-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Рома-Динамо

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


_jet_   обратиться по имени Re: Рома-Динамо Четверг, 20 Сентября 2007 г. 10:09 (ссылка)
то нині Дніпро грає з Абердином? Позор мені, чесно, ще не дивилася жодної гри Дніпра...

а про вчорашніх "героїв"...в мені теплилася надія, що хоча б гол престижу заб"ють. Але кому він потрібен...навіщо "напрягатися" , якщо все рівно буде поразка? Напевне так футболісти думали..

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 21 Сентября 2007 г. 03:57 (ссылка)
Исходное сообщение _jet_
то нині Дніпро грає з Абердином? Позор мені, чесно, ще не дивилася жодної гри Дніпра...

а про вчорашніх "героїв"...в мені теплилася надія, що хоча б гол престижу заб"ють. Але кому він потрібен...навіщо "напрягатися" , якщо все рівно буде поразка? Напевне так футболісти думали..

LI 5.09.15


Мені Дніпро подобається там що це ще відносно українська за складом команда. І Протасов викликає симпатію.
А Динамо- ну що поробиш, на те ми і вболівальники щоб бути з командою в будь-який час :).
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Re: Ответ в Танчік_із_Канади; Рома-Динамо Пятница, 21 Сентября 2007 г. 09:40 (ссылка)
заснула на останніх хвилинах матчу. Було 0:0.

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку