-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Listeria

Четверг, 28 Августа 2008 г. 18:57 + в цитатник
В Канады велике ЧП- в продуктах харчування одного із виробників, вірніше в двох продуктах на одному із його мясопереробних заводів знайшли бактерії лістерії( Listeria ), яка може призвести до серйозного захворювання- лістеріозу( (російською детально про хворобу- http://www.adventus.info/medicine/infect/010.php), особливо небезпечна ця хвороба для людей з пониженим імунітетом(малята і старі можуть померти), а для вагітних дуже часто закінчується викиднем чи хворою дитиною :(. Щоправда бактерія легко вбивається нагріванням чи алкоголем, але найшли бактерію в запакованій нарізці, яку відповідно ніхто вже дома не нагріває. Вже підтвердили що 6 людей в різних провінціях від цього померли (якраз старі і хворі, а ця інфекція їх добила), ще підозрюють 6 випадків.
Поки не можу зрозуміти, чи то тут контроль за якістю продуктів такий слабкий, чи то навпаки - дуже сильний і все ж до того дуже сильно освітлюється. За 3,5 роки вже було кілька різних випадків- то сальмонелу найшли в помідорах зі Штатів, то були проблеми з морквяним соком. Поки жила в Україні, нічого подібного не чула (щоб інфекція йшла від виробника), хоча з іншої сторони там я не чула що хтось шукає причину смерті пристарілих :( і чула частенько про локальні випадки сальмонельозу.
Але що сподобалось( якщо це допустиме слово в такій ситуації)- це реакція виробника, голова компанї одразу виступив по телебаченню, запостили ролик на youtube з вибаченням, відізвали з магазинів всі подукти що випускались на тому заводі на всяк випадок. До нас додому позвонив автомат, попередив, шоб перевірили свій холодильник і код товарів, якщо знайдемо той що випускався на тому заводі, то повернули назад в магазин. Завод відповідно закрили на чистку.
Не знаю чи зможе виробник це пережити, акції дуже сильно впали + проти нього висунули багатомільйоні позови. Хоча в них 21 завод і дуже великих спектр продуктів, до цього часу була дуже хороша репутація , так що може з часом якось і відновлять її.

Scruj   обратиться по имени Четверг, 28 Августа 2008 г. 19:31 (ссылка)
Думаю в нас просто ніхто до цього не докапується - немає діла. Люди з слабким імунітетом вже давно померли :)

Пам'ятаєш скандал з вакциною? Зам'яли і все.
А там же були такі теорії, щодо неї, що війна росії з грузією це просто дрібничка.

Мене не полишає думка - чи правильно робить сучасна медицина, що дає можливість вижити всім нам. Що буде с людством через кілька тисяч років, адже ми абсолютно залежимо від ліків і у багатьох з дитинства є хвороби.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 28 Августа 2008 г. 19:50 (ссылка)
Scruj, так, по статистиці наприклад, чим розвинутіша країна і медицина- тим більший процент алергій. Так, в цілому багато хворих, але все-таки подивись - люди в середньому довше і краще живуть, так що медицина- це добро :).
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Четверг, 28 Августа 2008 г. 20:08 (ссылка)
Питання в тому, що буде відбуватись швидше - прогрес медицини, чи дегенерація людства (я маю наувазі в контексті захисту від хвороб; по IQ здає є відбір).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 28 Августа 2008 г. 20:32 (ссылка)
Scruj, так, я розумію, і надіюсь на медицину, в всякому разі при теперішніх темпах.
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Пятница, 29 Августа 2008 г. 11:13 (ссылка)
ну в деяких випадках медицина все ж потрібна. Це якщо мається на увазі, що хвороба ніби побічна. Припустимо, хтось хворіє на легку форму діабету. Прийняв собі ліки (хоча тут треба просто дієта) - і живеш-працюєш на повну, приносиш користь суспільству. Або народилась людина з пороком - зробив операцію і все ок.
З іншого боку - якби не розроблялись нові ліки - то, імхо, не було би і від чого лікувати (це як чутки про Касперського, котрий сам придумує новий вірус, а потім до нього антивірус).
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Пятница, 29 Августа 2008 г. 11:22 (ссылка)
ну в деяких випадках медицина все ж потрібна. Це якщо мається на увазі, що хвороба ніби побічна. Припустимо, хтось хворіє на легку форму діабету. Прийняв собі ліки (хоча тут треба просто дієта) - і живеш-працюєш на повну, приносиш користь суспільству. Або народилась людина з пороком - зробив операцію і все ок.
З іншого боку - якби не розроблялись нові ліки - то, імхо, не було би і від чого лікувати (це як чутки про Касперського, котрий сам придумує новий вірус, а потім до нього антивірус).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку