| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Roma333
Поролон(чи з чого вони там м'яку частину сидіння роблять) на третій фотці виглядає якимось покоцаним, а взагалі да, мабуть цікаво там побувать.
От фотки завода Фольксвагена. Це зрозуміло не екскурсія, а рекламна зйомка, але паркет в цеху все одно вражає. http://basik.ru/transport/1534/3/
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |