Про зарплати |
В Канаді цьогорічна зарплата для депутата пармаменту - $155,400.00, для міністра $155,400.00+$74,400.00
Середня зарплата простого програміста по Канаді 65 тисяч( мене це здивувало, я думала що більше :)), в нас в місті правда виходить ніби 70 тисяч.
Загальний хірург отримує в середньому 350 тисяч.
|
Татки в ночі |
Можна сказати доповнення до попереднього запису .
Влад мені багато допомагає по дому і з малим, але ось в ночі він не помічник, ні разу не вставав до Даньки. Річ в тому що вночі Даньці всеодно потрібна в основному циця, якої у тата немає :). Але є ще одна причина, річ в тім що засинає Влад легко і де завгодно, спить глибоко, його тяжко розбудити. В перші два місяці коли Данька спав в нашій кімнаті і просинаючись, коже раз голосно плакав, Влад його зосім не чув. Один раз , в перший місяць, він все-таки вирішив мені допомогти, пропросив допомогти прокинутись серед ночі, коли малий проснеться. Я спробувала. Щоб якось розбудити мусила пихати в бік, Влад сказав- "встаю, встаю" і заснув :).
Виявивилось що Влад не один такий. Коли я якось пожалілась Марлен на свою долю :), вона сказала що Девід такий же нічний помічник і розповіла багато цікавих випадків. Ось хоча б один. Однієї ночі їх Габріель був дуже хворий, і коли Марлен розбудила Девіда, сказала про дуже високу температуру в сина , Девід видав- "Thank you. Keep me inform"( Дякую. Продовжуй мене інформувати) і ... заснув.
І як нагадав мені один знайомий, Сергій( http://p0larius.livejournal.com/) , навіть в мультику Король Лев подібне трапляється :):
Simba: Dad? Daad. Dad, Dad, Dad, Dad, Dad, Dad, Dad, Dad
Sarabi: {Over Simba's endless noise of "Dad"s, sleepily} Your son... is awake...
Mufasa: {Also sleepily} Before sunrise, he's YOUR son.
|
Данька і сон |
Сьогодні Данька проспав, не прокидаючись ні поїсти ні попісять :), з 9 вечора до 6 ранку. І хоча більшість подумає, "що тут такого?" , для мене це щось надзвичайне. Бо за свої 8,5 місяців життя у Даньки це вперше, звичайно він спить з 9 вечора до 7 ранку і якщо прокидається тільки 2 рази, то це хороша, спокійна ніч :). Для мне це було настільки незвичним, що я прокинулась в 4:30 і усвідомивши , що я ще ні разу не вставала до малого, я запанікувала, почала перевіряти як він спить, чи не гарячий( може захворів?) чи сухий і т.д. І навіть деякий час не могла заснути, все думаючи, чому він так спить?! І навіть ранок з підозрою поглядала на малого. Розповіла Владу, а він- тобі не вгодиш, коли дитина не спить- погано, коли спить- теж погано :).
Для довідки- встаю до малого тільки я, як вже говорила 2-3 рази на ніч, і оскільки вдень я спати майже не можу( не тому що щось заважає, а тому шо не можу себе змусити) і ввечері лягаю десь в 11-11:30, а поки збігаєш до малого, поки його вкладеш і заснеш по новій..., то сплю я десь по 6 годин в день. Саме головне що цього мені вистачає, я почуваюсь гарно :). І те що Данька не дуже спокійно спить- це мої гени, я малою погано спала і мучила маму, ось зараз і прийшов час розплати :).
|
Без заголовка |
У нас третій день справжня зима, щось рано цього року. І хоч в цілому я не проти снігу , але коли подумаю, шо скоріше всього він вже поселився на нашому задньому дворику до середини березня :(....

Всі почали готуватись до Різдва. В суботу в Торонто і нашому містечку пройшли паради Санта Клаусів. Народ вже прикрашає будинки( знадвору) новорічними гірляндами і декораціями. Магазини почали продавати новорічні товари. Радіостанції почали програвати відповідну музику.
Але ми вирішили хоч на трошки відкласти початок зими, а для всієї Канади це тяжко зробити :), тому тільки для себе - в неділю відлітаємо на тиждень в Домініканську Республіку.
Але санки для Даньки я вже купила :).
|
Сподобалось :) |

І досить легко реалізувати самостійно. Потрібно буде якось використати цю ідею.
|
Правнук |
Продовжуючи розбирати фото з України..
Розповідати як Даньку зустрічала родина , мабуть неварто, і так зрозуміло :), тим більше що він перший внук, для моїх і Влада батьків і відповідно перший племінник для моїх братиків. Нажаль мої дідусі\бабусі не дожили до цього моменту, а ось Влад встиг подарувати правнука своїй бабусі по маминій лінії і дідусю по татовій лінії :

Бабусі Дусі майже 88 років, але її розуму і памяті багато 30 річних можуть позаздрити! Дідусю Миколі Єфимовичу 81 рік, теж ще боєць ого-го! :). Данька отримав від них багато подарунків, але особливо цінним є дореволюційне срібло від прадіда, можна сказати сімейна реліквія :), тим більше Микола Єфимович замовив на ньому дуже зворушливе гравіювання.
|
Без заголовка |


|
Remembrance Day |
|
Скорочення |
|
|
Без заголовка |
|
|
Без заголовка |
|
Без заголовка |
|
Без заголовка |
|
Без заголовка |

|
Погода |
З погодою на час подорожі нам теж було пощастило, і в моїх батьків, і в Севастоплі було тепло і сонячно, особливо як на жовтень місяць. В Севастополі взагалі на сонечку можна було ходити в футболці, деякий народ ще плавав. В Києві щоправда в останнні дні значно похолоднішало, але все-одно було сонячно і приємно.
А прилетіли сюди- дощ, вітер. А сьогодні на ніч передають шторм і СНІГ
. В нас до 1 см, а в Оттаві до 30см!
|
Повернулись |
|
Про позику від СВФ |
|
Результати федеральних виборів |
|
Без заголовка |
|
|
Про одяг, все до кучі. |
|