Lucky Number Slevin |
Тільки що повернулись з досить непоганого фільму - http://www.slevin-movie.com/ . Давно я вже фільмів з Брюсом Вілісом не бачила :).А на вулиці так класно! ночі вже теплішими стають, і ці квіткові пахощі....
|
|
Нумізмат- початківець |
|
|
Нова робота Влада |
Працівники України заслужено відпочивають, а тим часом бідні жителі Канади гнуть спину :). Немає тут свята Першотравня :(.
Владлен взагалі з цього тижня на новій роботі. Він вже давненько періодично подумував міняти роботу, але відкладав активний пошук. На минулій роботі все обіцяли, що ось-ось - і будуть нові супер проекти, значне підвищення зарплати і т .д. Але час йшов, нічого не мінялось. І проблема навіть не в тому що зарплата не росла, це відіграло другорядне значення, головне йому зовсім не цікаво було і майбутнього він не бачив. Коли він сказав що вирішив міняти роботу, керівництво вмовляло залишитись, обіцяло золоті гори, але Владлен щось не дуже вірить :( ( вони і Юрі, коли він йшов, обіцяли, що через три місяці буде супер прорив, а з тих пір 8 місяців пройшло), крім того, якщо справді все так вийде, як вони обіцяють, то і повернутись завжди можна :). Нова робота Владу поки подобається :), всякому разі має бути набагато цікавішою, ну і оплата значно краща :). Надіюсь що і новим колективом він буде так само задоволений як старим.
В мене теж все класно, на теперішній роботі продовжили контракт до вересня.
Звичайно я задоволена продовженням мого контракту і тим що Влад поміняв роботу, але є один мінус - процентів 95% що ми цим літом на Україну не прилетим :(, я б ще може і вирвалась, але Владу наступні 6 місяців відпустка не світить. А я так мріяла в кінці серпня - на початку вересня тижнів на 3 прилетіти !
|
|
Весняні кольори |

|
|
Варте уваги |
|
|
Чорнобиль |
|
|
Giant Pyrogy,Giant Easter Egg, Keilbassa |

|
|
"Eggtivity" :) |
В минулу пятницю наш відділ QA замість роботи розважався :). Влаштували були командну естафету по переносу яєць в ложці, змагання, яка пара людей зможе кинути на найдовшу відстать і ( головне :)) спіймати яйце і т.д.
Все це було сюрпризом і як назло це був той рідкий день коли я одягнула спідницю і маленькі каблучки, тому була "cлабым звеном" :) :
Але приз таки мені теж дістався, втішальний , " глядацьких симпатій" :).
|
|
Помідорчики |

|
|
Великдень |

|
|
SPA |
|
|
поїздка |
Поїздка була дуже вдалою,насиченою, веселою і цікавою.
Виїхали ми ми правда трошки пізніше, ніж планували і троши більше часу витратили на дорогу( був дощ, кілька аварій\пробок по дорозі і на кордоні десь час втратили: брали відбитки пальців), приїхали до нашого готелю десь о пятій. Готель нам дуже сподобався, дуже зручне розташування, я його власне тому і вибирала :), прямо від нього до центру Нью-Йорку ходить швидкісне метро, 15 хвилин, і в нього красивий вид. Приємною несподіванкою було, що коли ми приїхали, нам дали номер з видом на Манхетен, простих не виявилось( я самим простий бронювала), upgrade звичайно безкоштовний :). В результаті НЙ ми дивились підвечір і вночі, встигли мало,прогулялись по Times Square і взяли нічну оглядову екскурсію по місту , на двохповерховому відкритому автобусі. Екскурсія дуже захоплюча, види міста вночі просто перехоплюють подих, ексурсовод розвовідав дуже цікаві факти, проїхались по багатьох районах (Chelsea, Greenwich Village, Soho, Chinatown, Brooklyn) тобто класно було :)...Зранку суботи ми ще погуляли трошки, заїхали подивитись на Статую Свободи. До статуї ми не підпливали( а взагалі можна взяти екскурсію на катері), дивились з берега, з парку що позаду неї.
Фотки http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190292/, фоток НЙ не дуже багато, просто в ночі в русі фоткать не дуже зручно :), до того ж хотілось більше самим подивитись і послухать, так що екскурсія майже неосвітлена в фотографіях :). Під частиною фоток - підписи.
Далі ми звичайно поїхали до Дюхи :), підняли Сергія і Андрія, які відсипались після весілля ( в пятницю вони гуляли у Дюхиного друга Роми) і поїхали на природу жарить мясо і сосиски - http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190294/
В неділю ми з Сергієм поїхали в красивий парк-сад недалечко від Дюхи- http://www.longwoodgardens.com, наші фотки - http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190295/
Далі ми поїхали до Філадельфії, поки ми з Дюхою і Інною дивились льодове шоу, Сергій поїздив по місту на нашій машині. Шоу було просто феноменальне! Збулась моя мрія- побачила і Віктора Петренка і Плющенка :), їх номери дуже класні, доречі Плющенко показував той же номер що на гала олімпіади. Були прикольні юмористичні номери. І назвичайно красивим був заключний виступ, з участю всіх зірок. Це той момент коли "We are the champions " дійсно заслужено лунає. Навіть Владлен, в цілому байдужий до фігурного катання, був в захопленні. Потім ми провели Сергія на літак, летів він дуже весело, з пригодами, але це вже ніяк не наша вина :). Потім ми ще погуляли по Філадельфії. http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190296/ ( взагалі це фотки Сергія і Андрія :) ; і шоу ми не фоткали).
Заночували, побули ще з Андрієм і в обід понеділка виїхали назад, дорога назад була хорошою, машин на трасах не багато і Владлен навіть з зупинкою ( заправитись, попити кави і т.д.) довіз нас за 8 годин.
|
|
Наполенівські плани |
|
|
Намаскар :) |
Наша компанія кусок програмного забезпечення замовила у індуської компанії, так зване "офшорне програмування" і народ з тієї компанії періодично приїзджає до нас в офіс. Ну в них і імена :). Наприклад Lakshmara Murthy Mahalakshmi виявилась дуже красивою дівчиною, просто модель, представляється як "Маха" :). Зараз у нас перебуває пацан Srinivas Tamvada ( підозрюю, що це вже скорочене ім'я). Я його про себе називаю Логоваз Тамада :). Так от, цей пацан якийсь час працював в Техасі і мав російськомовного колегу, в результаті знає кілька фраз російською :). До мене завжди "привет" каже . А я до нього "намаскар" ( привіт на хінді) :). Канадці не звертають уваги , мало що там ці іноземці один до одного говорять :). Але потрібно було бачити очі нашого російськомовного колеги , коли він сьогодні почув :), (так трапилось що ми всі разом в коридорчику зустрілись ) . При "привет" він посміхнувся, але при "намаскар" його лице на кілька секунд зображало серйозний мислячий процес :).
|
|
Наслідки боулінгу :) |
|
|
:) |
Сивка-Бурка, вещая каурка! Встань передо мной как лист перед травой!
Голос сзади, покашливая:
- Гхм. Вы бы, Иван, выражались яснее. У нас, лошадей, ассоциативный ряд победнее будет...
-----
Если вы боитесь поправиться, выпейте перед едой 50 грамм коньяка. Коньяк притупляет чувство страха.
|
|
Одісея |
|
|
Коронація слова |
|
|
cock-a-doodle-doo |
|
|
O |
|
|