яка крута у мене тачка, я вас всіх тут обжену! І те що він ризикував власним життям - його особисті проблеми. Але ж ціною чергової дози адреналіну стали життя тих дітей!
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Суббота, 24 Ноября 2007 г. 06:02 (ссылка)
Исходное сообщение LittleAnt
Ну не факт що у нього була можливість втекти.
Я на 100% впевнена шо то було чисто фраерство: от дивіться який я крутий і яка крута у мене тачка, я вас всіх тут обжену! І те що він ризикував власним життям - його особисті проблеми. Але ж ціною чергової дози адреналіну стали життя тих дітей!

Може і спішив в справах, але це не виправдання. Ніщо не може виправдати три загублених дитячих життя.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку