-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

3 роки- це термін :)

Четверг, 17 Января 2008 г. 06:39 + в цитатник
Якщо глянути на http://www.liveinternet.ru/users/779967/post4102234/ то не важко помітити, що сьогодні три роки як ми прилетіои до Канади.
Вже можна подавати на громадянство . Вірніше все-таки через місяців два-три, адже ми були відсутніми деякий час з цих трьох років. Різниця між нашим статусом і громадянством невелика, це плюс скоріше не для проживання в середині Канади, а для подорожей, канадцям майже нікуди віза не потрібна.
Від українського громадянства відмовлятись ми не збираємось, хоча Україна і не визнає подвійного громадянства, без відмови ми для неї завжди залишимось саме і тільки українськими громадянами. Канада ж буде визнавати наше подвійне громадянство. Все це нас дуже влаштовує :). Я б ще хотіла і малому оформити українське громадянство, але поки не знаю чи реально і як тяжко це буде зробити.

Доречі дата зовсім вилетіла з моєї голови, але саме сьогодні один новий колега на роботі запитав, як давно я в Канаді, тут-то я і пригадала :). І навіть з цього приводу приготувала Владу святкову вечерю. Він у мене щось трошки прихворів, простудився, мабуть його організм змученйи із-за моєї вагітності :), прийшов і мій час за ним бігати, чаї робити і вкривати одіяльцем :).

Buy-Sell-Hold

Вторник, 15 Января 2008 г. 07:51 + в цитатник
Я здається про це не писала. Я вибирала Владу подарунок на минулий Новий рік. А Він саме захопився купівлею\продажем на біржі і мені здався що ось такий срібний кубик:
 (230x230, 25Kb)
вдалим подарунком. Але реакцію Влада буває тяжко вгадати, тому на всяк випадок скинула фотку кубика Владу, типу - диви яка прикольна штучка. Він якось дуже вяло зреагував, в мене склалось влаження що йому сама ідея в принципі не подобається. Ну що ж поробиш - вибрала інший подарунок. Коли вже десь в середині січня знову зайшла розмова про кубик, і виявилось що Влад не зрозумів що кубик реально існує, думав шо то був посто малюнок-гумор. І я помітила що в нього загорілись очі :). Думаю- класно, знаю що дарувати на День закоханих :), зайшла на сайт Tiffany, а кубики то всі продані вже :(, почала шукати по інету- є один що продається на ebay. Вже потираю руки, вибираю кого попрошу купити для мене( бо немаю ebay account, в нас тільки у Влада), дивлюсь, хтось вже поставив бід. І той хто поставив- Влад :). Так що кубик купив він собі сам :).

Funds

Вторник, 15 Января 2008 г. 07:30 + в цитатник
Влад вдало перевклав в фонд що займається дорогоцінними металами, золото подорожчало на світовому ринку і ось як вигладає на сьогодні картинка по нашим кладенням в інвестаційні фонди :

 (536x276, 20Kb)

Фінанси

Вторник, 15 Января 2008 г. 07:22 + в цитатник
В нашій сім'ї фінансами повністю заправляє Влад. Він вирішує куди інвестувати гроші, слідкує за всіми оплатами, заповнює податкові декларації і т.д. Я дуже далека від цього, не памятаю навіть онлайн паролів до наших рахунків, тільки періодічно підписую якість бумаги :). Звичайно я якось впливаю на Влада рішення, він старається зі мною радитись і навіть для моєї зручності створив онлайн документ щодо наших збережень і інвестиції, часто його обновлює, щоб тримати мене в курсі справ. Причому більшість інвестицій оформлені на моє імя, так як в мене менша зарплата і це вигідно з погляду податків( тут чим більший прибуток- там більше податок, рахується на кожну окрему людину, враховуються абсолютно всі прибутки).
Мене це все дуже влаштовує, мені гроші не цікаві, на життя\розваги вистачає- і досить :). Влад же не такий, йому все це цікаво, це стало для нього маленьким хобі. Прикольно що коли ми жили в Україні і грошей було відносно мало, ми майже нічого не вікладували, тобі фінансовими питаннями займалась я. Саме моєю задачею було все планувати. А коли прихали в Канаду, із-за мого поганого англійського на початку, Владу прийшлось взяти на себе багато організаційних питаннь, в тому числі фінансових, а далі сподобалось, прокинулась його справжня натура :).

А взагалі я хотіла розповісти про два типи вкладань, які в Україні зовсім мало доступні\популярні, але дуже розповсюдженні тут.

Перший- stocks market- це біржа, купівля\продаж акцій. Багато компаній тут є public( не знаю як точно перекласти, значить що їх акції продаються на біржах). Так от, кожний може купляти і продавати ці акції,і час від часу, в залежності від того як йдуть справи в компанії, її акції ростуть або падають в ціні, ти можеш або виграти або програти. Торгівля на біржі вимагає 1) знань, потрібно розбиратись що відбувається і чому 2) часу, потрібно обробляти багато інформації, читати економічні новини і т.д. 3) і посто вдачі :). Прибутки і втрати нічим не обмеженні.
Саме торгівля на біржі Владу дуже подобається. Коли він тільки почав півтора роки тому, я думала що він перегорить і закине, але йому до цих пір це цікаво. Я до цих пір не зовсім вірю в Влада :) і морально готова втрати як мінімум значну частину грошей що він оперує в акціях, тому ми домовились обмежити вкладенням в цій області певним процентом від наших загальних вкладень.
Інший- funds- вкладення в інфенстаційні фонди. Якщо пояснити по простому, то ти вкладуєш гроші в якийсь фонд, а він вже вкладує гроші в якісь компанії, в широкий спектр компанії, але кожний фонд при цьому на чомусь спеціалізується.
Наприклад precious metal fund вкладує гроші в компанії що саме займаються дорогоцінними металами. Тобто тут також потрібно орієнтуватись в які саме фонди вкладувати, коли краще перекидувати гроші з одного фонду в інший і т.д. Тут виграти\програти багато як на біржі не можна, більшість попадає в +10, -5% в рік від вкладень. Для України +10% виглядає смішно, але врахуйте що тут мала інфляція, на звичайних рахунках в банку дають максимум +4,5% в рік. Ще вкладення в ці фонди можна оформити як RRSP, registered retirement savings plan ( я колись трошки писала про це RRSP і податки тут , кому цікаво детально - http://en.wikipedia.org/wiki/Registered_Retirement_Savings_Plan). Ми саме так і зробили. Але цей тип вкладень також має свої мінуси, ми також домовились зробити на нього деякі обмеження , тут скоріше ініціатором був Влад :).
Крім того тут звичайно можна вкладувати в нерухомість, купляти інші цінні бумаги і т.д.



Процитировано 1 раз

Александр Абдулов «Представь себе весь этот мир»

Пятница, 11 Января 2008 г. 06:28 + в цитатник

Без заголовка

Пятница, 11 Января 2008 г. 06:20 + в цитатник
Мабуть із-за вагітності, але дуже подобаються останнім часом подібні фотки :
photo: Michael Gottschalk/AFP/GETTY IMAGES
Giraffe mother Rahima licks her newborn, still unnamed male baby, at the zoo in Dortmund, Germany.
 (500x351, 33Kb)

Дитинство

Пятница, 11 Января 2008 г. 06:08 + в цитатник
Недавно братик прислав лінк на


Так дитинство згадалось :).
Потрібно малому буде записати\купити мультики нашого дитинства, щоб не тільки на Діснеї виховувався :). Книжки в мене деякі вже також є, наприклад з українськими народними казками, але потірбно також купити через інет і буду замовляти батькам, які планують приїхати до нас в гості.

Сервіс

Четверг, 10 Января 2008 г. 06:06 + в цитатник
Я інколи замовляю для батьків Влада подарунки чи квіти через інтернет сайти. На День Народження там чи Новий рік. Вірніше до недавнього часу я завжди замовляла через http://buket-express.kiev.ua/. І в принципі я була задоволена як вони працюють, все вчасно і якісно. Але перед 2008 роком я подумала, що це я замовляю все через одну компанію? потрібно подивитись інші варіанти. Найшла http://flowers.ua/, ціни для Севастополя виходять дешевші, можливий цікавий варіант - ялинки із цукерок( в http://buket-express.kiev.ua/ такого немає, хоча хороші подарункові корзини, але я замовляла одну минулого року). Вирішила вибрали ялинку, корзину з фруктами і т.д., спробувала оплатити кредитною карткою - нічого не виходить, сайт глючить, непідхоплює суму замовлення. Ну буває.. хоч звичайно і не солідно. Спробувала наступного дня- те саме. Позвонила їм, вони кажуть - ми вам краще виставимо рахунок і вишлем інструкцію як оплатити. Чекаю день - нічого, через день я їм написала, нагадала, про моє замовлення і попросила знову рахунок - знову мовчання. Знову звоню. Хлопець починає мені розповідати, що ялинки які до них прийшли не відповідають їх стандартам якості і т.д. Але завтра мають бути нові, і то він виставить мені рахунок і т.д. Я, наївна, чекаю, потім знову звоню :). Він починає знову про ялинки розповідати, при цьому каже що вони сиплються, я в щоці, кажу "Але ж я замовляла штучну ялинку із цукерок, хіба вона може сипатись?". Ах штучну ?! Тоді він мені виставить рахунок. На наступний день я рахунка не бачу і вже не вірю що мені щось прийде, але звоню. Тут вже мені нарешті кажуть що замовлення мого виконати не можуть. Я навіть не дивусь і не серджусь, просто дякую і хочу покласти трубку. Але тут мені починають розповідати про снігопади і кучу інших проблем. Я в такому щоці була від сервісу, що навіть йому співчувати і втішати на автоматі почала( дурна канадська звичка :)).
Як розумієте весь час процес зайняв час, і 26 грудня я усвідомила, що 28 числа ми їдемо в Штати, а Влада батьки поки без подарунка, доставку якого хотілось би організувати на 30 грудня. Швиденько замовила через http://buket-express.kiev.ua/, заплатила без проблем. Вони доставили вчасно, все що потрібно, поздоровлення передали, як зажди через мило повідомили про виконання замовлення і т.д.

Ось такий різний досвід. Я не хотіла наїхати на народ з http://flowers.ua/, може в мене дійсно був унікальний випадок, просто не повезло, але враження таким і залишиться, бо намагатись замовляти через них ще раз я точно не планую :).

Один із самих популярних роликів на YouTube

Вторник, 08 Января 2008 г. 19:50 + в цитатник


Тільки рекомендую додивитись до кінця! не бійтесь, там хороше закінчення :).

Snake Girl

Понедельник, 07 Января 2008 г. 06:46 + в цитатник
Фотки побачила тут :
http://drugoi.livejournal.com/2460960.html#cutid1
А ось відео:


Снідонок для коханого

Воскресенье, 06 Января 2008 г. 20:58 + в цитатник
 (699x422, 52Kb)
ну і для себе звичайно ж така сама порція :)

А взагалі в нас це традиція, по неділям я на сніданок готую оладки чи сирники, якщо ми звичайно дома. Влад дуже їх любить, може навіть стільки не них, а мою увагу і старання :). Інколи я лінуюсь, або просто для різноманіття на вихідних ми ходимо на сніданок чи brunch (пізній снідонок, як правило спеціальне меню що пропонується тільки на вихідних, частіше навіть тільки в неділю, десь з 10 ранку до 2 дня, в ресторанчиках чи кафешках, інколи в формі буфету-шведського столу). Серед канадців популярно ходити в неділю на сніданки чи ці бранчі сім'єю чи навіть групами сімей. Взагалі неділя в них- це час для сім'ї, а субота- для походів по магазинам :).

Підбірка прикольної реклами

Воскресенье, 06 Января 2008 г. 20:16 + в цитатник

Hand in Hand

Воскресенье, 06 Января 2008 г. 07:48 + в цитатник




Процитировано 1 раз

Без заголовка

Воскресенье, 06 Января 2008 г. 00:36 + в цитатник
А взаглі ми дуже спокійно провели різдвяний тиждень вихідних, старіємо :).
Обїдались, спали багато, навіть коли поїхали в Штати, бо полінувались поїхати в Нью-Йорк( 3 години їзди), а тільки на півдня зганяли в Філадельфію, до якої 40 хвилин від Андрія. В Дюхи знову ж дивились дивились кіно, просто гуляли по парку і т.д.
Хлопці прошки пянстували, але вже далеко не так як в студенські роки :).
А ось що відбулось на перегляді "Золотого теленка" :
 (699x524, 29Kb)
Хлопці просто заснули :).

А на Новий рік ми подивились і "Ирония судьбы или С легком паром" ( що правда фільм був просто включеним як задній фон коли готувалась їжа, народ одівався до свята, але головне - традицію зберегли :)), а вже зранку, після гулянки, танців ми подивились і його продовження, що зараз так активно обговорюється в інтернеті. Мені,як здається і більшості, фільм не дуже сподобався, але подивитись його раз точно варто.

Ще фотки з Нового року

Воскресенье, 06 Января 2008 г. 00:16 + в цитатник

Наші новорічні костюми

Четверг, 03 Января 2008 г. 02:53 + в цитатник
В мене фоток мало, Влад свого фотоапарата навіть не брав, а я фоткала мало, далеко не всіх. Надіюсь скоро Дімка викладе фотки, то я дам лінк, в крайньому випадку я заберу, а поки :
 (525x700, 56Kb)

Гарна підбірка фотографій

Четверг, 03 Января 2008 г. 02:44 + в цитатник
http://rykun.livejournal.com/308567.html#cutid3
Кому важливо- по лінку багато фоток, великий об'єм.

Quotes

Четверг, 03 Января 2008 г. 00:57 + в цитатник
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the number of moments that take our breath away.

I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.

Let it snow

Среда, 02 Января 2008 г. 23:33 + в цитатник
Ми зустрічали Новий Рік без снігу, при плюсовій температурі. Але це тому що ми ж їздили до наших південних сусідів :), в Штати. В Канаді сніг був, і йшов навіть в новорічну ніч. Добре що наші добрі сусіди як завжди розчистили нам проїзд до гаража і вчора в ночі Владу майже не прийшлось махати лопатою щоб заїхати додому :). Майже - тому що він почистив і сходи, скоріше для моєї зручності, адже взагалі це могло почекати.
Але я взагалі хотіла на писати це про це, а про прикольну акцію, що проводила одна із канадських туристичних компаній. Якщо бронюєш через них відпустку з 12 червня по 7 грудня 2007 для подорожі в період з 1 листопада 2007 по 1 квітня 2008 року, то можеш отримати цей відпочинок безкоштовно. Умова- що 1 січня 2008 року випаде 12,7 сантиметрів снігу в конкретному місці ( для тих хто живе в Онтаріо-в Торонто, для Квебеку- в Монтералі і т.д.).

http://www.cbc.ca/canada/story/2008/01/02/itravel-contest.html?ref=rss
http://www.itravel2000.com/lis_snowreport.aspx

Квебеківцям повезло, там було достатньо снігу, а Торонто трошки не дотянув :).

Ukraine's PTS index ?

Среда, 02 Января 2008 г. 19:57 + в цитатник
http://www.reportonbusiness.com/servlet/story/RTGA...wglobal02/BNStory/robNews/home
Все написано класно, я прямо загордилась які в нас результати- 135% росту. Проблема тільки в тому що в Україні немає PTS індексу :). Мабуть мався на увазі PFTS index-http://www.pfts.com/eng.

І при цьому всьому що ріст крутий, якщо глянути обєм ринку і кількість компаній, що продаються на цій біржі, всього 891- http://213.133.160.69/en/list-pfts/, або просто на сайт компанії :) то радіти є поки мало чому.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 34 33 [32] 31 30 ..
.. 1 Календарь