-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Maternity+Parental Leave

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Vitador   обратиться по имени Четверг, 20 Сентября 2007 г. 06:27 (ссылка)
Дитину всюди дорого народжувати.
В Штатах он одні кажуть 5000, інші - 20000 баксів. Але як вияснилось, то дуже сильно залежить від штату. У мого друга Ахмеда недавно народилася донька. Він простий international student, то якби було так дорого, просто не потягнув би такі витрати. Але, на щастя, в нашому штаті є спеціальна державна програма, що якщо прибуток сім*ї менший за певний ліміт, то всі витрати при народженні дитини оплачуються бюджетом штату. У Ахмеда так і вийшло.
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Четверг, 20 Сентября 2007 г. 10:43 (ссылка)
з другого боку - якби держава давала так багато грошей (як он в нас хочуть зробити), то, по-перше, розорилася б. А по-друге, ніхто б не йшов працювати. А так ти знаєш, що довго в декреті не розсидишся і батьки (обоє) працюють.
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Четверг, 20 Сентября 2007 г. 11:14 (ссылка)
до речі, може ти знаєш. Чи практикується у вас в компаніях таке, що вагітну працівницю просто звільняють (ну або погрожують їй такими умовами, що вона просто змушена піти), аби їй не платити та назад не приймати?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 21 Сентября 2007 г. 03:27 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Дитину всюди дорого народжувати.
В Штатах он одні кажуть 5000, інші - 20000 баксів. Але як вияснилось, то дуже сильно залежить від штату. У мого друга Ахмеда недавно народилася донька. Він простий international student, то якби було так дорого, просто не потягнув би такі витрати. Але, на щастя, в нашому штаті є спеціальна державна програма, що якщо прибуток сім*ї менший за певний ліміт, то всі витрати при народженні дитини оплачуються бюджетом штату. У Ахмеда так і вийшло.

В Канаді медицина( і роди також) безкоштовна, вірніше оплачується державною страховкую. А якби за роди було потрібно платити, то коштувало б 5000-10000, в залежності від умов і складності.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 21 Сентября 2007 г. 03:32 (ссылка)
Исходное сообщение _jet_
з другого боку - якби держава давала так багато грошей (як он в нас хочуть зробити), то, по-перше, розорилася б. А по-друге, ніхто б не йшов працювати. А так ти знаєш, що довго в декреті не розсидишся і батьки (обоє) працюють.


Річ в тім, що Канада дуже соціально орієнтована держава. В нас високі податки, але і багато соціальної допомоги. Чим бідніший тий, чим гірше становище- тим більша допомога. В принципі я з цим згодна, але є непоодинокі випадки коли люди мають кучу дітей, живуть на допомогу для себе і дітей, і зовсім не спішать працювати.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 21 Сентября 2007 г. 03:42 (ссылка)
Исходное сообщение _jet_
до речі, може ти знаєш. Чи практикується у вас в компаніях таке, що вагітну працівницю просто звільняють (ну або погрожують їй такими умовами, що вона просто змушена піти), аби їй не платити та назад не приймати?

Ні таке тут не можливо :). Да і навіщо? Тут не компанія виплачує всі декретні, а держава. І всі в принципі з радістю беруть назад, якщо вони вже тебе прийняли перед тим на роботу, значить ти нормальний спеціаліст.
Але з іншої сторони і жінки тут ведуть себе нормально, тут не прийнято проводити всю вагітність на лікарняних. Звичайно бувають різні випадки, і якщо потрібний лікарний, то він оплачується медичною страховкую.
Ответить С цитатой В цитатник
Zebrai   обратиться по имени Суббота, 22 Сентября 2007 г. 18:25 (ссылка)
Танчік_із_Канади,
А ци умови щодо декрету: вони стосуються тільки канадських громадян, чи громадян та постійних жителей (permanent residents), чи також розповсюджуються на громадян інших краін, що легально працюють або навчаються у Канаді?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 24 Сентября 2007 г. 03:03 (ссылка)
Исходное сообщение Zebrai
Танчік_із_Канади,
А ци умови щодо декрету: вони стосуються тільки канадських громадян, чи громадян та постійних жителей (permanent residents), чи також розповсюджуються на громадян інших краін, що легально працюють або навчаються у Канаді?

Щодо виплат, про які я саме написала, то це не залежить від твого статусу, головне щоб ти легально знаходився і працював в Канаді, і виплачував Employment Insurance зі своєї зарплати( його зараз за законом завжди вираховують). Якщо ж вагітна не працювала перед нарожденням дитини, її ці виплати неприначені. Хоча звичайно якщо сімейний прибуток нижчий якогось рівня, то ї надаватимусь соціальну допомогу.
Я доречі сама також не громадянка, а permanent resident. Взагалі для permanent residents тут абсолютно всі ті ж закони і права, що і для громадян, тільки голосувати не можемо.
Щодо студентів, що їм аналогічні з моїми виплати також не будуть виплачуватись, і чи хоч якась соціальна допомога призначена людям, що мають тільки студенську візу, я точно не знаю. Хоча з іншої сторони - дитина то вже матиме канадське громадянство, як нарождена тут, так що можливо щось платити будуть.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку