-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Приватизація вугільної промисловості

Пятница, 29 Августа 2008 г. 19:26 + в цитатник
Зустріла в розділі Бізнес канадської преси:
Russian coal trader backs Ukrainian miner
Bloomberg
August 27, 2008
OAO Prospetsinvest, a Russian coal trader, will invest 827 million hryvnias ($180-million U.S.) in DP Rovenkiantratsit, the state-run producer of almost half of Ukraine's power coal, in exchange for 40 per cent of profit. Prospetsinvest, which is part of the Novosibirsk, Russia-based Sibirskiy Antratsit coal mining company, is investing the funds to boost extraction, it said in a statement. Ukraine in June said it would auction 24 state-owned coal mines in 12 lots to increase production and reduce dependence on Russian gas.

І що пише Коммерсант( російською)-
http://www.kommersant.ua/doc.html?DocID=1016564&IssueId=46996
Рубрики:  Places, facts, etc

Дитячі пісеньки

Пятница, 29 Августа 2008 г. 04:21 + в цитатник
У мене ні слуху, ні голосу, але це таке, Данилко і не помічає :). А тут ще й виявилось що репертуарчик в мене обмежений :(, і слова до багатьох дитячих пісень я памятаю частково, не всі стовчики, тому зараз розучую :).
І якщо хтось з молодих мам хоче зробити приємно своєму чоловіку і татку, рекомендую- http://www.karaoke.ru/catalog/song/6141?&from_genre=11, там ще під караоке можна потренуватись :).
Рубрики:  Dan

Українська колискова

Четверг, 28 Августа 2008 г. 20:31 + в цитатник
і інші країни світу- http://www.youtube.com/profile_videos?user=duratrub
Рубрики:  Dan

Listeria

Четверг, 28 Августа 2008 г. 18:57 + в цитатник
В Канады велике ЧП- в продуктах харчування одного із виробників, вірніше в двох продуктах на одному із його мясопереробних заводів знайшли бактерії лістерії( Listeria ), яка може призвести до серйозного захворювання- лістеріозу( (російською детально про хворобу- http://www.adventus.info/medicine/infect/010.php), особливо небезпечна ця хвороба для людей з пониженим імунітетом(малята і старі можуть померти), а для вагітних дуже часто закінчується викиднем чи хворою дитиною :(. Щоправда бактерія легко вбивається нагріванням чи алкоголем, але найшли бактерію в запакованій нарізці, яку відповідно ніхто вже дома не нагріває. Вже підтвердили що 6 людей в різних провінціях від цього померли (якраз старі і хворі, а ця інфекція їх добила), ще підозрюють 6 випадків.
Поки не можу зрозуміти, чи то тут контроль за якістю продуктів такий слабкий, чи то навпаки - дуже сильний і все ж до того дуже сильно освітлюється. За 3,5 роки вже було кілька різних випадків- то сальмонелу найшли в помідорах зі Штатів, то були проблеми з морквяним соком. Поки жила в Україні, нічого подібного не чула (щоб інфекція йшла від виробника), хоча з іншої сторони там я не чула що хтось шукає причину смерті пристарілих :( і чула частенько про локальні випадки сальмонельозу.
Але що сподобалось( якщо це допустиме слово в такій ситуації)- це реакція виробника, голова компанї одразу виступив по телебаченню, запостили ролик на youtube з вибаченням, відізвали з магазинів всі подукти що випускались на тому заводі на всяк випадок. До нас додому позвонив автомат, попередив, шоб перевірили свій холодильник і код товарів, якщо знайдемо той що випускався на тому заводі, то повернули назад в магазин. Завод відповідно закрили на чистку.
Не знаю чи зможе виробник це пережити, акції дуже сильно впали + проти нього висунули багатомільйоні позови. Хоча в них 21 завод і дуже великих спектр продуктів, до цього часу була дуже хороша репутація , так що може з часом якось і відновлять її.

Spartak Moskva 2-8 Dynamo Kyiv

Четверг, 28 Августа 2008 г. 00:30 + в цитатник
Заголовки
1.Динамо сравнивает Спартак с газоном
2."Динамо" снова разгромило "Спартак"
3.Dynamo make merry
4.Избиение младенцев

і т.д.

Перша стрижка

Вторник, 26 Августа 2008 г. 19:17 + в цитатник
Я стомилась зачесувати Данилчин чуб на бік, да і не прослідкуєш весь час, а він лізе в очі, тому в минулу суботу потрапив Данило до рік перукаря :).
Ходили в спеціальну дитячу перукарню, з іграшками, малюнками на стінках і сидіннями в вигляді машинок. Навколо дітей бігають, ставлять дитяче відео на екрані перед ним, ласкаво з ними розмовляють. Але в самому кінці Данилці чи то не сподобася результат :), чи то мама надовго зникла з поля зору, чи то звуки підозрізі, але він заплакав. І коли нам видавали сертифікат про першу в житті стрижку :)(з датою, фотографією і пасмом волоссся), то фотограф пропонував почекати, розвеселити малого, а потім сфотографувати веселим, але я відмовилась, вирішила що хай буде правда життя, нехай Дену через 20 років буде соромно і весело дивитись на себе з піджатими губами і сльозами в очах, щоб знав, шо він був не янголом :).
Ще до сліз, шоб показати перукарню:
 (700x525, 71Kb)
Рубрики:  Dan

Без заголовка

Вторник, 26 Августа 2008 г. 18:53 + в цитатник
А на минулі вихідні проходив фестиваль вуличних артистів. Перекрили центральну вулицю і там виступали різні клоуни, фокусники і т.д. Мені найбільше сподобались виступи з ножами, а Данилці з вогнем, він так на нього дивився( просто був вечір і мабуть це було самим яскравим і цікавим для нього :)). Після виступів артисти ходили з капелюхомами, збирали гроші з публіки.
Хоча звичайно це розповсюджене явище, таке часто і всюди можна побачити, але для нашої провінції це подія :). Особливо враховуючи що там ще поставили різні дитячі атракціони , продавали морозиво, і погода була дуже приємна, то вулиці були заповнені людьми, сміхом і яскравими кольорами, а не машинами, як звичайно :).
І нас навіть перестріло місцеве телебачення і взяло інтервю , мабуть із-за малого, бо хоч запитували нас, але камера бльшість часу була на Даньці :).

Без заголовка

Вторник, 26 Августа 2008 г. 18:46 + в цитатник
Ще пригадалось, що більшість маленьких музеїв тут не мають вхідної вартості, теж кидаєш в ящичок пожертву, якщо хочеш.
Також часто збирають пожертви в вигляді їжі, для бідних. Наприклад під час Рідвяного параду чи концертів під відкритим небом.

Комунізм

Вторник, 26 Августа 2008 г. 18:38 + в цитатник
Памятаю, як тільки приїхала до Канади, то за звичкою при вході до супермаркету шукала місце де здати сумку( була така обовязкова практика в Україні 4 роки тому). Зараз це вже здається смішним. Я також швидко звикла до автоматичних кас без касирів( де ти сам скануєш товари і сам розплачуєшся), до товарів на на вагу, які ти сам набирає і сам надписуєш код( тобто теоритично можеш взяти дорожчий товар, а написати код дешевшого), до того що на касі, коли не можуть найти товар в базі, питають тебе його ціну. Тобто я звикла до довіри в магазинах :).
Але деякі речі мене до цих пір дивують. Недавно перший раз відвідала одне кафе і одночасно пекарню в нашому містечку. Хорошо місце, відносно смачна кава і випічка, нормальні ціни і гарний вибір. А здивувало мене там, як потрібно розплачуватись- касира там немає, приймають тільки готівку, просто потрібно кидати гроші в закритий ящичок. Попив ти там кави чи набрав випічки додому, сам рахуєш - сам розплачуєшся. І ніхто не бачить, чи ти дійсно розрахувався і чи сума правильна :). Поряд лежить калькулятор, система цін спрощена ( весь хліб по одній ціні, десерти теж в одну вартість і т.д.), і якшо ти попросиш то тобі розміняють гроші.
І що приємно, що за десяток чи навіть трошки більше років, як ця точка оперує, в них тільки один раз була недостача в 20 доларів, всі решта раз при ревізіції виручка виявлялась більшою ніж номінальна вартість товару.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 26 Августа 2008 г. 06:20 + в цитатник
Біля центрального відділу нашої міської бібліотеки є парк, вірніше не парк, а так, скверик. Присвячений він пожежникам, навіть дитячий майданчик з відповідними картинками, а центром скверу є цей памятник:
фото
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Воскресенье, 24 Августа 2008 г. 19:33 + в цитатник
З приводу Дня Незалежності :):
 (466x699, 40Kb)
якшо не видно надпис, то ось детальніше:
 (700x366, 40Kb)
Переклад- "Так, я двохмовний. Я можу плакати двома мовами: англійською і українською".
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Пятница, 22 Августа 2008 г. 19:58 + в цитатник
Хороша нова рубрика в Корреспондента- http://gallery.korrespondent.net/dayphoto
Рубрики:  Pictures

refugees

Четверг, 21 Августа 2008 г. 19:29 + в цитатник
Моя подружка Марлен зараз працює на півставки в центрі для біжінців.
Короткий відступ - в Канаді можна стати біженцев в двох випадках- 1)просто приїхати в країну і податись на біженство( політичне чи звичайне) 2) потрапити по ООН програмі вже як біженець. В першому випадку потрібно буде довести свій статус, тобто що на Батьківщині тебе чекають страшні умови, переслідування і т.д. , все через суд, шанси що відмовлять- великі( тоді висилають назад) і до отримання статусу ніякої спеціальної допомоги ти немаєш. В другому ж випадку , з ООН, в основному проходять біженці з країн в яких проходить громадянська війна і її статус визнаний ООН, це люди дуже часто спочатку потрапляють до таборів біженців і тільки їх частина потім потрапляє в нормальні умови, більшість проводить дуже багато часу в таборах. Але ті хто проходять по оонівській програмі і потрапляють до Канади, отримують багато допомоги( фінансової і такої) і одразу.
Так от, Марлен працює в основному з оонівськими біженцями, допомогає їм облаштуватись в країні, заселитись в соціальне житло, розповідає про всі програми і закони т.д. А в багатьох випадках їй приходиться нянчитись з ними як маленькими дітьми. Ось наприклад зараз вона працює з двома сімями з Бірми( http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D0%BC%D0%B0), на її частині давно вже йде громадянська війна- http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0...%D0%91%D0%B8%D1%80%D0%BC%D0%B5
В перша сімя провела 15 років! в таборі для біженців, в інша - це мати з два дітьми, ці діти, 7 і 3 років, теж народились на території табору. Люди не знали ні слова англійською ( а Марлен відповідно їх мови) і перекладачів не вистачає. А пояснювати приходиться багато, ці люди бояться супермаркетів, не можуть оформити документи. Та що там говорити, вони жили в таких умовах :(, що їм приходиться пояснювати що таке туалетна бумага . Я інколи допомагаю Марлен готуватись, роздруковуємо для різних речей картинки - інструкції з інтернету :).
Зрозуміло що батьки з цих сімей навряд чи зможуть тут мати дуже хороше майбутнє, скоріше просидять на допомозі все життя, але в дітей відкриваються перспективи- вивчать мову, отримають освіту і т.д.
Вчора розмовляла з Марлен, вона розповідала про свої підопічних, каже що різниця між сімями величезна - в першій чоловік вже трохи знає мову, жінка дуже акуратна і економна, діти доглянуті і т.д. В другому ж випадку Марлен в відчаї, жінка тратить гроші на неї звалились на що попало, в квартирі грязно і саме головне- вона б'є дітей! Марлен змушена була доповісти на неї :(.

Так що все в світі відносно, після того як побачиш цих біженців, усвідомлюєщ наскільки тобі пощастило. І жаль, що не всі ми вміємо користуватись шансами, які нам випадають.

pipelines

Четверг, 21 Августа 2008 г. 05:32 + в цитатник
Рубрики:  Places, facts, etc

мужні люди

Четверг, 21 Августа 2008 г. 04:47 + в цитатник
Photo: Chuck Burton/AFP/Getty Images
Natalie du Toit of South Africa removes her prosthetic leg before the start of the women's marathon swimming. Du Toit, whose left leg was amputated in 2001, is the first athlete to compete against able-bodied competitors at the Games. She finished 16th among 25 starters.
 (500x350, 81Kb)
Рубрики:  Pictures

Phelps

Четверг, 21 Августа 2008 г. 04:46 + в цитатник
В догонку про Фелпса.
Знаєте на якій дієті сидить людина що має таке тіло? :):
 (316x480, 22Kb)
Він зїдає в день 12 тисяч калорій!( звичайний середній мужчина 2-2,5 тисячі).
Звичайно він їх і спалює за 5 годин щоденних тренувань :)
http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM...Story/specialScienceandHealth/
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Медалі

