Исходное сообщение Vitador
Та вони нашого Щедрика всюди крутять, навіть у фільмі "Один удома". Але нажаль більшість американців і не здогадуються чия це пісня. Я то завжди пам*ятаю, що то від нас прийшло.
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |