-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Результати федеральних виборів

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Stupindo   обратиться по имени Среда, 15 Октября 2008 г. 17:37 (ссылка)
Да, щось комуняки не дуже популярні :)
Соррі за необізнаність, а перед виборами теж Консерватори були в більшості?
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Среда, 15 Октября 2008 г. 17:42 (ссылка)
І ще, якщо подивитись на регіони, то чомусь дуже різні преференції - в одних провінціях тупо за консерви голосують в інших з величезною перевагою ліберали. Ну, з Квебеком теж все ясно...
Чимось нагадує Україну. Я думав у Вас рівномірніше.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 15 Октября 2008 г. 19:13 (ссылка)
Stupindo, консерватори мають більше всіх місць в парламенті, так і було, але вони не більшість, більшість- це 155 місць, а вони матимуть 143, трошки більше ніж раніше. Вони знову формуватимуть minority government.
Ні, в нас дуже нерівномірно - міста, університети і індустріальні провінції більше голосують за лібералів, а аграрії і нафтовики-за консерваторів, в основному це залежить від того, хто чим на життя заробляє, а ще від моральних принципів. А ще тут голосують не за партії, а за конкретного представника, тому багато залежить від самих кандидатів як особистостей. Але тут політика -це не привід для диспутів чи сварок між провінціями і людьми, країна не розділена з цієї причини.
Ответить С цитатой В цитатник
Jango   обратиться по имени Среда, 15 Октября 2008 г. 22:42 (ссылка)
ну кто бы сомневался ))) хотя если подумать... я бы наверное голосовал за консерваторов тоже.. ибо стефан дион меня немножно пугал своими прожектами )
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Октября 2008 г. 10:28 (ссылка)
Jango, Стефан Дион многих пугал :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку