Исходное сообщение Танчік_із_Канади
but by the number of moments that take our breath away..
Исходное сообщение Roma333
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
but by the number of moments that take our breath away..
А моментів, які заставляють нас затримати подих.
Я правильно зрозумів?
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Ага, хороший і правильний переклад.
Просто процитувала англійською, так як нею дуже гарно звучить.
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |