Мдя, а я думав Канаду більше омине... таки ні...
А в нас банки зараз почали хвилю підняття відсотків по раніше взятиї кредитах. Комусь неприємно, а комусь фатально.
extraodinary, у нас добывающие компании пока не начали сокращать, но думаю этот не за горами, цена на нефть и ресурсы все падает. Renata_Babak, хорошо хоть мужа не затронуло! Stupindo, Канаду не мине :( хоч нас поки не дуже відчутно, в нас кредитної кризи немає, але як мінімум куча бізнесу була на Штати орієнтована.