-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

extra holiday

Суббота, 13 Октября 2007 г. 01:48 + в цитатник
http://www.citynews.ca/news/news_15658.aspx
В Онтаріо додали ще один вихідний. Давно пора, ми і так відставали від деяких провінції :). Прикольно що причина- "For years, workers have complained about the long lag between New Year's Day and the next scheduled day off on Good Friday in March or April". Ні тобі історичної основи, ніякої події, просто вирішили, що щось багато ми працюємо :).
Так що з наступного року в нас такі вихідні:

New Year's Day - 1 січня
Family Day - третій понеділок лютого
Good Friday - пятниця перед Паскою
Victoria Day - останній понеділок перед 24 травня
Canada Day - 1 липня( переносять, якщо випадає на вихідний)
Civic Holiday - перший понеділок серпня
Labour Day - перший понеділок вересня
Thanksgiving Day - другий понеділок жовтня
Christmas Day - 25 грудня
Boxing Day- 26 грудня

Без заголовка

Пятница, 12 Октября 2007 г. 07:08 + в цитатник
Тут можна найти декілька роликів( Little Cove and falls) з нашої останньої поїздки- http://good-times.webshots.com/album/559624486bVbNSd
Я їх звичайно зжала, сайт дожав і они стали зовсім страшненької якості :).

It is a boy!

Четверг, 11 Октября 2007 г. 06:21 + в цитатник
Я ж вагітна :), тому звичайно велика частина мого життя і новин повязана з цим.
Ось наприклад в минулу пятницю ми з Владом ходили в лікарню, де я планую народжувати, нам позповіли, як і що, як все проходитиме, я заповнила бумаги, нам видали кучу літератури. Я доречі вибрала окрему палату, з двома ліжками, для мене і Влада. Це покриває моя страховка від компанії, але і по звичайній державній страховці умови не погані, 2-4 жінки в палаті. Запитували кучу питання про їжу і напої, типу чи не вегетаріанка я, як в ресторан збираюсь :).
Я вчора ми були на черговому плановому ультразвуці. Як завжди спочатку хвилин 20 я була в кабінеті сама, спеціаліст робила кучу вимірів, все записувала. Потім вона покликала і Влада, і ми вже разом роздивлялись все. По-перше в нас буде хлопчик, явно видно :), по-друге він дуже активний, крутиться-вертиться, ми навіть бачили як він ручкою ловить пальці на нозі :). І так в нього все просто чудово, все розвинуте і здоровеньке. Мені дуже подобається як тут в Канаді проходить процес ультразвуку, вони роблять з цього свято для батьків, друкують фотографії на память і т.д. І все безкоштовно.
Прикольно, що моя мама з самого початку була впевнена що в мене буде хлопчик і не тому що саме внука хотіла, їм в цьому плані різниці немає, просто вона знала і все тут :), а я їй не вірила :). Марлен також рахувала що в мене буде хлопчик. І Владленка дитину "он" називав, хоча це може тому що "ребенок" :).
А про те що малий активний дуже, це ми і без ультразвуку сказати могли, рухи я чую вже давно і багато, Владлен також відчуває своїми долонями і навіть бачить горбики :). Хоча живіт ще не дуже великий і я набрала поки тільки 3.5 кг, чому дуже рада.

Без заголовка

Четверг, 11 Октября 2007 г. 06:02 + в цитатник
Я ж вагітна :), тому звичайно велика частина мого життя і новин повязана з цим.
Ось наприклад в минулу пятницю ми з Владом ходили в лікарню, де я планую народжувати, нам позповіли, як і що, як все проходитиме, я заповнила бумаги, нам видали кучу літератури. Я доречі вибрала окрему палату, з двома ліжками, для мене і Влада. Це покриває моя страховка від компанії, але і по звичайній державній страховці умови не погані, 2-4 жінки в палаті. Запитували кучу питання про їжу і напої, типу чи не вегетаріанка я, як в ресторан збираюсь :).
Я вчора ми були на черговому плановому ультразвуці. Як завжди спочатку з хвилин 20 я була в кабінеті сама, спеціаліст робила кучу вимірів, все записувала. Потім вона покликала і Влада, і ми вже разом роздивлялись все. По-перше в нас буде хлопчик, явно видно :), по-друге він дуже активний, крутиться-вертиться, ми навіть бачили як він ручкою ловить пальці на нозі :). І так в нього все просто чудово, все розвинуте і здоровеньке. Мені дуже подобається як тут в Канаді проходить процес ультразвуку, вони роблять з цього свято для батьків, друкують фотографії на память і т.д. І все безкоштовно.
Прикольно, що моя мама з самого початку була впевнена що в мене буде хлопчик і не тому що саме внука хотіла, їм в цьому плані різниці немає, просто вона знала і все тут :), а я їй не вірила :). Марлен також рахувала що в мене буде хлопчик.
І Владленка дитину "он" називав, хоча це може тому що "ребенок" :).
А про те що малий активний дуже, це ми і без ультразвуку сказати могли, рухи я чую вже давно і багато, Владлен також відчуває своїми долонями і навіть бачить горбики :). Хоча живіт ще не дуже великий і я набрала поки тільки 3.5 кг, чому дуже рада.

Погодка

Среда, 10 Октября 2007 г. 07:24 + в цитатник
В нас тут доречі погода зовсім не осіння, сьогодні трошки походнішало, а от вчора наприклад було +30, а відчувалось ще тепліше. Щоб зрозуміти яка в нас погода, погляньне на фотку Влада, я вчора зробила:
 (466x699, 91Kb)

Минулі вихідні

Среда, 10 Октября 2007 г. 07:09 + в цитатник
Зробили собі романтичні вихідні, їздили тільки вдвох на трошки на північ, ночували в мотелі до якого по ночам виходять ведмеді. Їздили і ходили по маленьким лісовим дорожкам, слухали і нюхали :) ліс і озеро. І навіть ноутбука з собою не брали :). По дорозі назад заїхали на симпатичний водопадик.
А ще минулі вихідні в нас були довгими, понеділок у нас був Thanksgiving Day, вечором ми компанією збирались в Діми і Маши.
Ніби так класно відпочили, але всеодно мало :).

wild polar bear playing with sled dogs

Вторник, 09 Октября 2007 г. 06:49 + в цитатник

Ми вже і на Україні :)

Пятница, 05 Октября 2007 г. 01:01 + в цитатник
http://corp.mts.com.ua/ukr/BlackBerry.php

"Переглядати вкладення популярних форматів, таких як Microsoft® Word (DOC), Excel (XLS), Power Point (PPT), Adobe® (PDF), картинок (у форматах JPG, GIF, BMP, TIFF), Zip-архівів (ZIP), HTML-сторінок."- Саме це я тестую :)

Дві українки

Четверг, 04 Октября 2007 г. 07:02 + в цитатник
Вчора після роботи і до занять по пілатесу я вирішила забронювати мотель чи готель на наступні вихідні. Коли вдалось знайти вільне місце за нормальною ціною, я звичайно почала подавати всі данні на себе( номер кредитки, прізвища мої і Влада і т.д.). І ось в кінці розмови жінка питає, а чи не розмовляю я українською? На моє "так" зраділа, сказала що вона також розмовляє, але з яким акцентом і старанністю вона це сказала :).
Після цього я побігла на заняття, а там мого звичного інструктура заміняє нова жінка. Перед заняття ми звичайно відмічаємось на листочку, хто прийшов. Нова інструктора глянула на прізвище проти якого я відмітилась, почула мій акцент, і також питає, чи не українка я? Бо вона також українка :). В цієї акцента майже не було, проста ,типова для канадських українців вимова :), але видно що англійською їй спілкуватись набагато легше. Ми з нею трошки потріщали після занять, вона приказувала мені щоб я навчила свою дитину української, на що я її втішила що в дитини не буде інших варіантів :).

