Stupindo, консерватори мають більше всіх місць в парламенті, так і було, але вони не більшість, більшість- це 155 місць, а вони матимуть 143, трошки більше ніж раніше. Вони знову формуватимуть minority government.
Ні, в нас дуже нерівномірно - міста, університети і індустріальні провінції більше голосують за лібералів, а аграрії і нафтовики-за консерваторів, в основному це залежить від того, хто чим на життя заробляє, а ще від моральних принципів. А ще тут голосують не за партії, а за конкретного представника, тому багато залежить від самих кандидатів як особистостей. Але тут політика -це не привід для диспутів чи сварок між провінціями і людьми, країна не розділена з цієї причини.