Среда, 20 Августа 2008 г. 00:31 + в цитатник
Дані по медалям:
http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/GL/95A/GL0000000.shtml
Україна - молодці, Канада теж трошки підтянулась, а то спочатку мала дуже поганий старт, довго не мала ні однієї медалі, тут в пресі вже була піднялась паніка :). Ну в Китай- просто монстри, золото просто штампують :).
Цікаво, що Україна, Росія і ще деякі країни платять відносно непогані гроші спортсменам за медалі. А Штати, Канада, західноєвропейські країні - ні. Але не потрібно переживати за місцевих спортсменів :). Вони теж зароблять на медалях, але рекламою, участь в телепередачах, випускам книг і т.д. Наприклад американець Michael Phelps претендує на контракти в 100 мільйонів ( це десь по 7 мільйонів за кожну золоту олімпійську медаль :), і то якщо врахувати ті 6, що за 2004 рік).
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 19 Августа 2008 г. 19:07 + в цитатник
Подумала, що я часто пишу про всякі штуки для Данилки і може скаластись враження, що я накупляла все що можна, лиш би з малим не займатись, а посадити кудись і забути :), але це не так!:) Всі ці пристосування- це тільки маленьке доповнення до моєї уваги, до моїх рук і до мого голосу. Зокрема в цю шутку для скакання я його саджу раз чи два в день, кожен раз максимум на 15 хвилин і звичайно під наглядом.
Рубрики:  Dan

Дитячі речі. Jumper

Вторник, 19 Августа 2008 г. 18:58 + в цитатник
Ще одна із прикольниз речей, що я купила Данилці- jumper, навіть не знаю як перекласти українською, штука для скакання :).
Опис продукту - http://www.kidsii.com/KIDSIISub10x17x1x30872.aspx
І відеопідверження як він її любить :)- http://www.youtube.com/watch?v=I3ulMYp74PE

Взгалі подібних штук багато, є ще такі, що підвішуються і дитина скаче, у Ярославки така була- http://yaro.ca/gallery/main.php?g2_itemId=451

А ось ходунки в Канаді заборонені до продажу, просто були випадки що діти сильно травмувались, бо мами пускали в ходунках на другому поверсі і не закривали при цьому сходи вних, діти відповідно падали :(. Але це мені здається більше проблемою не зовсім розумних мам, а не ходунків :). Крім того рахується, що ходунки насправді не допомагають дитині вчитись ходити, а скоріше направки, діти після них, коли починають ходити самостійно, падають назад. Не знаю, чи це все правда, в Штатах і Європі ходунки продаються . А в нас якщо чесно є ходунки, знайомий з роботи віддав( від його доці спадщина :)), але ми поки вирішили їми не користуватись.
Рубрики:  Dan

preview

Вторник, 19 Августа 2008 г. 00:33 + в цитатник
Фільми що скоро виходять і зацікавили по опису:

Burn After Reading
This movie's tagline, 'Intelligence is relative,' is particularly fitting, considering we're talking about the Coen brothers. Their follow-up to last year's masterpiece, No Country for Old Men, casts John Malkovich as a CIA spook whose memoir is stolen by his wife (Tilda Swinton), who leaves it at her fitness club, where a trainer (Brad Pitt) finds it. The club owner's lover, a lactose-intolerant though supremely fit federal marshal (George Clooney), figures to sell the document for a fortune. Dizzy yet? (Sept. 12)

What Just Happened?
Director/producer Barry Levinson (Diner, Donnie Brasco) turns the tables on La-La Land in this Hollywood satire starring Robert De Niro as a fading movie producer. It packs a wallop in terms of talent: Catherine Keener, Stanley Tucci and John Turturro are on hand to play, respectively, the archetypical studio boss, slimy screenwriter and super-slick agent — and any movie that stars Bruce Willis as himself has got to deliver a few laughs. (Oct. 3)

The Curious Case of Benjamin Button
Curious, indeed. Brad Pitt stars as Button, who is born an old man in 1918, and grows young, reaching his childhood by the end of the century. As love interest Cate Blanchett discovers, going through puberty backward is hell on dating. Directed by David Fincher (Se7en), and based on a short story by F. Scott Fitzgerald. (Dec. 19)

Righteous Kill
First, the good news: Heat stars Al Pacino and Robert De Niro reunite to play New York homicide cops. Now, the bad news: Jon Avnet (88 Minutes) is directing, not Michael Mann. Still, watching these two try to out-tough-guy each other is bound to be entertaining. (Sept. 12)

Changeling
First up: a period thriller from the 1920s. Clint Eastwood directs and Angelina Jolie stars in the story of a desperate mother who suspects that the infant returned to her after a kidnapping is not her own. (Oct. 24)

Revolutionary Road
The death of a marriage: Leonardo DiCaprio and Kate Winslet, stars of The Titanic, once again play a doomed couple, this time on land: 1950s Connecticut, specifically. Directed by Sam Mendes (American Beauty), adapted from the cult novel by Richard Yates. (Dec. 25)


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 44 43 [42] 41 40 ..
.. 1 Календарь