Ось так я на протязі години неочікувано зустріла двах канадських українок. Я завжди радію таким зустрічам, із-за того що люди в третіх поколіннях зберігли мову, що гордяться тим, що вони - українці.

Без заголовка

Четверг, 04 Октября 2007 г. 06:37 + в цитатник
На роботі зайнята, навіть працюю цілими робочими днями :).Навіть втомлююсь, причому якраз не від самої тестерської, технічної роботи, а від від ходіння на всякі зустрічі, приняття всіляких рішень, а на скільки листів я щодня відповідаю!
Вечори і вихідні також якось всі в нас зайняті останнім часом. Наприклад в суботу ходили до Девіда на ДН, в неділю ходили до Юрки і Наташі грати в покер( приїхав Вітя Гавриш і всіх обіграв :)), в понеділок вечором ходили в кафе святкувати ДН у Кості, мого колеги по роботі. В вівторок в мене заняття по пілатесу для вагітних. Тільки сьогодні вечором побули тільки вдвох, погуляли по парку. Добре що я прекрасно почуваюсь і гарно витримую такий графік.
Але Владленка останнім часом все частіше почав виказувати незадоволення , що ми вдвох майже не проводимо часу. Я вирішила прислухатись до цієї слушної думки :) і пообіцяла наступні вихідні провести тільки з ним. Спочатку думала поїхати кудись подальше, давно хотілось В Чикаго. Але потім вирішила що справжнім насолодженням для нас будуть розслабленні вихідні, з запахом осіннього лісу і бажано на березі озера. Так що на наступні вихідні їдемо на Bruce Peninsula, надіюсь що погода нас не підведе.

Звезда экрана – мэр Харькова Михаил Добкин.

Пятница, 28 Сентября 2007 г. 06:44 + в цитатник

Сподобалось

Среда, 26 Сентября 2007 г. 06:49 + в цитатник
http://zhupanenko.livejournal.com/20976.html#cutid1

Але з іншою сторони боюсь, що це не новий вид спорту, а просто умови, в яких наші спортсмени змушені тренуватись.

Ірокези

Среда, 26 Сентября 2007 г. 06:25 + в цитатник
У нас тут на диво тепла погода, зараз 10 вечора, а на вулиці +24. Звичайно це не надовго і через кілька днів вже обіцяють похолодання.
На вихідних також була класна погода і ми насолоджувалась цим як могли.
В суботу ми їздили з Марлен, Девідом і їх малим в парк недалечко від наших міст, катались на човні і катамаранах, лазили по скелям.
А в неділю ми з Юліаною і Санею, Машею і Дімою їздили вже в інших парк, теж з красивим озером. Але відомий цей парк тим, що в ньому знаходяться розкопки і реконструйоване поселення ікорезів 5-того століття. Звичайно ми і раніще стикались з різними індіанцями, були в резерваціях, я навіть колись в Квебеку прикупила мокасини мамі на подарунок :). Але було дуже цікаво глянути як же жили саме ці войовничі ірокези, образи з мого дитинства і книжок Джеймса Фенімора Купера. Але поселення справило враження досить мирного, скальпів не бачила :). Взагалі поселення відбудовано непогано, шкури, посуда, снігоходи- все складається в одну живу картину; ще сподобалось, що все можна торкатись руками.
Кому цікавого про ірокезів- http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D0%B7%D1%8B
про парк де ми були- http://www.conservationhalton.on.ca/ShowCategory.cfm?subCatID=1083
В коментарях пару фоток, хоча в середині будівель дуже темно і ясно які фотки вийшли, ти більше на мій фотик з автонастройками :).

Сердючка

Суббота, 22 Сентября 2007 г. 06:08 + в цитатник
Соломія і Віталік недавно повернулись з поїдки в Домініканську республіку, повернулись дуже задоволені. Показували фотки і ролики з поїздки. Так от один із записів - танцювальний виступ місцевого населення від пісню Сердючки "Все будет хорошо" :). Так що я вже зовсім не здивована, що вона в Франції популярна :).

Training

Суббота, 22 Сентября 2007 г. 06:02 + в цитатник
Все продовжую вчитись за рахунок компанії, вони мабуть не полишають надії виростити з мене щось хороше :), оплатили мені Introduction to Project Management and Speaking Strategies for Technical Professionals.
Introduction to Project Management курс в мене був тільки вчора і сьогодні, але дуже інтенсивні два дні, сьогодні навіть тест здавали, що правда досить легкий. Тест здала дуже добре і навіть красиву бумажку від The George Washington University, School of Business отримала :).
Speaking Strategies for Technical Professionals починається з наступного тижня, 15 занять по 2 години раз в тиждень. Учитимусь вішати лапшу гарною англіською :).

CAN$=US$

Пятница, 21 Сентября 2007 г. 04:14 + в цитатник
Сьогодні вперше за 30 років канадький доларів зрівнявся з американським. А ще в 2002 році 1 канадський доларів був рівним 62 американським центам. Звичайно це в основному із-за того що американський впав, але все-таки і канадський сильнішав.
http://www.cbc.ca/money/story/2007/09/20/canadiandollar.html
http://www.globeinvestor.com/servlet/story/RTGAM.20070920.wdollar0920/GIStory/

Тепер нам ще вигідніше купляти речі в Штатах, адже валюти вирівнялись, а ціни, особливо на деякі товари, залишились в старій пропорції.
Ми доречі два тижні тому їздили в Штати і купили там відеокамеру Canon HV20 -
http://www.camcorderinfo.com/content/Canon-HV20-Camcorder-Review.htm

True story

Четверг, 20 Сентября 2007 г. 03:36 + в цитатник
When Apollo Mission Astronaut Neil Armstrong first walked on the moon, he not only gave his famous "one small step for man, one giant leap for mankind" statement but followed it by several remarks, usual com traffic between him, the other astronauts and Mission Control. Just before he re-entered the lander, however, he made the enigmatic remark "Good luck, Mr. Gorsky."

Many people at NASA thought it was a casual remark concerning some rival Soviet Cosmonaut. However, upon checking, there was no Gorsky in either the Russian or American space programs. Over the years many people questioned Armstrong as to what the "Good luck, Mr. Gorsky" statement meant, but Armstrong always just smiled.

On July 5, 1995 (in Tampa Bay, FL) while answering questions following a speech, a reporter brought up the 26 year old question to Armstrong. This time he finally responded. Mr. Gorsky had finally died and so Neil Armstrong felt he could answer the question.

When he was a kid, he was playing baseball with a friend in the backyard. His friend hit a fly ball which landed in the front of his neighbor's bedroom windows. His neighbors were Mr. & Mrs. Gorsky.

As he leaned down to pick up the ball, young Armstrong heard Mrs. Gorsky shouting at Mr. Gorsky, "Oral sex! You want oral sex?! You'll get oral sex when the kid next door walks on the moon!"

Рома-Динамо

Четверг, 20 Сентября 2007 г. 00:55 + в цитатник
Я вже звикла не дивитись, а читати хід футбольних зустрічей. І як я бачу інколи все-таки краще читати, а не дивитись :). Тільки від однієї статистики по матчу стає погано :(.
А перед матчем Юрка мене запитав, якій мій прогноз. Я начитавшись як сильно Рома почала сезон і т.д., сказала 2:0, тяпун мені на язик! Хоча звичайно я надіялась на інший результат.
Шахтар молодець, але це мене мало втішає. Знаю що це погано, але не люблю я Шахтар :(, при цьому звичайно я не хочу щоб вони програвали на європейському рівні. Зате до Дніпра також душа лежить :).

Maternity+Parental Leave

Среда, 19 Сентября 2007 г. 22:45 + в цитатник
Багато хто запитує мне про канадський декрет і виплати при народженні дитини. Тому я вирішила про це все написати тут.
Я, як працююча і виплачуюча Employment Insurance зі своєї зарплати( здається це 1.80% з перших 40 тисяч річної зарплати і є обовязковим до виплати), мають право на maternity leave. Також Влад і я маємо право на parental leave, з тієї ж причини.
Maternity leave- це 17 тижнів, дають саме при нарожденні дитини, тільки матері. Можна брати не раніше ніж 17 тижнів до родів ну і не пізніше ніж самі роди.
Parental leave- це 35 тижнів, можуть брати рідні батьки чи ті що всиновили дитину до року, можуть брати що матір, що батько, але в сумі на обох- 35 тижнів. Можна брати з перервами, починати не пізніще ніж 52 тижні від родів.
В сумі Maternity+Parental Leave повинні бути не більше 50 тижнів. Сумма, що виплачується рахується дуже хитро, залежно від зарплати, але максимум що можна отримати $423 per week, до податку. Тобто я отримуватиму десь 1500 в місяць на протязі року. Не багато, але хоч щось.
Все це виплати від держави по своїй суті, ще моя компанія виплатить мені одну тижневу зарплату як подарунок, але це просто добра воля моєї компанії, а зовсім не правило. За законом вони просто зобовязані мене прийняти назад.
Ще від держави дитина до 18 років буде отримувати десь 100 доларів щомісяця. Сума звичайно смішна :). Але вона б була б більшою, якби у нас з Владом були погані зарплати. Як би ж ми не працювали взагалі, то отримували взагалі досить нормальну допомогу.
Так що я планую взяти рік декретного, Влад брати не буде, все-таки в нього більша зарплата, а максимум то той самий :), просто візьме тиждень чи два звичайної відпустки щоб допомогти нам одразу після родів. Поки плануємо що наші батьки на роди не приїдуть.
А взаналі дитина в Канаді- це дорого :)і допомога від держави для тих, хто і сам нормально заробляє, є мінімальною.



Процитировано 1 раз

Toyota plant tour

Среда, 19 Сентября 2007 г. 05:55 + в цитатник
Сьогодні з компанією знаняла на екскурсію на завод Тойоти, що знаходиться в 20 хвилинах їзди від нас. Причому вибралась ми на цю екскурсію в середині дня, можна сказати в обідню перерву, от вам і капітілізм :), обідні перерви по 2,5 години :). насправді ми потім довше попрацювали, на півгодинки :).
Сам тур дуже цікавий. Спочатку нас провели в Visitors Centre, там ми подивились на моделі що сходили з конвеєра за весь час існування заводу, можна залізти в середину і все помацати :). Прикольно що вони зберегли першу машину що випустили, це Toyota Corolla 88 року. Потім показали 10 хвилинний фільм про завод та його історію. Після цього забрали в нас всі фотики :(, посадили на спеціальний електропоїзд, наділи на нас наушники і окуляри і повезли по всьому заводу. Дуже багато всього автоматизовано, розміри заводу вражають.. Але особливо вразила чистота і впорядкованність. Прикольно було побачити як тестують машини, наприклад тримають 8 годин під потоко води.
З цікавих фактів про завод- випускає Corolla, Matrix and Lexus RX330, причому є єдиним заводом що випускає Matrix and Lexus RX330 для всієї Пінічної Америки. Кожних 50-70 секунд виходить нова Corolla і Matrix і кожних 2,5 хвилини-Lexus RX330. Всього 5 тисяч працівників.
Нас було всього 10 чоловік, екскурсовод дуже цікаво і весело все розповідав, ще й потім довго відповідав на питання. При цьому всьому екскурсія безкоштовна.

Владлен залишився задоволеним тим, в яких умовах збиралась наша Corolla :). А я вирішила, що коли до мене в гості приїдуть братики чи татусь, то обовязково звожу їх і туди .
В коментарях пару фоток з Visitors Centre.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 30 29 [28] 27 26 ..
.. 1 Календарь