Исходное сообщение Zebrai
Танчік_із_Канади,
А ци умови щодо декрету: вони стосуються тільки канадських громадян, чи громадян та постійних жителей (permanent residents), чи також розповсюджуються на громадян інших краін, що легально працюють або навчаються у Канаді?
Щодо виплат, про які я саме написала, то це не залежить від твого статусу, головне щоб ти легально знаходився і працював в Канаді, і виплачував Employment Insurance зі своєї зарплати( його зараз за законом завжди вираховують). Якщо ж вагітна не працювала перед нарожденням дитини, її ці виплати неприначені. Хоча звичайно якщо сімейний прибуток нижчий якогось рівня, то ї надаватимусь соціальну допомогу.
Я доречі сама також не громадянка, а permanent resident. Взагалі для permanent residents тут абсолютно всі ті ж закони і права, що і для громадян, тільки голосувати не можемо.
Щодо студентів, що їм аналогічні з моїми виплати також не будуть виплачуватись, і чи хоч якась соціальна допомога призначена людям, що мають тільки студенську візу, я точно не знаю. Хоча з іншої сторони - дитина то вже матиме канадське громадянство, як нарождена тут, так що можливо щось платити будуть.