Думаю в нас просто ніхто до цього не докапується - немає діла. Люди з слабким імунітетом вже давно померли :)
Пам'ятаєш скандал з вакциною? Зам'яли і все.
А там же були такі теорії, щодо неї, що війна росії з грузією це просто дрібничка.
Мене не полишає думка - чи правильно робить сучасна медицина, що дає можливість вижити всім нам. Що буде с людством через кілька тисяч років, адже ми абсолютно залежимо від ліків і у багатьох з дитинства є хвороби.
Scruj, так, по статистиці наприклад, чим розвинутіша країна і медицина- тим більший процент алергій. Так, в цілому багато хворих, але все-таки подивись - люди в середньому довше і краще живуть, так що медицина- це добро :).
Питання в тому, що буде відбуватись швидше - прогрес медицини, чи дегенерація людства (я маю наувазі в контексті захисту від хвороб; по IQ здає є відбір).
ну в деяких випадках медицина все ж потрібна. Це якщо мається на увазі, що хвороба ніби побічна. Припустимо, хтось хворіє на легку форму діабету. Прийняв собі ліки (хоча тут треба просто дієта) - і живеш-працюєш на повну, приносиш користь суспільству. Або народилась людина з пороком - зробив операцію і все ок.
З іншого боку - якби не розроблялись нові ліки - то, імхо, не було би і від чого лікувати (це як чутки про Касперського, котрий сам придумує новий вірус, а потім до нього антивірус).
ну в деяких випадках медицина все ж потрібна. Це якщо мається на увазі, що хвороба ніби побічна. Припустимо, хтось хворіє на легку форму діабету. Прийняв собі ліки (хоча тут треба просто дієта) - і живеш-працюєш на повну, приносиш користь суспільству. Або народилась людина з пороком - зробив операцію і все ок.
З іншого боку - якби не розроблялись нові ліки - то, імхо, не було би і від чого лікувати (це як чутки про Касперського, котрий сам придумує новий вірус, а потім до нього антивірус).