Исходное сообщение _jet_
то нині Дніпро грає з Абердином? Позор мені, чесно, ще не дивилася жодної гри Дніпра...
а про вчорашніх "героїв"...в мені теплилася надія, що хоча б гол престижу заб"ють. Але кому він потрібен...навіщо "напрягатися" , якщо все рівно буде поразка? Напевне так футболісти думали..
LI 5.09.15
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |